Zdravje /zdravje/otrok
3531 ogledov

Raziskava: Večina v otroštvu doživela slabo izkušnjo, zato so bolni

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 14:52 10.junij 2020.

    rojen sem bi v socializmu prejšnega stoletja, niti me niso načrtoval, tko da mi je tole precej sorodno ... živeti v socializmu , pa še pod pritiskom ta starih, ki so "preveč" verni katoličani, ja to pa je pestro ... ...prikaži več otrok mora vedno poslušat in neznansko spoštovat starše in oni lahko delajo z njim kar jim paše ... kakšnega spolnega nasilja nisem doživel, mnogo je bilo pa ustrahovanja in poniževanja, ker to je bila kultura ... no, če greš danes to razlagat šrinku, ti ne bo nič pomagal

    • Avatar Leon
      Leon 19:19 10.junij 2020.

      Tvoje psihično stanje je očitno v komentarjih . Ubogi siroček ....

    • Avatar praufo
      praufo 19:57 10.junij 2020.

      ja leon, hvala bogu, da si ti čist, urejen , brezmadežen in imaš glavo dobr zrihtano, tvoji komentarji so božanski in redkokdo se lahko primerja s tabo ... ne vem, mogoče si pa nova mesija al pa zemeljski angel , ...prikaži več nekdo mora biti čudovito lep in neznansko pameten ... to so pač levi ali mačke, ki nekaj mesnatega šavsnejo, potem pa cel dan ležijo ... car si

  • 31d2cb75bba7a057b2d837348db07ecb8f4a128c 12:08 10.junij 2020.

    vse so nas takoj po rojstvu cepili in nam uničili imunski sistem. hvala vam, ranocelnički fašisteki

    • Avatar praufo
      praufo 14:47 10.junij 2020.

      no ja, ni glih tko, cepili so nas, ampak niso nas kar uničili, za uničevanje so drugi bolj odgovorni

    • lulibuc 14:52 10.junij 2020.

      Ti si se uničen že rodil

    • 31d2cb75bba7a057b2d837348db07ecb8f4a128c 17:48 10.junij 2020.

      kot sem rekel, uničen je imunski sistem, živimo pa še kar, ampak bolni in papamo ranocelniške bombončke. ti lulček pa hitro po gatnikov zvarek in nazaj v garažo

    • Avatar praufo
      praufo 20:10 10.junij 2020.

      imunski sistem ni tako zelo uničen, sicer bi folk mnogo prej pokrepal ... cepijo se lahko samo res zdrave osebe, sicer hudo zbolijo, to smo že slišal in cepivo naj bi bil kao oslabljen virus, torej vsako cepljenje je okužba ...prikaži več ... vse mogoče smo prestali in upam da preživimo vsaj do smrti, kaj več bi blo preveč

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.