Svet
7571 ogledov

Razkrili duhovnike, ki so plačevali moške spremljevalce

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lavdan 11:15 05.marec 2018.

    Ta kutarska mafija tudi slučajno ne verjame v boga.

    • smuc 11:20 05.marec 2018.

      Za pedofile imaš prav ne pa za istospolne katere procesije verjetno podpiraš, a ne???

    • Lavdan 11:37 05.marec 2018.

      Motiš se, ne podpiram. Nimam nič proti njim, a moti me cirkus, ki ga zganjajo.

  • Avatar Leon
    Leon 11:02 05.marec 2018.

    Toliko o katoliški doktrini o 7 smrtnih grehih .

  • gregor51 11:04 05.marec 2018.

    V Vatikan poslali 1200 strani dolg dosej o istospolno usmerjenih duhovnikih...jao pisuni a tud ne preberete za sabo.

  • popokatopetl 12:19 05.marec 2018.

    Joj kako strašansko grozljiva dvoličnost... No meni se zdi precej bolj grozljiva dvoličnost RKC ko po eni strani na ves glas zagovarjajo družinske vrednoste, po drugi strani pa možnost življenja v "normalni" družini lastim duhovnikom ki naredijo otroka odrekajo oz ...prikaži več jih sicer vržejo iz službe.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 11:12 05.marec 2018.

    A naši otročičkojebci so se šli kar sami javt,da ne bo prehudo?

  • Avatar karjola
    karjola 06:48 06.marec 2018.

    Mangiacapra - kozojedec

  • pulse 15:45 05.marec 2018.

    čavez: normalni morajo biti tiho, sicer so kregani,, da so "homofobi" (za njih namreč ni tolerance)...

  • smuc 13:45 06.marec 2018.

    Nergač-pošteno povedano ampak na forumu je malo poštenih in pravičnih večina jih je dvoličnih in neumnih.

  • nergač 15:23 05.marec 2018.

    Zdaj je prava usmerjenost takšna: homoseksualnost se spodbuja in svoboda se propagira na vsakem koraku, če pa gre za duhovnika, ga je pa treba sramotiti in se norčevati iz njih....

    • popokatopetl 15:48 05.marec 2018.

      Hm, to so sami sprožili in jaz se iz homo duhovnikov ne norčujem ker imam dovolj lastnih seksualnih frustracij ki mi niso smešne čeprav bi komu najbrž bile. ...Ni kaznivega dejanja ali prekrška, je le greh ;) Mi se tu ...prikaži več naslajamo le zato ker se gre Cerkev moralno avtoriteto in ker Rode ravno rohni da v Sloveiji poteka neka sistematična kampanja proti Cerkvi.

  • smuc 11:18 05.marec 2018.

    Ne razumem ljudi, ki podpirajo istospolne in njihove procesije, istospolne duhovnike (ne pedofile) pa bi zaklali. Neverjetno kako so ti ljudje sprevrženi in dvolični!!!

    • leonardo 11:35 05.marec 2018.

      Smuc, si prebral kaj pravi Rode. Najhujši greh je kao komunistična srenja v Sloveniji, ki sovraži vse kar je povezano s Cerkvijo. Nikjer nič o tem, kaj ga biksajo njihovi kujoni!

    • popokatopetl 12:31 05.marec 2018.

      Leonardo, ni fora da bi zarad tavelkih cerkvenjaških kujonov imel kej proti istospolnim duhovnikom. Imam občutek da v semenišča dandanes zaide precej mladih ker imajo pač težave s spolno identiteto in da tam predaleč zabredejo, da bi se lahko enostavno premislili.

    • smuc 13:51 06.marec 2018.

      popokatopeti-spoznal sem veliko semeniščnikov in lahko ti povem iz prve roke, da je 99% poštenih in dobrih dečkov. Zdi se mi pa, da ko postanejo duhovniki, da se nekateri spremenijo na slabše in žal mi je da je tako. Zakaj? ...prikaži več? Tudi pokvarjena družba nasploh je kriva, ni več dobre vzgoje, v šoli sploh ne bodo več vzgajali in učili v duhu morale, razvrat je za nekatere normalen in kaj se potem sploh čudimo.

    • smuc 13:58 06.marec 2018.

      Leonardo-z Rodetom se strinjam, da se v Sloveniji že od časa druge svetovne vojne vodi sovražna propaganda do vere in verujočih, to so dokazana dejstva, ker sem to tudi sam doživljal. Glede Rodeta pa mislim, da včasih res pretirava v ...prikaži več svojih izjavah je pač mali nestrpnež ampak ga ne morem primerjati z zločinci, ki so poklali več slovenskega naroda kot Nemci.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.