Slovenija
50 ogledov

Rešilec odpeljal odpuščenega PopTVjevca

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jake 20:19 30.maj 2013.

    Evo USPEŠNO SEM SE ODJAVIL OD VOYO.si,ko sem tole prebral. BANDA Zau mi je zdej,da sem bil prijalvjen eno leto in placal 50 eu vse skupaj ...ce bi vedu kam gre ta denar. GAMAD

  • Miran 00:59 31.maj 2013.

    Neeee... ona bi morala že zdavnaj odletet pa je pod zaščito ptičeka na vrhu ki jo poriva...

  • McClain 23:12 30.maj 2013.

    pa ajde, da ji vsaj tecaj pri eni normalni speakerci placajo, da se bo koncno naucila kaj v stavku je vazno in kaj ne.

  • izRODEk 17:10 30.maj 2013.

    A bo kaj na Svetu na kanalu A? Nak, tam ona prasička pljuva zgolj po naročilu ali proti plačilu... : )

  • motorcki 17:23 30.maj 2013.

    .....jaz bi tud pljuval,če bi mi plačali,pa tud če slino zgubim.

  • Oxxo 17:29 30.maj 2013.

    Globoko dvomim da bo na Svet na kanalu A kakšna novica o rešilcu v njihovi hiši. Če bi bilo to kjerkoli drugje bi naredili že senzacijo... Glede paketa POP NON STOP - pa ne razumem, kako so lahko pričakovali ...prikaži veči za tak znesek naročnine naval naročnikov? Ponudba je bila vsebinsko boga oz. vse že videno na POP TV in Kanalu A. Popolni strel v prazno!

  • svašta 17:45 30.maj 2013.

    Na Telekomu so jih tudi nekaj odpeljali z rešilcem ko so začeli z odpuščanji...za tam se pa nič ne piše kaj vse se je dogajalo??

  • franke 18:18 30.maj 2013.

    SAMO DA IMAJO VODILNI VEČ. FUJ BOGATAŠI. BANDA.

  • ocean 18:21 30.maj 2013.

    To je čisto po naše, da odpeljejo tiste, ki so bili odpuščeni-prizadeti. Naravno bi bilo, da bi odpeljali tiste, ki odpuščajo-prizadenejo. Sicer me pa zanima koliko je bilo pred tem dogodkom tam zaposlenih, da so lahko odpustili okoli 100 zaposlenih...

  • zic 21:10 30.maj 2013.

    in pizde niso poročale niti v eni od svojih zloglasnih informativnih oddaj...sama zgaga jih je in vnašanje slabe volje v slovenske domove...kaj pa kljukec Trebušak ni upal v svoji oddaji senzacionalno poročat o dogoku...pezde en!!!!

  • Žirafa 21:28 30.maj 2013.

    A se bodo znebili negledljive in neposlušljive Katje Jevšek?

  • razumnik 22:14 30.maj 2013.

    prvi ukrep, ki bi ga jaz izvedel na POP TV je, da bi vse vremenarke poslal na teren, da mal shujšajo (naj si mal pogledajo vremenarke na PLANET TV). Še posebej pa tisto, ki nam pametuje o zdravem življenju v ...prikaži več Viziti, medtem ko so šle pa njeje kilce iz tedna v teden pošteno gor. Ko vidim njen zašpehane bicepse, prispevkom še bolj prisluhnem.

  • Ronald Reagan 22:30 30.maj 2013.

    Trese se mi roka...prvič izrodku klikam plus...

  • macko 06:31 31.maj 2013.

    " dostojanstven in razumevajoč način " ste pa za hece...

  • dragec 07:38 31.maj 2013.

    ZAMISLITE, POP TV JE V KRIZI????

  • Trovlak 19:49 30.maj 2013.

    Meni je pa zanimivo to, da imajo tovrstna velika podjetja toliko raznovrstnih notranjih služb, svetovalcev, menedžerjev in nasplošno visoko šolanih ljudi, pa očitno nobenemu od teh ne kapne v glavo, da je vsesplošna kriza. In dokler je brezposelnega že skoraj ...prikaži več petina prebivalstva, zaposleni prejemamo neredne in minimalne plače, upokojenci pa pokojnine s katerimi marsikdo še za tekoče stroške nima, ma kdo bo potemtakem kupoval in naročal ta njihov plačljiv paket? Če nimaš s čim plačati mesečnih položnic na vodo in elektriko ter ogrevanje, te kratko malo briga kaj je na plačniškem TV programu. Iz tega stališča naj izhajajo. In tudi primer teh njihovih 100 odpuščenih - a si bodo lahko privoščili dodaten plačljiv paket? Malo verjetno. Propad je zagotovljen. Je pa res, da bi veliko rajši obvezno TV naročnino plačal Pro Plusu kakor pa RTV-ju, ker tam so pa totalni šalabajzerji. In v kolikor plačujemo neko TV, zakaj potem moramo gledati reklame??? Ta praksa mi sploh ni jasna. Plačaš naročnino

  • jake 20:19 30.maj 2013.

    oz, celo 60 €

  • goga 11:52 05.junij 2013.

    Katastrofa. Taksni kot so Ruperts in podobni domnevno izcrpavajo nekdaj zdravo podjetje in sredino... Ruperts je potalal odpovedi izkusenim sodelavcem in potem hitro skocil za teden na hrvaski jadran. Ob njem pa ljubica, ki jo je v potesitev lastnega ega ...prikaži več postavil na visok polozaj v oddelku, ki ga vodi. gospodicna brez kilometrine. Ja, dokler se bo kadrovalo ljubice, ljubcke, prijatelje, druzinske clane, izcrpavalo podjetje..., bo delnica res padala. vodilni zbudi se in postavi stroko na vodilna mesta. notranjo revizijo. Nujno! Pa obvezno ob 19h objava, Kot se objavlja vse ostalo.

  • Senior 19:15 30.maj 2013.

    Kdaj bodo pa Petro odpustili? Mnogim gre na živce in prešaltajo drugam, ko je ona na Dnevniku.

  • Miran 01:03 31.maj 2013.

    Če bi se na VOYO spravil kakšen od pravnikov, bi jih verjetno brez težav tožil vsak od naročenih, saj mesečno avtomatsko prejmete komercialni SMS, ki se ne navezuje na pogodbo VOYO... če ima ravno kdo čas... tu so neke cake ...prikaži več zaradi katerih so vodilni odpirali šampanjec

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.