Slovenija /slovenija/crna-kronika
4570 ogledov

Račke povzročile nalet na avtocesti, poginile so pod kolesi

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Vesna Dolšak 14:49 14.junij 2019.

    Boge račke. One ne vedo, da je to avtocesta. Žal mi je vsake živali, ki zaide na cesto in tam stori žalosten konec. :(

  • fowler 10:42 15.junij 2019.

    Nalet na avtocesti niso povzročile race, ampak osel brez varnostne.... Sem imel možnost preizkusit Mobileeye napravo v avtu, moram reč, da se hitro navadiš držat varnostno, ki pa je dosti večja kot sam misliš, da je dovolj...

  • Rachel_Montague 16:52 14.junij 2019.

    Google je plačal za vsak teden na spletu od doma od 4000 do 9000 euros.i so prejeli prvi mesec 20974 € in 29485 € v zadnjem mesecu plače od Googla in delam 2 do 4 ure na dan v prostem ...prikaži več času. To je res prijazno do uporabnika in tako sem vesela, da sem izvedela za to. Preberite več na tej stranii ...... ➤➤➤➤➤➤➤ www.WebJob98.Com

  • Uporabnik1 02:24 15.junij 2019.

    Spet kreten v kombiju povzročil nesrečo

  • Skipi 10:56 14.junij 2019.

    Na AC zaviraš samo zaradi človeka na cesti če nisi prepričan da vsaj 50m za tabo ni nikogar ali pa tovornjaka vsaj 100m . Drugače je bolje tvegati nalet ali rac, psa , srne kot pa to da te pri ...prikaži več 130 od zadaj nekdo nabaše (bog ne daj da tovornjak)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.