Magazin /magazin/vip
25464 ogledov

Reševalno vozilo pred hišo znane Slovenke, to se je zgodilo

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 14:51 01.december 2023.

    Kakšna ideja ! Pokličeš reševalce in postaneš naslovna tema na portalu Žurnala s pomočjo znanega avtorja rumenega tiska..

  • Plavi-mil 14:56 01.december 2023.

    A to je una, katera si je dala iznakaziti žnable in se zaradi tega ne more niti pošteno smejati, tako kot Salome.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 16:08 01.december 2023.

    Psihično prizadeta pa so jo v Hrastovec odpeljali

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:21 01.december 2023.

      No ja,saj tisti, ki spaca takšen članek,ni dosti boljši!!!

  • www 18:39 01.december 2023.

    Sem pomislil da ji je zmanjkalo pudra in je dobila napad panike

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 15:07 01.december 2023.

    Se lahko tej ženski, ki pač ni znana Slovenka neha delati reklama, sploh na račun zdravja oz bolezni?

  • scream 20:24 01.december 2023.

    Bravo žurnal........tak članek pričakujem od novinarskega krožka v 8. razredu; vi se mate pa za profesionalce.........

  • bi_ba 15:26 01.december 2023.

    Nehajte že s tako ogabnimi članki! Ko že misliš, da nižje ne gre...

  • Vlado Fric 17:33 01.december 2023.

    sindrom izogib sodišču

  • borut08 18:46 01.december 2023.

    Nasprotno pa mediji oz.portali brišejo moje komentarje v katerih razkrivamo z dokazi podkrplenimi trditve kako me je politika,oblast in država/družba,ker me niso nikoli mogli imeti v oblasti in utišati tako zlorabili tudi zdravstvo in mi v UKCL namerno uničili transplantirano ...prikaži večo ledvico z namenom.izsiljevanja,ustrahovanja in sicer tako,da so 2 leti zavlačevali z zdravljenjem in istočasno psihiatrijo,da me utišajo.Glej moj FB.Instagram Borut Zabret.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.