Svet
8012 ogledov

Putin spet zagrozil s hipersoničnim orožjem

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph2 21:31 17.junij 2022.

    NATO grozi non stop, pa se ne ukvarjate z novicami. No, ne samo grozi, tudi konkretno kolje, v nekaj več kot 20 letih, so največji vojni zločinci zadnjega časa, Clinton, Bush, Obama (in večinoma z aktivno vlogo Bidna) pobili med ...prikaži več 10 in 12 milijonov civilistov, ko so zmasakrirali države, ki so jim bile trn v peti, npr. Irak, Sirija, Libija, .. podpirajo zločinski sistem Izraela, Savdske Arabije, ... itn itn itn ... In ste TIHO novinarji kot riti, kot zmeraj.

  • Avatar Lion007
    Lion007 22:03 17.junij 2022.

    Kje je pa Lluckyss, tista krilata zvezda, ki piše komentar pod vsako novico.

    • a9e68efe34e5be05967171b921c868fb1defe8c4 22:21 17.junij 2022.

      Rasputia je zakon!!!!!

    • Dragonja 22:56 17.junij 2022.

      Zelenko se hvali,da bo razstrelil most na Krim,mislim,da bo to zadnje kar bo naredil.Mislim,da razni Johnsoni ne bojo več prišli v Kijev,ker ga ne bo več.

    • Ender3 02:31 18.junij 2022.

      Dragonja 👍resnico pišeš !

    • a9e68efe34e5be05967171b921c868fb1defe8c4 15:02 18.junij 2022.

      Jaz mislim,da je rešitev za meni bolj ljube ZDA....,za Evropo...,za svet,da se nekako omeji Bidena s tem,da se mu za določen čas vzame opravilno sposobnost in ga v dobri veri nadomesti njegov namestnik,ker je več kot očitno,da je na srečo ...prikaži več oziroma na žalost Rasputia več kot očitno opravilno sposoben.... .

  • Jernej65 22:59 17.junij 2022.

    Tudi Hitler je grozil in se drl z prižnice in cela Nemčija mu je ploskala. Oči so mu skoraj izkočile iz jamic, v takšnem zanosu je bil. Na koncu se je sam ustrelil v glavo, iz velike Nemčije ni bilo ...prikaži več nič. Tako bo tudi z Putinom in veliko Rusijo. Spominjali se ga bomo kot enega največjih morilcev v zgodovini.

    • Ender3 02:30 18.junij 2022.

      Jernej65 pišeš neumnosti. Rusija je, in bo vojaško nepremagljiva. Putin pa, zagotovo ni večen in ni takšen morilec,kot ga želiš predstaviti.

    • Jernej65 08:05 18.junij 2022.

      Vsak je premagljiv, tudi Rusija. Že sedaj je velik morilec. Kako velik bo na koncu, je odvisno od trajanja vojne. Za takšno agresijo ni opravičila. Vsak ki zagovarja takšnega človeka, ni nič boljši od njega.

    • marko345 18:45 18.junij 2022.

      Sem pa prepričan, če bo, ko bo, bo pa gotovo rusijo nekoć kaznovala narava, ali pa nekaj iz vesolja. Zapomnite si, nihče jim ne bo pomagal, razen ZDA. In prav ZDA je rusom proti Hitlerju dala orožje,hrano itd in rusi ...prikaži več jim nikoli niti hvala niso rekli. Taki so in take bo nekoč pobral hudič.

  • jakec1575 23:26 17.junij 2022.

    Najvecja laz je, da si je evropa sama kriva za energetsko krizo, ki naj bi se zacela ze pred vojno. Gazprom je najeta skladisca v evropi namerno drzal prazna ze lansko leto. Naj ga matilda pobere

    • Ender3 02:26 18.junij 2022.

      jakec1575 EU si je kriva za to, ker slepo sledi Ameriki, ki je vse to dobro načrtovala. Ukrajino je izkoristila za vojno, da bi ekonomsko oslabila Rusijo in EU. No pri rusih so se očitno ušteli.

    • marko345 18:51 18.junij 2022.

      Ender, to kar trdiš ni tes, tudi za to ni nobenega dokaza. Dokaz pa je, če ZDA ne bi branila Evropo, bi jo rusi že davno zasužnjili, tako so jih nagnali po 2 SV iz Poljske Češke,Madžarske, tudi v Yugo ...prikaži več se niso upali pa ne zaradi samodržca tita, ampak so jim to preprečili Američani. To je dokumentirano in pika

  • diaz 00:10 18.junij 2022.

    Pozdravljeni, ponudba posojila med resnimi in poštenimi posamezniki v 72 urah. Za vse vaše finančne težave sem vam še naprej pripravljen pomagati. moj kredit je odprt za posameznike in podjetja, ki so sposobni spoštovati pravico do financiranja in pogodbo, ki ...prikaži več jo bomo morali podpisati. kontaktirajte me po e-pošti: pecniksuzana0@gmail.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.