Avto
45717 ogledov

Razkrivamo: Lokacije, kjer na Hrvaškem prežijo najmodernejši radarji

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • miller1 08:51 04.junij 2019.

    tam do zadra lahko tisti bolj težke noge naberejo do ene 3000€ kazni :)

  • alen04 09:25 04.junij 2019.

    Zurnal, napišite kako je s tem tja do Livorna.

  • cogocogo 18:54 04.junij 2019.

    zaradi mene naj jih postavijo povsot ,,odkar je meja med nami me tami niso videli in me tudi ne bodo ,,jih že te ki zivijo pri nas težko prenašam pa da jih hodim gledat še k njim ,,hvala za take ...prikaži več sosede ,,preveš jih poznam da bi se družil z njimi ,pa da mi plačajo ne grem k njim ,,sicer pa so nasim klenim slovenceljnom zelo lubi še posebej ko ji kelner pljune v krožnik ,,

  • Pepe007 08:15 04.junij 2019.

    Promet je nujno nadzorovati z visokotehnološko opremo. Tem radarjem manjka še nadzor varnostne razdalje. Ali pa to manjka v opisu. Premajhna varnostna razdalja je precej bolj nevarna, kot za par km / h prekoračena hitrost.

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 09:10 04.junij 2019.

    Ja pepe 007, potem bodo tisti, ki gredo na dopust julija prišli na končno destinacijo konc avgusta

  • marsal 16:13 04.junij 2019.

    ene tri ali štiri naj kupijo tudi naši in jih naj postavijo na avtoceste proti Hrvaški in programirajo samo za hrvaške registracije , da dobimo denar , ki nam ga bodo naropali Hrvatje !

  • alen04 09:24 04.junij 2019.

    Ah, boli me đola.

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 09:39 04.junij 2019.

    boli me k.. za te cigane

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 09:44 04.junij 2019.

    Pišite raje o vsakodnevnih zastojih na naših avtocestah, plačujemo drage vinjete, potem pa stojimo v kolonah in se po polžje premikamo. Pot od Kopra do Maribora dolga240 km, čas pa 5 ur, a je to divjanje? No ja skor tako ...prikaži več hitri so tudi vlaki. Pa se imamo za ne vem kaj...

  • ariani 01:20 05.junij 2019.

    Za elektriko lahko plačate za 40% manj, ne da bi pri tem zavajali in ne bi kršili zakona! Priporočam vsem, da preberejo ta članek - http://bit.do/slenergia Uporabljam ga že od decembra in plačam skoraj pol toliko!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.