Magazin /magazin/vip
70594 ogledov

Razkošna zabava: Toliko naj bi Dončić porabil za svoje goste

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dusan72 11:01 14.avgust 2021.

    "Resnost" vsakega članka kvazi-novinarstva je vidna že iz naslovnega... "naj bi". Baje, "naj bi" bila organizirana tudi "štafeta" na Severino, ob 3h zjutraj "naj bi" večina prisotnih ležala po tleh in bruhala, Kavčič "naj bi" hotel prodati Zemono Cubanu, ki ...prikaži več pa baje nakup pogojuje z istočasnim prevzemom lastništva tega "skret portala". Naj bi, tako sem slišal oziroma nekje prebral.

  • Ulrich Schaffer 15:21 14.avgust 2021.

    Takole Luka plačuje s svojim denarjem, plačuje z prigaranem denarjem kaj pa vi pisunčki na Z24. Si? Pa še koga pa bi od naših pevcev povabil? Lenderco z ciganom Janom, werner ja s pitonom na kamagri ali Plestenjaka da bi ...prikaži veči zaspali. Kaj Severina bravo in uživaj, pa še to zakaj pa bi daj denar revežem, mu bo kdo hvaležen nihče, nikoli niso. Pa še to Luka vsaj še 3x tako ali boljšo pogodbo. Bravo Luka in uživaj

  • jakec42 09:37 14.avgust 2021.

    On je za razliko od naših politikov sam plačal!

    • Porko2 10:57 14.avgust 2021.

      A si prepričan? Luka se mi je zameril na popolni črti. Najprej za***e na OI, potem pa se neki preserava z zabavo.

    • dusan72 11:37 14.avgust 2021.

      Luka ni nič za*ebal OI, ne more pač vsega sam. Igrali so timsko, če bi šla not tista od Prleta proti FRA bi bili najmanj srebrni, tako se pa ni izšlo. Drugič bo Fortuna na naši strani. Na drugi strani ...prikaži večni je imel obisk delodajalcev z ohoho pogodbo, ki so imeli naslednji dan let nazaj v USA in je najpametneje izkoristil čas. Pogostil jih je v domovini in to je to. A misliš, da bi šel na sprejem, da ga takšni kavč-komentatorji izžvižgajo in popljuvajo? Boli njega, če mu ti zameriš.

    • janez864 11:51 14.avgust 2021.

      Porko2 a si dal kaj zraven?

  • blayo 22:06 14.avgust 2021.

    Pa dajte kvazi novinarji že povedat koliko je skeširal! Ne samo menijev in cenikov prepisovat, to znam tudi jaz pa nisem FDVja delal! Kaj pa ko bi Lukata enostavno vprašali?

  • dragica144 14:21 14.avgust 2021.

    Res mi greste na živce, pustite Luko na miru. Troši svoj denar. Glede OI pa - komot bi šel na dopust in namesto da je garal cel mesec - užival. Plačal je privat let, da je prišel pravočasno na priprave, ...prikaži več Spomnimo se kakšne izgovore smo poslušali od večine slovenskih igralcev v NBA ligi. Kakor jaz vem je košarka kolektivna igra in za dobre ali malo manj dobre stvari odgovornost nosi cela ekipa ne posameznik.

    • ico8 14:27 14.avgust 2021.

      Me je kar sram, ko vidim, da razume ena zenska vec o moski kosarki kot primitivci na forumu.

  • Solton 18:37 14.avgust 2021.

    če bi bil car s stilom bi si najel Rihanno, ne pa neke balkanske barske pjevačice Severine...pač balkanci brez okusa in stila...

    • tim6 01:32 16.avgust 2021.

      Ce bi se ti kakorkoli spoznal na glazbo bi si ogledal nastop v zivo Rihanne in Severine in ugotovil kaksen kmetavz si v resnici🤣🤣

    • Solton 12:41 16.avgust 2021.

      Rihanna ima le 9 grammy awards in jo pozna cel planet, tvojo Severino pa samo balkanski pašaluk...

  • Fulmmer 23:30 14.avgust 2021.

    Pol so šli pa še na burek....

  • andrej084 12:47 14.avgust 2021.

    Luka naj se zabava kakor hoče, si sam plačuje. Moje mnenje je le, da je zgrešil s Severino, saj je starejša od njegove mame in že precej zlajhana. Jaz bi izbral, če je že hotel to zvst glasbe, precej mlajšo Lidijo Bacic.

    • ico8 14:26 14.avgust 2021.

      Mi lahko poves,zakj je bi na vsak nacin rabil yugovicko ali cefurko!?

  • Porko2 10:59 14.avgust 2021.

    In to je skromen deček, iz drugega planeta, ki ni mogel dobiti OI medalje. Zakaj?

    • tim6 01:30 16.avgust 2021.

      Verjetno zato, ker je kosarka skupinski sport. Daj pejd za foro ti do svojega sefa pa mu reci da bi podpisal petletjo pogodbo za 200.000 dolarjev torej 1000x nizjo pa bos videl koliko si vreden ti in tvoje znanje. Potem ...prikaži več pogoltni fousijo se poglej v ogledalo in povej realno kaksnega decka vidis. Mislim da dlje od posranega ne bos prisel ce bos izkren

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.