Avto /avto/iz-druge-roke
5353 ogledov

Rabljeni avtomobili kot "bitcoin"

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Josephine_Williams 15:13 09.december 2021.

    Google je vsak teden plačal spletno delo od doma od 6000 do 10000 evrov. Od Googla sem prejel prvi mesec 27416 evrov plače. V prostem času delam 3 ure na dan. pojdite na to stran za več podrobnosti............ >>>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • rd2dmk2 09:25 09.december 2021.

    čudno a ne, turizma ni , rent-a-car pa nabavlja novo floto, , firme jamrajo, ( turizen - joj, au, , auč, na poooomoč ) nabavljajo pa nove službene avte, taxi propada, prihaja uber rabijo na nove avte... avto industrija joka, ...prikaži več zraven pa z rekordnimi dobički. saj previm vzemi tistemu ki jamra in daj tistemu ki se hvali.... mogoče boste pa kdaj zakapiral.

  • peter992 13:07 09.december 2021.

    Do zdaj sem zmeraj kupil avto star pet šest let za polovično ceno. Avta ki prevozi več kot 15.000 km na leto sploh ne pogledam. Da bi pa kupil dve tri leta star avto, da ima okoli 150.000km, mi pa ...prikaži več na kraj pameti ne pade. Pa vsak avto do zdaj, ki sem ga kupil, tri štiri leta, brez vsakega popravila.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.