Slovenija /slovenija/jaz-porocam
78 ogledov

Redarji avto parkirali na intervencijski poti

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • golob.bob 20:56 13.april 2012.

    doloceni ljudje ste res primitivci in imbicili.. kaj ma veze kje je parkiran, dokler je clovek v avtu.. mar ni logicno da ce bi potrebovali intervencijsko pot, da bi umaknil?? pa sej ne morm verjet, kje delajo taksne butalce kot ...prikaži več je ta bralec k je slikal? pa kaj ste vsi trenerkarji v glavi al kaj?? daj bog da ti vuvuzele igrale na pogrebu!

  • allstarr111 22:46 13.april 2012.

    Ja ampak če bi jest tam parkiral in čekal v avtu, bi me tako redar kot policija kaznovala. Ane !!

  • Skippy 02:50 14.april 2012.

    in zakaj bi na takšni pregledni cesti z obojestranskimi pločniki bila omejitev 30? Mi smo 100 let za Avstrijo.

  • zdrej 13:13 21.maj 2012.

    Mogoče zato ker so medij, da povejo, da je kaj takega dovoljeno. Me pa moti, ker manjka kaj takega "po zakonu XY po členu Z", ker takrat je ta informacija verodostojna, preverljiva. V taki obliki pa je to neki novinarski mumbo jumbo.

  • haha 20:33 13.april 2012.

    Na redarstvu so dodali še, da parkiranje na intervencijski poti ali drugih površinah, na katerih parkiranje ni dovoljeno, uradnim osebam dovoljuje zakon o pravilih cestnega prometa. V tem je zapisano, da smejo pri opravljanju nalog za nujno potreben čas parkirati ...prikaži več vozilo tudi na mestih, kjer je to prepovedano.Zakaj potem objavljate take članke če je to dovoljeno? Kot bi napisali da je vozilo redarstva vklopilo smernik ko je zavijalo levo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.