Svet
1854 ogledov

Putin vojakom obljubil denarne nagrade

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Hribar65
    Hribar65 14:00 15.november 2022.

    SLAVA RUSIJI - Z - СЛАВА РОССИИ

    • Kmodri 01:05 18.november 2022.

      Lent živet z Rusijo! Pol pa naj te rekrutirajo! Boš kmalu govoril Slava miru!

  • jozicamurn 15:46 15.november 2022.

    Torej najbolj se splača helikopterje rušiti, če prav razumem?

  • Kmodri 01:07 18.november 2022.

    Blodnje o neonacijev je znamenje hude duševne bolezni!

  • Jernej65 11:58 15.november 2022.

    Putko je vse bolj osamljen morilec. Se ne upa na G20, ker ve da se z njim nobeden več noče slikati. Boji se, da bi se moral zagovarjati pred svojimi "zavezniki". Hotel je Veliko Rusijo, povečati vpliv v svetu. A ...prikaži več postal je velika zguba in klečeplazec pred Kitajci, Iranom, Severno Korejo. Kmalu bo čepel še samo doma, mogoče ga kakšen Lukašenko povabi na pir, da bosta lahko debatirala o pokvarjenem zahodu in zlobnik Ukrajincih, ki ga brcajo v rit.

    • BenX 12:22 15.november 2022.

      S Putinom so se vsi slikali na sestanku BRICS! Samo ti si preneumen, da bi sploh vedel kaj to je. Razni G sestanki so pa itak samo še za obujanje spominov na "dobre stare čase".

    • Jernej65 12:41 15.november 2022.

      BenX, a je to tistih pet, pred katerimi se sedaj plazi po kolenih? Pomagaj mi, ker sem preneumen.

    • Jernej65 14:03 15.november 2022.

      V eni minuti sem fasal 7 minusov. Ruski troli so zelo dejavni, točno ob 14 uri se vsak dan pojavijo, ne me jebat.

    • Avatar Mark035
      Mark035 14:05 15.november 2022.

      Kreten65 - Prej si pa dobil 7 plusov v minuti.. , ampak to te pa ni motilo :)

    • Jernej65 14:13 15.november 2022.

      A si ti ta trol z 7 niki? Vsak dan opažam to in to točno ob 14 uri. In nikoli še nisem dobil 7 plusov v eni minuti ampak je to trajalo cel dopoldan.

    • Jernej65 14:15 15.november 2022.

      Mark035, s svojim izrazoslovjem si res levosučni Janez, kar ponazarjaš tudi s svojimi rogovi, da gre še za hujši klon kot je on.

    • BenX 16:05 15.november 2022.

      Jernej65, kar se + in - tiče ma vsaka tvoja nova objava zmeraj en + in tisti komu odgovarjaš en - (zraven). Bodi rajši tiho. Mene bi bilo sram, da bi sam sebi pluse šopal. 🤮 Ico8 je enak pacient.

    • Jernej65 16:13 15.november 2022.

      Bolje da sebi dam enega, kot pa da imam 7 psevdonimov in enemu dam 7 minusov naenkrat, kot tu dela nekdo ob 14 uri, ko pride v službo in zlorabi 7 službenih mejlov, da si ustvari 7 psevdonimov. Ja res ...prikaži več izgleda, kot da je tu gor en kup skrajnih rusofilskih levičarjev. V resnici vas je bistveno manj. Sicer pa imejte veselje. Kljub temu se vaš Putko utaplja v svojem dreku z vami vred.

    • BenX 16:22 15.november 2022.

      In spet imam v trenutku ko si podpisal svoj prvi - in ti +. Bravo! Glavno, da uživaš... 🤣 Če nimaš kaj bolj pametnega za delat bo tudi to verjetno ok. 👏

    • Jernej65 16:37 15.november 2022.

      To dela večina prisotnih na tem forumu, nič neobičajnega. No še enkrat bom to naredil.

    • BenX 20:20 15.november 2022.

      Jaz ti bom pa zdaj dal tudi +, ker ne boli organ koliko ma kdo česa, vidim pa, da to tebi veliko pomeni. 😁

    • Jernej65 22:57 15.november 2022.

      Meni ne pomeni veliko, veliko pa pomeni trolom, ki sami sebi lažejo in lažno hočejo prikazati, da se večina z njimi strinja, kar je pa daleč od resnice. Pa mi ne rabiš dajat lažnega plusa.

  • Burja 13:49 15.november 2022.

    Saj, brez nagrad in podkupovanj, bi moral sam prijet za orožje.Že v osnovi, se ljudem upira agresorska miselnost, zato pa moleduje reveže, v svojem sebičnem planu.

  • Burja 13:53 15.november 2022.

    Če je tako srčen in Boga vreden, bi moral kar podariti denar, tako namreč deluje dobrosrčnost.

    • jozicamurn 15:48 15.november 2022.

      Burja, temu se reče vzpodbuda, od zahodnih multikorporacij pa ne dobi nič, ker bo ubit za tuje interese, če še ne veš pa je Rusija plačala odškodnine družinam padlih ter herojev.

    • Burja 16:03 15.november 2022.

      Komentar je bil namenjen nekomu drugemu, pa kot vidim je komentar izginil..Moja napaka, ker ga nisem prilimal med odgovore.. V glavnem denar se je ponujal😁

    • jozicamurn 16:30 15.november 2022.

      Normalno, spodbuda za pobijanje nato-ukronacijev, bolje ne more biti, kaj pa so delali zahodni teroristi? Dostavljajo orožje in spodbujajo ukro-nacije ter ubijajo nedolžne ženske po Rusiji z eksplozivom in tako naprej pa tudi dobijo bonus za to s strani cia-mi6-blackwater itd.

    • Burja 16:48 15.november 2022.

      Ne vem zakaj omenjaš konflikt v Ukrajiji, ker moj komentar je letel na x osebo, ki je oglaševala namišljena posojila..Drugače pa, evo, danes sem pripravil palačinke, a je tudi pri vas tako?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.