Slovenija
600 ogledov

Radan v pismih razkriva šokantne razmere na nevrologiji

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Vojko Renko 12:53 21.maj 2015.

    Nekdo, ki na mesec opravi 400, 500 ur, ne more biti odvisen. HaloKdo tu blefiraMesec ima samo dobrih 700 urZato pa imajo tako bajne plače, ko pa imajo nadur več, kot ima meses ur

  • evgenija 16:17 21.maj 2015.

    Poskušam opisati grozen doživljaj na nevrološki kliniki, pa se mi je že dvakrat izbrisal. Zdaj bom napisala le, da je bilo vse skupaj najbrž hujše kot v zaporu. Namesto dr. Radana naj raje prevetrijo celotno delo na tej kliniki. Z ...prikaži več zdravniki in bolnicami imam žal veliko izkušenj, a take groze nisem doživela nikjer.

  • nostradamus 09:56 21.maj 2015.

    veliko je se nepovedanega o nasem zdravstvu a ne pozabimo med njimi so tudi zdravniki ki so res predani svojemu delu a zaradi takih ki gledajo le na osebno korist so tudi oni popljuvani treba je lociti zrno od plevela ...prikaži več a to je izredno tesko razni lobiji in zaledja dopuscajo kaoticno stanje v katerem je cela drzava ne le zdravstvo

  • patron 11:13 21.maj 2015.

    belohaljarji........njim se gre samo še za visoke plače......oni bi štrajkali, ker ponoči lahko spijo, everčki pa jim cingljajo za uspavanko...

  • toni69 11:28 21.maj 2015.

    Kakor jaz vidim, zdravstvo ne ve kaj jim je dolžnost, vedo pa, da smo jim mi dolžni plačati in to še več in vedno več! Poznam pa zdravnike na UKC, ki se ne obnašajo kot bogovi, so pa tako dobri ...prikaži več in prijazni, strokovni, da so v mojih očeh Bogovi (z velikim B).

  • dragec 12:41 21.maj 2015.

    Zdravniki, kako vas ni sram, da v vaše umazane igre vmešate poštene medicinske tehnike. Da vas je sram, kako ste pozabili na vašo zdravniškoetiko

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:43 21.maj 2015.

    (če jo sploh bojo) že uničl.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:44 21.maj 2015.

    Poštenim zdravnikom se hlače ne tresejo, tistim črnim ovcam pa se in hočjo imet enega in edinega krivca Radana.

  • dragec 12:52 21.maj 2015.

    To, da sestre imajo ukaz, da po noči zdravnike ne prebujajo, TO SE DOGAJA V VSEH BOLNIŠNICAH V SLOVENIJI. Sestre se pa ne upajo to javno povedati-bojijo se za svojo službo

  • Jagijagi1 13:27 21.maj 2015.

    Kuštrin!A hočeš povišnico!Zaslužiš si .......!

  • Marmorni Kolač 14:08 21.maj 2015.

    Zanima me kdaj je Radan pošiljal oziroma izvajal svojo famozno komunikacijo in opozarjanje. Pred razkritjem njegovih dejanj ali po? Po razkritju se gre lahko vsak revolucionarja.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 14:40 21.maj 2015.

    Jaz vem, da so včasih ponoči ustavljali popadke, ker je njegova ekselenca gospod velepomembni doktor hotel spat.

  • KLOBO 15:50 21.maj 2015.

    Kuštrin hočeš 3 kratnik povprečne plače poštenega Slovenca!! Dal bi ti jaz trikratnik v dupe !!!

  • depresija 17:09 21.maj 2015.

    V dupe bi ga ti, a? Sem vedu, v katerem grmu zajec tiči, kar se tvojih zakompleksanih komentarjev tiče, klobasica.

  • dragec 17:37 21.maj 2015.

    Razmere,kijih je Radan opisal so podobne v skoraj vseh bolnišnicah v SLO. Če me samo en zdravnik demantira, bom s polnim imenom in priimkom navedel bolnišnice in oddelke.JAVNOST NAJ VE, PONOČI ZDRAVNIKI SPIJO IN NJIHOVO DELO OPRAVLJAJO SESTRE

  • tero 18:11 21.maj 2015.

    in za to prejemajo tudi plačo, pa še 30 % bi radi

  • manch 18:32 21.maj 2015.

    Res je, poleg tega so po 15.uri po bolnicah samo specializanti, dežurni zdravniki pa se ne pustijo motiti v svojih sobah. Nočni dežurni spijo in sestre jih ne smejo zbuditi ob sprejetih pacientkah iz urgence, dokler se jih ne "nabere" ...prikaži več" dovolj - slišala na lastna ušesa v KCLj na ginekološkem oddelku.

  • maresem 19:40 21.maj 2015.

    Tudi v LJ porodnišnici ni vse kot bi moralo biti. Tam te zna nesramno nadreti na pol slovensko govoreča slovakinja, ki misli, da je predstojnica klinike a je navadna arogantna in naduta babica.

  • Avatar čavez
    čavez 20:28 21.maj 2015.

    Ta gospoda se ima za bogove, bo prej ministrica odstopila kot pa bogovi v UKC-ju.

  • Nevtrino 16:08 25.maj 2015.

    "...Skrbi jih vmešavanje politike..."... --- ..Še dobro, da se ni oglasilo ljudstvo, potem bi jih skrbelo še vmešavanje ljudstva.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.