Svet
65 ogledov

Radovan Karadžić: Pričakujem, da bom osvobojen

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • gapiha 08:20 24.marec 2016.

    KO bo pred to enostransko sodišče stopil in odgovarjal nekdo iz ZDA, VB, Francije, Nemčije,...in ostalih ki pobijajo v imenu koorporacij in v korist € ali $, bom trdil da je sodišče nepristransko. Do takrat pa je samo metanja peska ...prikaži več v oči v kao imenu demokracije. Krivci za kaos po svetu pa so že omenjeni.

  • Žurnalček 00:02 25.marec 2016.

    Jaz pa pričakujem , da te obsodijo na smrt z obešenjem in to v isti zgradbi v Nurenbergu , kot so obesili vso nacistično golazen !

  • Žurnalček 00:06 25.marec 2016.

    Žal sta oba ena navadna hipokrita , ki ne razumeta vzroka vojne v SFRJ , pri katerem na vajino veliko žalost NATO ni imel nič zraven !!!!

  • modrec 08:11 24.marec 2016.

    Srbi so zgubili vojno, tudi mi smo bili v vojni s njimi vendar slišimo samo zgodbo zmagovalne strani. Dejstvo pa je da so se srbi v Bosni borili tudi proti džihadistom iz tujine ki so Srbom rezali glave. Torej verjetno ...prikaži več ni bil nihče nedolžna ovčka. Američani so verjetno odvrgli več bomb na bližnjem vzhodu kot je bilo zločinsko umorjenih s strani Srbov. Vojni zločin vsekakor ja, genocid? Malo čudno.

  • Papaja Popi 08:32 24.marec 2016.

    Morali bi ga cvreti na počasnem ognju in posipati z soljo.

  • maresem 08:46 24.marec 2016.

    Žal imaš kar prav.

  • Žurnalček 00:03 25.marec 2016.

    Ti imaš velik problem in to dveh malih črk ki zgledata takole : ić !

  • Žurnalček 00:04 25.marec 2016.

    Kaj si pa sedajnapisal , da mi je samo vedet !

  • Žurnalček 00:08 25.marec 2016.

    Ne izenaćuj žrtev z morilcem ! Će ti mene kolješ 1 leto in jaz tebi vrnem , a si ti vzrok al jaz !

  • Žurnalček 00:15 25.marec 2016.

    Tole je največji strahopetec , kar jih premorejo Srbi , ti bi ga pa poslal v bran Europi !

  • Avatar čavez
    čavez 09:13 25.marec 2016.

    Ve kako z musliji delat.

  • erikkk 13:02 24.marec 2016.

    ko pride njegov konec ga definitivno to čaka

  • dragec 13:04 24.marec 2016.

    Predlagam, da dosmrtno kazen prestaja v Srbiji. Vazelin mu sigurno nebo pomagal

  • Avatar čavez
    čavez 13:31 24.marec 2016.

    V Sirijo ga poslat obvlada svoje delo, bomo džihadiste samo še z lupo iskal.

  • Žurnalček 00:10 25.marec 2016.

    Bilo bi počasi tudi potrebno zbirati dokaze proti temule drugemi idiotu Bosanskih Srba Dodigu , ni nič drugačen od svojega idola !

  • Five 09:18 24.marec 2016.

    Kaj vse je že bil tale Karadžič? Manipulator in v namen svojega krvoločnega poveličevanja je zlorabil znanje psihologije in hipnoterapije.Na koncu se je prelevil v duhovnega učitelja. Dosledno ponavlja vzorecmanipulacije in močne nuje vplivanja na zavest ljudi. ...prikaži veči. Njegovi somišljenikiv času krvave vojne in po njej pijejo njegovo besedo, ki jim usmerjatok misli in način njihovega razmišljanja. Potreba in obsedenost ljudi pomočnem liderju pripelje v kaos in vojne katastrofe. Kje je zdrava razsodnost ?Ali smo sploh sposobni prepoznati v ponujajočih se kandidatih za liderje bolnosamopoveličevanje njihovega ega, nečlovečnost in pa nestrokovnost?

  • jozicamurn 13:40 24.marec 2016.

    Kaj ko bi VI malo pogledali NATO zločine in malo manj demonizirali srbe, bi bil svet boljši.Ampak je lastnik Vaših riti američan in ste ameriško britanski ritolizniki, zato pa imamo novice takšne kot so.NATO je bombardiral kitajsko ambasado, ...prikaži več med živim poročanjem je poslal tomahawk raketo na sedmo silo=novinarje in jih ubil (to svet pozablja?), bilo je več kot 2000+ mrtvih civilistov v Srbiji pa se nobenemu od "Blair-a, Clinton-a, Albright, Christiane Amanpur lažljive CNN novinarke ali NATO vpletenim" itd. ne sodi v Hagu in noben od naštetih še ni odgovarjal za te zločine. Haško sodišče je le farsa proti vsem tistim, ki so bili bombardirani, naj pogledajo resnici v oči in začnejo obtoževati tudi zahodnjake. Ratali smo veliki hipokriti. Resnična sramota, ker so te isti natovci sodelovali z djihadisti-vehabijami in muslimani.

  • erikkk 13:42 24.marec 2016.

    Prav je da ga zaprejo ... dosmrtno ... še kako je kriv .. na posnetkih iz 90i-h ga je več kot dovolj

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.