Šport /sport/nogomet
1764 ogledov

Reprezentanco izpustil zaradi poškodbe, v klubu trenira s polno paro

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Amber_Bedford 15:24 30.avgust 2018.

    Google je plačal vsako uro dela na spletu od 150 do 250 evrov. Prejel sem prvi mesec 23795 € in 34957 € zadnjem mesecu plačo od Googla in sem redni študent in delam od 3 do 4 ure na dan ...prikaži več v mojem času rezervnih delov z lahkoto od doma. Vsakdo se lahko zdaj pridružijo tej službi in začnete zaslužiti na spletu, kot sem jaz, samo sledite navodilomm na tem spletnem mestu ..... ....... ➤➤➤ ➤➤➤➤➤ www.Internet43.Com

  • Lavdan 13:33 30.avgust 2018.

    Morda bi igral za reprezentanco Bosne.

    • Avatar olor
      olor 14:10 30.avgust 2018.

      Ma vsi ti kurci so isti, le za denar se jim gre. Sem mislil da je oblak kej drgačn ko je Slovenc, (menda) , pa vidim da je z isto žavbo namazan.

    • asmas1965 14:28 30.avgust 2018.

      čas bo pokazal zakaj je "poškodovan" morda pa noče igrati z določenimi igralci,samo ugibam.Jan je vrhunski vratar in ima prav ,da ne nastopa za neko reprezentanco,ki ni sposobna premagati niti svoje sence...ter si s takimi nastopi zniževati ugleda.Nekdo mora naliti ...prikaži večti čistega vina naši nogometni reprezentanci in vodstvu slovenskega nogometa

    • Avatar Leon
      Leon 15:31 30.avgust 2018.

      Vsak sam odloča o nastopu v reprezentanci .

    • Avatar olor
      olor 10:44 31.avgust 2018.

      asmas1965, ne pravim da Oblak ni vrhunski, vsa čast mu. Poglej samo naše državno košarkaško moštvo brez vrhunskih igralcev, lahko tudi rečemo da ne bodo premagali svoje sence. Z njimi prvaki, brez njih se tudi uvrstili ne bodo, jasno, a ...prikaži več ni? Zgleda, da so minili časi ko je bilo za državno reprezentanco častno igrati.

    • asmas1965 13:19 31.avgust 2018.

      olor imaš prav .samo košarkaše ki so igrali na europskem prvenstvu ne moreš primerjati z nogometaši,ki igrajo za reprezentanco slovenije.Košarkaši so RESNIČNO EKIPA KOT BRATJE fuzbalerji pa vlečejo vsak na svoj konec.Samo Kampla poglej kako je nadut ali pa malega ...prikaži več zahovića.Med košarkaši ni rivalstva in zato zmagujejo.

    • Avatar olor
      olor 17:25 01.september 2018.

      asmas1965, no ja, bomo videli kako bo nadaljevanju z Dragićem in Dončićem. Kot vem se je Dragić že upokojil reprezentančno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.