Slovenija
1838 ogledov

Reševali turnega smučarja

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 10:43 09.januar 2021.

    no ja smučišča zaprli ker se dohtarji bojijo navaal pololmljenih smučarjev, tukaj pa imamo šolski primer, kako bi lahko dobili polno bolnico bolnikov. ducat revežov mora reskirat zaradi enga bučka, ki mu manjka rekreacije. jest imam nekaj kubikov drv za ...prikaži veča žagat in scepit, pa evo vam, sekiro in žago vam dam, pa samo za 10 eurov na uro se lahko na svežem zraku krasno prešvicate . 10 urov plačate meni za rekreracijo, da ne boste samo v fitnesih zapravljali.

  • Porko2 10:05 09.januar 2021.

    Vsi opozarjaji na nevarnost plazov, take budale pa se grejo turno smuko. Tam ga pustite naj zmrzne. Bedak!

    • hudini 11:07 09.januar 2021.

      Da si neboš gležnja zlomu ko boš s kavča vstal ubošček

  • sandi76 09:38 09.januar 2021.

    Kdaj bo vlada sprejela odloke, da bodo ekstremni športniki sami plačevali za svoje neumnosti ? V tujini so taki primeri že zdavnaj urejeni !

  • Avatar Pamela_Luke
    Pamela_Luke 10:37 09.januar 2021.

    Zapustil sem služb0 in zdaj. S tem preprostim spletnim delom na domu zaslužim 139 na uro od d0ma. zaslužim 25 tis0č dolarjev na mesec s spletnim del0m 3 ure dnevn0. prip0ročam, da poskusite. Za več podrobnosti .... ➤ ➤➤ ➤ LovesMeetx.Com

  • hudini 09:58 09.januar 2021.

    Ne blebetaj če nimaš pojma,90% ekstrmnih športnikov ima urejeno zavarovanje za reševanje s helikopterjem doma in v tujini tak da ne govori na pamet.

  • gregor51 11:12 09.januar 2021.

    visoka denarna kazen

  • hudini 08:48 09.januar 2021.

    Če na urejenih in varnih smučiščih ne smemo smučat bomo pa turno je baje bolj varno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.