Slovenija
77 ogledov

Rešil ga je pokvarjeni Falcon

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tralala 08:17 11.december 2013.

    Končno!

  • vladek 08:41 11.december 2013.

    Hrvati ne dovolijo da se branijo iz prostosti,kaj pa mi ?Dilerji in kriminalci(solatarji) pa se sprehajajo in se nam smejejo.ŽALOSTNO,

  • zztop 08:41 11.december 2013.

    Kaj je ceu PS in MOL zraven teh pizdarij. Enga mi naštej , ki ni okoriščen. VSI politiki so govna, torej največ dreka je v Ljubljani. In eni jih zagovarjate ene, drugi druge. VSI so pokvarjenci V S I. Ja ...prikaži več uni so pa tole nardil za Ljubljano, so carji. Pa Ku..c. Govnarji so in takih ne moreš podpirat, razen , če si sam tak.

  • Ferluci 09:15 11.december 2013.

    Roman Jakič je od vseh politikov (poleg Jankoviča) najbolj antipatičen, samovšečen in sploh poden od podna! Ko gledaš njegovo režanje, sprenevedanja in izjave, ne veš kdo je tu nor!

  • sivka 09:22 11.december 2013.

    novica je stara že poldrugo uro, pa še nihče ni napisal da je kriv Janša

  • Avatar čavez
    čavez 09:25 11.december 2013.

    tudi jaz nisem prepričan kaj je ali je pedr ali buzarant očitno pa oboje, vedno se prislini.

  • ennanova 09:50 11.december 2013.

    Država kot zaničevani motor inovacijZakaj je vloga države tako pomembna? Odgovor leži v velikih negotovostih, časovnih razmikih in stroških, povezanih s …http://za-misli.si/kolumne/ales-praprotnik/1339-drzava-kot-zanicevani-motor-inovacij

  • alfredo 10:34 11.december 2013.

    Jakič je poosebljena poštenost.

  • heavyd 10:57 11.december 2013.

    :) ..je to povedal tudi Mišič v parlamentu? :)))

  • Avatar čavez
    čavez 11:12 11.december 2013.

    Smo pa država same hišne preiskave pri ministrih, politikih, županih, gospodarstvenikih, bančnikih le kako to da še nismo v ginesovi knjigi rekordov po številu političnih lopovov ki jih premore ta slovenija.

  • dragec 11:17 11.december 2013.

    Evo, jaz povem - verjetno je tu kriv Janša

  • krtmen1 12:39 11.december 2013.

    Ljubljanski župan Zoran Janković je dejal, da bi lahko komentiral današnje preiskave, a jih noče. Izjavo bo imel jutri, po tem ko se bo posvetoval s svojimi kolegi.S katerim lopovom se lahko lopov posvetuje?

  • otohazza 12:55 11.december 2013.

    Ko stoji za Zokijem se vedno reži ko, da bi ga zadela ustna kap.Tega še peder nebi nažgal.

  • bfilipe 13:00 11.december 2013.

    ..bo komentiral, ko se bo posvetoval s kolegi..ma ne, a res?.. a kaj bolj konkretnega se ni mogel spomniti ta veleum in idol LJ?..dejstvo je, da si kupuje čas..da mu Masleša prvleče prave info. in, da bo pri tej pizd..riji ...prikaži več zopet zavzel širše stališče oz. zaigral "delitev odgovornosti-izločitev objektivne odgovornosti za besede ali dejanja"..vse po njegovo a on nč kriv, nč ne ve..a'dje?..ajjojjj plebejci podalpski..

  • Stolp 13:13 11.december 2013.

    Plus imaš od mene ker imaš dober smisel za humor!

  • Stolp 13:14 11.december 2013.

    Skladni morajo biti v svojih izjavah, ne...

  • Johan Spohan 14:48 11.december 2013.

    Ja s sebi enakim lopovom - z Janezom. Prefarbani partijski lopovi združite se!

  • babi.jelci 14:50 11.december 2013.

    Brut tudi ti ?

  • KLOBO 15:07 11.december 2013.

    ferluci !! Vse drži !! Jakić, se reži celi Sloveniji, da smo Slovenci taki limelni, da imamo bivšega antiSlovenca in Jugonostalgika za obrambnega ministra !! Narobe svet !!

  • mph 15:17 11.december 2013.

    Kot sem nekje prebral ... včasih smo lahko samo sanjali, da bo do takšnih pregonov sploh prišlo. Pohvalno za NPU, kjer jih očitno ne zanima ali so "levi" ali desni. Je pa res, da je prav, da se sliši vse ...prikaži več strani, ne bi bilo prvič, da se je tresla gora, rodila pa miš.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.