Magazin /magazin/vip
26364 ogledov

Razcefrali zakon znanega Slovenca

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zorman 10:25 24.marec 2019.

    No, Zvone, no......je kar precej resnice v tem, pa čeprav ti to zanikaš, pa ne bomo po internetu o tem. Mimogrede, tudi moji bivši si se vsiljeval, pa te je gladko odpikala.

    • mercedesb 12:29 24.marec 2019.

      Se strinjam s tabo,tudi jaz lahko isto zatrdim kot ti!

    • McClain 22:25 24.marec 2019.

      nabija, nabija, strahotno nabija, nekje morda res pride skoz...

  • maresem 13:34 24.marec 2019.

    Zvonček, če je vse to res, kar trdiš, potem si pa en prikrit homič, kar pa dvomim.

  • Avatar vec
    vec 11:37 24.marec 2019.

    Kdo je že ta Čeruga al Šeruga ?

    • leonardo 07:55 25.marec 2019.

      No, čudno, da ne veš? Ta Šeruga je že davno pred mnogimi leta po dolinah in hribih vodil skupine po svetu. Ljudi je preverjal, koliko so sposobni z njim potovati. Veliko jih je odklonil. Sprejel je samo tiste, ki je ...prikaži več mislil, da bo doživel z njimi lepe urice. Kar niti ni tako čudno. Tudi moja nečakinja je bila v skupini in moram reči, da je bila zadovoljna. Vendar, ni vse zlato kar se sveti. Verjemi ali pa ne. Verjetno pa je ta prerijski volk postal star in mu ni več do mladih volčic.

  • romy 13:36 24.marec 2019.

    Zvone,ti samo žgi km.,jaz bi jih tudi...leta prehitro tečejo..Uživaj

    • leonardo 07:47 25.marec 2019.

      Oh seveda romy, naj jih kar žge, samo oba morata biti za stvar.

  • david87 08:20 25.marec 2019.

    Spotikajo se samo slovenski novinarji in drugi ki so ostal na nivoju 15 letnika. Torej popolnoma nedorasli odraslemu življenju.

  • leonardo 07:37 25.marec 2019.

    No,no Zvonček. Veliko je resnice o tem kako si nadlegoval ženske in prijatelj je povedal, da si celo nekega fantiča po "šupi" poslal domov, ker se je zavzel za nadlegovano dekle. Komu pa naj verjamem, si lahko misliš.

  • janez056 08:24 24.marec 2019.

    Če bi "foušija" gorela, bi bili v samem svetovnem vrhu po številu človeških samovžigov...

  • Avatar jezeran
    jezeran 10:53 24.marec 2019.

    Zvone, privošči si, tudi jaz bi si

  • Avatar Leon
    Leon 10:47 24.marec 2019.

    Zvone ,....LEGENDA . Res je vse skupaj jznana slovenska favšija .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.