Slovenija
32 ogledov

Referendum o izenačitvi istospolnih partnerjev: Kam se nagibajo volivci

Komentarjev 83
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • valerijakregar 20:09 16.december 2015.

    a zate je 850.000 € pljunek v morje !!!!!!!????????????????????????????????????kolikšna je njihova "dodana vrednost " ???????niente, zero, nula, ništa.............................parade in provokacije.

  • satir 09:59 17.december 2015.

    nadaljevanje: Zaradi mene lahko živijo tudi z ovco ali kuro pravno in legalno, kar bo predvidevam enkrat v prihodnosti, glede na smer izrojevanja človeške pasme tip "podalpski bedaki", naslednja faza... in ker se naši otroci tako kot posvojeni najprej naučijo ...prikaži večjo materinega jezika, bodo potemtakem v bodočnosti najprej blejali in kokodakali, tako kot tokratna levice, ki je bolj liberalna od zdrave pameti...No in tako sem postal desničar, čeprav na moji kapi nosim partizansko zvezdo, čeprav so mojo mamo in vse sorodnike strpali v koncentracijsko taborišče.Seveda sem pojasnil mojemu prijatelju, ki je "levičar" da če bi taisti zakon predlagal Janša, bi bil moj prijatelj najbolj zaveden prvoborec proti pedrom in lezbijkam, ker bi tako v tem primeru velevala levica.

  • pravicanasa 10:48 17.december 2015.

    Upam,da bo se udeležilo čim več ljudi na tem referendumo in,da bodo vsi,ki imajo vsaj kanček zdrave in normalne pameti glasovali PROTI !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.