Slovenija
1928 ogledov

Ravnatelj Pečan: Šole še vedno čakamo na okrožnico

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 15:28 29.marec 2021.

    Boli "stroko" premier Avstrije, dokler oni lahko lepo vlečejo 100% dodatke in bonuse, bo ta korona norija trajala. Tudi jaz bi bil taka stroka in cuzal državni denar in raztegoval ukrepe, pač dokler gre dejmo. Bravo mi.

  • Avatar jate
    jate 16:39 29.marec 2021.

    matr,kot da jih ne morejo pustit še ta 2 dni v šole in bi začeli naslednji teden od doma

  • miškolin 16:00 29.marec 2021.

    Ta ravnatelj je tipični ostanek levičarskih zaostalih kadrov z izprano betico brez kančka svojega zdravega razuma, samo čaka na navodila drugih, ker z svojo glavo ni sposoben zdravega in logičnega razmišljanja. Tega osebka je potrebno pod nujno zamenjat in ga ...prikaži veča dat v umobolno ustanovo kamor spada. Tam vsaj ne bo mogel počet škode in krasti državi denarja.

    • janez864 17:13 29.marec 2021.

      Priden, komunajzar ti je dal plus. Za več pa dobiš komunajzarjevega ljubčka. Kolikšen honorar dobiš, tudi jaz rad pišem bedarije pa bi se pridružil bimbotom v novi KP SDS imenovani. Za dober honorar vse enako kot ti. Ste le cvet ...prikaži več obramboslovskih intelektualcev, ne pa butci kot ravnatelj.

  • miškolin 15:47 29.marec 2021.

    A ta idiotski primitivni ravnatelj že sploh ve kako bo porabil svojo nezasluženo plačo z nadpovprečnim Covid dodatkom, ki jo bo dobil naslednji mesec??? Očitno bo tudi čakal na okrožnico Vlade RS ali se motim?

  • joze127 15:28 29.marec 2021.

    RES JE, ravnatelji z diplomo II.stopnje in še posebno šolo za ravnatelje potrebujejo navodila. Sklep navadnega učenca, imamo torej bebce za ravnatelje, ker nimajo navodil ne vedo kaj je treba narediti pri lckdownu po enem letu korona virusa. Mene pa ...prikaži več zajebavajo, saj druge besede ne morem uporabiti ali se prav ravnam na hodniku ali sem pri miru v razredu. Ni čudno da je na naši šoli vse narobe. Še dobro da nas je nekaj iz normalnih družin da vemo kako se obnašati. Ubogi ravnatelji!!!

    • Janez_53 15:42 29.marec 2021.

      Malce poenostavljeno gledaš na to. Če se prepusti, da vsak ravnatelj ravna po svoji presoji, bo nastal popoln kaos. Vsaka šola bo ravnala drugače. Zato so ministrstva z ministrom na čelu dovolj dobro plačana, da izdajo jasna navodila. Si predstavljaš ...prikaži več vojsko, kjer bi bilo vsaki četi prepuščeno, kako naj deluje?

    • miškolin 15:51 29.marec 2021.

      Bravo Jože127,... za Janez_53 pa škoda besed, ker takih levih lojev je v naši deželi je pa že res čisto preveč.

    • popokatopetl 16:02 29.marec 2021.

      Seveda rabijo navodila. Neke okrožnice sicer dobijo, ponavadi zadnjo minuto in v taki obliki da ni mogoče upoštevat ne da bi kršil.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.