Zdravje /zdravje/aktualno
618 ogledov

"Rešeni" ste, če ste stari nad 25 let

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Dux_Ursus
    Dux_Ursus 07:18 21.maj 2017.

    Uuuuaaawwwww! Kakšna dobra in analiza prodaje tobaka v Sloveniji. Ti bi lahko za Lafarge delal raziskave o njihovem vplivu na okolje v Zasavju.

  • becar 14:15 20.maj 2017.

    Ko se je kajenje umaknilo iz gostiln, ni bilo možnosti, da bi se gostinec odločil, da bo njegov lokal kadilski. Ker mora tudi kelner / kelnarca potem vdihavati dim, pa recimo da je nekadilec.A zdaj ko prodajalci, kelnerji, otroci ...prikaži več gledajo te nagnusne slike, je pa kar OK.

  • Gogolino 15:29 20.maj 2017.

    Kdor hoče prenehat kadit cigarete ali tobak in mu nikakor ne uspe, naj preide na VAPANJE. Meni je edino tako uspelo prenehati kadit tobak. Odločil sem se pa zato, ker je v povprečju 97% MANJ škodljivo kot tobačni izdelki, seveda ...prikaži več je odvisno od deleža nikotina v tekočini. Začel sem z 6mg nikotina na 1ml tekočine, sedaj po 2 mesecih sem že na 2mg/ml.

  • Avatar Džoser
    Džoser 15:36 20.maj 2017.

    Kdor želi prenehati z kajenjem mora najprej pospraviti podstrešje.Če je podstrešje prazno mu ni pomoči!!

  • Lavdan 09:37 21.maj 2017.

    Javi se čez deset let. Petnajst let ne kadim in mi je žal da sem prenehal. Potreba po cigaretah ne mine nikdar, popadejo pa te druge tegobe.

  • mirror 09:48 20.maj 2017.

    V državi nekateri prebivalci redno jedo meso, drugi pa samo zelje. Statistično povedano vsi skupaj jedo segedin. Vendar je v segedinu samo 20% mesa....To je statistika.

  • Sarko Sarko 10:03 20.maj 2017.

    gonja proti kadilcem - kaj pa onasnaževalci zraka ( cinkarna celje, teš itd ) , alkohol itdzakaj se proti tem nič ne ukrepa

  • becar 10:04 20.maj 2017.

    Bolj papežki od papeža. Ampak samo tam kjer ni treba.

  • Avatar Leon
    Leon 08:09 20.maj 2017.

    Koliko jih umre zaradi prašnih delcev ,ki jih spuščajo v zrak onesnaževalci ,ki imajo uradno državno dovoljenje ; Anhovo ,TEŠ ,mestne toplarne in zadnji primer iz Vrhnike požar v KEMIS ?

  • Avatar Leon
    Leon 08:13 20.maj 2017.

    Podatki Eurostata nam govorijo drugače kot Sursa ! Slovenija druga država z največ samomori v EU..........................................

  • cogocogo 16:39 20.maj 2017.

    slab segedin z tako malo meseka

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 14:00 20.maj 2017.

    Včasih so zdravniki priporočali kajenje cigaret, saj naj bi zmanjševali možnost raka na pljučih. :) Ko so ukinili cigaretno lobiranje pri zdravnikih, se je začelo govort kaj cigareti povzročajo. Zdaj pa premislite, kje vse so še danes zdravniki lobirani in ...prikaži več dobivajo denar za "prodajo" (četudi preko zzzs) določenih farmacevtskih zvarkov?

  • Jože Pečnik 16:29 20.maj 2017.

    Ne kadim že več kot eno leto-vse se da , če se le hoče.,,samo premik v glavi je potreben..

  • mirror 07:37 20.maj 2017.

    Spet zavajanje o smrti kadilcev. Kajenje naj bi skrajšalo življenje za cca 10 let. Takrat so kadilci že v pokoju. Vendar kajenje ne vpliva na delovno sposobnost v delovni dobi, kar za narkomane in alkoholike ne moremo trditi. Vem za ...prikaži več veliko alkoholikov in narkomanov, ki so odšli za vedno, za tudi enega kadilca pa ne vem. Sama demagogija je v tem članku.

  • Lavdan 08:02 20.maj 2017.

    Čudim se kadilcem, da mirno prenašajo to gonjo proti njim. Kot da se sramujejo tega da kadijo in to izrabljajo razni skrbniki za javno zdravje, ki z nekimi lažnimi statistikami spodbujajo nestrpnost do kadilcev. Vse druge svinjarije , ki se ...prikaži več vrtijo v zraku, pa mirno gledajo, ker so nemočni proti njim.

  • tomaz 10:12 20.maj 2017.

    Ravno včeraj sem se na črpalki pogovarjal z uslužbencem, ki je moral vse cigarete v policah do danes zamenjati za tiste s slikcami. Vprašal sem ga, če je zaradi teh slikc kaj upadla prodaja, pa mi je odgovoril, da je ...prikaži večil, da je v zadnjem času celo narasla. Torej vsa ta gonja okoli cigaret je samo zato da je. Že prvi zakon je dovolj omejeval pravico do kajenja, ta pa sploh. Če bi uredili tudi standarni status nekaterih, bi zagotovo manj kadili, ker bi se manj sekirali.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.