Slovenija
50 ogledov

Renata Brunskole z današnjim dnem na čelu Rdečega križa

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jezero 18:38 16.december 2014.

    Mnogo boljša izbira, kot če bi tja postavili ustavne sodnike.

  • primorka 18:53 16.december 2014.

    "Zakaj se poudarja moja politična preteklost ?"Ja, kaj se pa čudiš, a si edina, ki se ji to dogaja ? Daj, ne seri ga!

  • zefacveta 22:57 16.december 2014.

    Če se spomnim kako ošabno se je obnašala v DZ, za RK ne dam nič več, raje v Šparu za Anino zvezdico.

  • patron 10:52 17.december 2014.

    naj mi ne pridejo na vrata pobirat prispevka.....!!!!

  • dragec 14:19 17.december 2014.

    tako je, ko so na oblasti LEVI vodstvo RK je levo in obratno. Roka roko umije.SRAMOTA. Od danes dajem samo karitasu.

  • macko 19:20 16.december 2014.

    RKS je od nekdaj smetišče "rdečearmejskih" kadrov.sklepam, da bodo odslej tisti,ki nimajoza kruh, lahko vozili gume a la brunskole s popustom...no pa tudi kirnov srečko, bi lahko kaj pomagal....

  • drejca1 19:14 16.december 2014.

    Jaz kar ne morem verjet, da je Rdeči križ postaja za "odpadle" politike .Dragi moji, ne zaupam vam nič več, sedaj , ko vidim , kakšne modele plasirate v samo vodstvo, ne dobite od mene popolnoma nič .Tudi tam, kjer ...prikaži večer ljudje želimo s svojimi prispevki pomagati drugim, je naša pokvarjena elita nastavila svoje lovke, da tudi na ta način krade naš denar . A nas niso že dovolj spravili na kolena ? Fuj !!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.