Magazin /magazin/vip
26083 ogledov

Razkošno: Naš glasbenik za poroko najel ljubljansko Opero

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara1 11:03 21.januar 2019.

    Podjetnica česa ??

  • romy 15:13 21.januar 2019.

    Preseravanje brezvezno..

  • 3b4e9e3a5c4be9cac6ad5335a948cb51271404c2 12:36 21.januar 2019.

    kaj so pa te kriminalci jankovici in njihova čefurska kurvetina mel tam za iskat??

  • marsal 17:53 21.januar 2019.

    sem glasbeno pismen , vendar ni ne ene Umekove remix priredbe v mojem HD-ju , ki bi si jo želel poslušati oziroma zavrteti zdaj , v preteklem obdobju in verjetno tudi v prihodnosti. Glasba sama " lajna" in nezaslužena pozornost !!!!

  • Vesna Dolšak 23:21 21.januar 2019.

    Brezvezno razkazovanje.

  • leonardo 07:28 22.januar 2019.

    Spet en članek brez veze. No, sicer moram priznati, da se novinarka z najetimi brezveznimi članki preživlja. Nekako se pač mora. Ne vem pa, če ji popularnost ne zbija njen repertuar besed kot: čudovita, prečudovita, lepa, najpepša itd. No za ...prikaži več Umekovo izbranko bi n.pr. lahko napisala " prečudovita operjena " gos.Je pa tako, ko tem starajočim "zvezdnikom" zahaja zvezda, si pač reklamo nabijajo na to sorto. Žal.

  • loco 21:32 21.januar 2019.

    Glasbenik??????? Ne me basat. Njegovo "musko" lahko poslušajo samo zadrogiranci in polpismeni mentalni omejenci ki se imajo za jetset.

    • Superborut 21:00 11.marec 2019.

      Eh..fousija je res grda stvar. Zadnjih 20let je vodilni slo glasbenik. Redno nastopa po celem svetu in je prejel nevem koliko nagrad. ( V svoji kategoriji je skozi med prvimi tremi) Če tebi ni všeč njegova glasba, take komentarje raje ...prikaži več zadrži zase kajti si sam delaš eno veliko sramoto. Meni in marsikomu je všeč njegova glasba in verjel ali ne nisem nikoli poskusil droge. Tipična slovenska mentaliteta..če ni harmonike ni nič.

  • Superborut 21:02 11.marec 2019.

    Mater.. po komentarjh sodeč vas je ena sama foušija

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.