Slovenija
96 ogledov

Razmere so se sredi dneva umirile

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jurij09 15:25 14.april 2017.

    Alen Jazbec predvidevam da preživiš ves svoj čas v neki zakotni vasi kjer je tvoja edina družba par kokoši in mogoče ovca za krajšanje noči če veš kaj mislim, veš ljudje niso tako zafrustrirani kot si ti in jih politika ...prikaži več ne zanima ker bodo vedno delali po svoje, jaz pa če bom hotel bom šel na morje kamor meni paše in ne glede kaj se dogaja v glavah takih kot si ti namreč pošteno delam in tudi plačujem davke in vse kar hočem je da moj otrok ne bo trpel 5 ur v avtu ko se odločimo za vikend oditi na morje. Mislim da bi bilo zelo pametno da si poiščeš kakšno mnenje psihiatra saj veš pomirjevala obstajajo mogoče bo pa takrat svet zate lepši.

  • Pepe007 12:52 14.april 2017.

    @svašta: zakaj pa imamo avtoceste? Za to, da lahko kupimo vinjeto in za parkirišče za tiste, ki prestopajo mejo? Druge države jih imajo zato, da se državljani po njih hitreje in varneje pripeljejo do cilja.Ponavljam, samo s primerno pisavo: BUDALE.

  • Alen Jazbec 14:05 14.april 2017.

    Meni je pa všeč, da je tako kot je. Ta golazen vsakodnevno ščije in pljuva po nas, čas je, da se bumerang vrne. Sicer pa a niso na dopustu??? Časa imajo na pretek, zato tišina.

  • Pepe007 10:34 14.april 2017.

    Budala. Škodo pa imajo Slovenci. Kdor se pelje iz Novega mesta v Brežice ne gre na Hrvaško na dopust, vendar moraš za to poznati že nekaj zemljepisa.

  • mrki 07:35 14.april 2017.

    Hmm, naj Mutti Merkel pride to "štalo" spedenat!!!

  • Tupamaros 07:53 14.april 2017.

    Od mejnega prehoda Obrežje je do Ljubljane še 100 km placa. Ni panike,

  • MihaMB 08:47 14.april 2017.

    Pa ta naša policija je res t....ne vem niti, kaj naj napišem...najprej dovolijo, da se naredi 10 km kolona, potem pa oni spremenijo način kontrole...ne moreš verjet..

  • Papaja Popi 08:56 14.april 2017.

    Takšne kontrole bi morali izvajati že pred dvema letoma, ko so tisoči emigrantov šli čez naše ozemlje in bi bilo danes manj bombnih napadov in drugih napadov.Mislim pa da glavnina bombnih napadov šele pride in tudi vsakršnih drugih napadov.

  • Miller 09:19 14.april 2017.

    V normalnih državah odgovorni ministri ob takem fiasku počasi ponudijo svoj odstop...

  • svašta 09:47 14.april 2017.

    se popolnoma strinjam! vsake toliko še mejo zapret, pa se bodo tudi oni drugače obnašali. DA NE BI SLUČAJNO POPUSTILI!!!

  • svašta 10:37 14.april 2017.

    ista izkušnja!!!

  • kana 10:56 14.april 2017.

    se sploh ne sekiram, balkon, šunka, pivo pa dremanec, pa mi je vseeno za kolone.

  • h3o 12:02 14.april 2017.

    Odlična poteza, Cerar, tako je to treba. Merkel je vedela, da se bo to zgodilo, in se tudi je, z vsem tem se je strinjala, račun pa kar pošljite njej, pa to kar na dom...

  • boogin1 12:16 14.april 2017.

    Dekret je prišel iz Bruslja.V Bruslju sedijo tudi naši komisarji, kar pomeni, da je dekret sprejet tudi s pomočjo naših poslancev.

  • Lavdan 12:45 14.april 2017.

    Idiotizem se ne neha. Ne razumem zakaj so kolone za izhod iz Slovenije. Ali je Schengen na hrvaškem. Pustijo naj ljudi ven, pa naj se Hrvati brihtajo z njimi.

  • novispenjac 13:09 14.april 2017.

    Tale kriminalna nadaljevanja je idealna za žurnal - povsem na umskem nivoju žurnala. Sedaj bomo lahko vsak petek spremljali poročanje v živo iz kolone in veselo komentirali. Zraven še malo udrihali čez politike, hrčke, itd. Ne pozabit na slabe ceste in piranski zaliv.

  • svašta 13:27 14.april 2017.

    Hehe, Pepe007 - prilagodljivost na nuli...potem pa pojdi na avtocesto in čakaj..opozoril je bilo dovolj povsod, da se čaka...potem pa čakaj in je in boš dokazal svoje..Tudi če greš v Nemčijo, te bodo na meji pregledali. Isto v Avstrijo...

  • Pepe007 12:50 14.april 2017.

    Kot po naključju, imamo v Bruslju "svojega" človeka na položaju komisarja za promet, ki bi nekaj besede pri takih rečeh tudi moral imeti.

  • Jurij09 15:27 14.april 2017.

    Alen Jazbec predvidevam da preživiš ves svoj čas v neki zakotni vasi kjer je tvoja edina družba par kokoši in mogoče ovca za krajšanje noči če veš kaj mislim, veš ljudje niso tako zafrustrirani kot si ti in jih politika ...prikaži več ne zanima ker bodo vedno delali po svoje, jaz pa če bom hotel bom šel na morje kamor meni paše in ne glede kaj se dogaja v glavah takih kot si ti namreč pošteno delam in tudi plačujem davke in vse kar hočem je da moj otrok ne bo trpel 5 ur v avtu ko se odločimo za vikend oditi na morje. Mislim da bi bilo zelo pametno da si poiščeš kakšno mnenje psihiatra saj veš pomirjevala obstajajo mogoče bo pa takrat svet zate lepši.

  • blayo 12:07 15.april 2017.

    Čaki, zakaj bi se pa pritoževal??? A nismo sami hoteli, da se meje zaprejo pa da se "zid" postavi? V čem je zdaj problem?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.