Zdravje
13824 ogledov

Resne razprave. Pri nas obvezno cepljenje za to skupino ljudi?

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar jate
    jate 18:13 31.avgust 2021.

    beovička pejt se solit,najbolš v morje je dost slano

  • Avatar jate
    jate 18:16 31.avgust 2021.

    bomo vidli,kaj porečejo dohtarji ,ki res niso cepljeni?me prav zanima

    • rd2dmk2 20:32 31.avgust 2021.

      ja nič ne bodo rekli, šli bodo pa kupili si potrdila od kolegov.. saj ni treba do so cepljeni lahko tudi da si alergičen na cepivo. me zanima, kako bodo opravičili cepljenje mojega sorodnika, ki ima dokazano, da je aleričen ...prikaži več na kar nekaj antibiotikov.

  • pro 18:21 31.avgust 2021.

    pol se boš pa zbudla baba glupa

  • leonardo 18:24 31.avgust 2021.

    Aja gospa. Kaj pa so vam ubrizgali, če so vam sploh kaj? Meni tudi tega ne bodo!

  • bobubob 18:45 31.avgust 2021.

    Tudi Adolf je menil, da je treba določene skupine ljudi obravnavati na poseben način, ker da kvarijo populacijo. In so 'izumili' dokončno rešitev. Če danes odstranim 'ovojni papir' s teh vladnih razmišljanj, spet ostane - dokončna rešitev. Glede na širok ...prikaži več spekter delovanja teh 'cepiv' pa se bo zavleklo. Pri nekaterih še tudi v naslednje generacije.

  • dani5 18:55 31.avgust 2021.

    Težko razumeti to siljenje peciva, ki dokazljivo bolj škoduje kot pomaga. Kaj je s temi doktorji? A sploh vedo kdo jih plačuje in kaj je to Hipokratova prisega?

    • rd2dmk2 20:36 31.avgust 2021.

      plačuje jih spiz, kasa je prazna, paje treba zreducirat izdatke..

    • dani5 20:53 31.avgust 2021.

      Je pa res, da smo se Slovenci zaenkrat še kar dobro izkazali, da ne verjamejo vsega. Mene ni strah virusa, ki ni bil nikoli znanstveno dokazan, me je pa strah strupenega zvarka.

    • rd2dmk2 21:10 31.avgust 2021.

      glejte veliko ljudi pravi zakaj hodimo k zdravnikom po zdravila, na operacije itd. ok zakaj hodimo .. in hodimo.. vam zdravnik odkrije visok pritisk. vam ga pozdravi ? ali vam ga samo regulira, vam odpravi problem. me zanima kako bi ...prikaži več naredi z avtomehanikom, ki bi vam vaš problem prazne leve gume rešil tako, da bi vam na desno stran namontiral veliko utež , da bi avto stalno vozil po ostail treh. tako nekako izgleda reševanje visokega pritiska. zdej cepivo je pa kaj drugačen sistem? niti ne.

    • dani5 21:30 31.avgust 2021.

      Rd2dmk2 Tole si pa odlično povedal s prispodobo. Realnost je pač taka. Ko pa obe gume crknejo, pač zadnji del odrežejo in dajo na voziček, pa vozi dalje. Zdravnik, pardon avtomehanik pa reče, ni se dalo drugače popraviti.

    • rd2dmk2 21:46 31.avgust 2021.

      za vse ki podpirate cepljenje, naslednjič vprašajte vašega zdravnika, lahko tudi pošljete vprašanje Beovičevi in logarjevi pa še ministru tole vprašanje. ali res obstaja tip zdravil proti visokemu krvnem pritisku, ki rešuje problem visokega krvnega pritiska na način , da ...prikaži veča slabi moč delovanja srca in tako znižuje pritisk in kar vodi pri dolgotrajni uporabi teh zdravil do odpovedi srca. vsaka primerjava teh zdravil z cepivi je zlonamerna in nima z mano nič opravit.

    • egon 22:23 02.september 2021.

      Bojim se, da ni Hipokratove prisege, temveč prisega blagajni vlade RS.

    • egon 22:30 02.september 2021.

      Slišim tudi, da prihaja nov veliko močnejši in nevarnejši sev za katerega pa še ni imena. Verjetno bodo dali razpis za izbiro imena seva. Najboljši predlog bo nagrajen.

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 22:08 31.avgust 2021.

    Sovražniki ljudstva nadaljujejo z njihovo propagando.

  • Avatar jezeran
    jezeran 19:44 31.avgust 2021.

    Še dobr da mi manjka do 50 par let, drugače bi enka fentu

    • rd2dmk2 20:38 31.avgust 2021.

      kar začni trenirat. a misliš da se bodo potem ustavil.. saj tistih par nekaj abrahamovcev, ki so še živi in necepljeni bo hitr podelanih, potem pa pridejo na vrsto naslednji..

    • Avatar jezeran
      jezeran 07:19 01.september 2021.

      bo pa treba mitraljez iz kleti prvlečt ven ni kaj

  • Zoran Vuletic 20:39 31.avgust 2021.

    Če so že toliko sigurni v vse kar pravijo, zakaj potem ne prevzemejo odgovornosti za vse možne posledice po cepljenju.

  • vera23 06:06 01.september 2021.

    A se ji je do konca zmešalo?

  • Covidinfo 20:12 31.avgust 2021.

    Ma steru bi jih useee tte s covidam cepljenjam in testiranjem nj pride hitler d brdi čistko

  • Avatar jezeran
    jezeran 07:20 01.september 2021.

    izgleda se res hočejo znebiti vseh penzionistov. Ni denarja za penzije več

  • egon 22:20 02.september 2021.

    Gospa Beovič, vse lepo in prav. Morda pa sem kje spregledal, da boste za obvezno cepljenje morali vi oz. zdravnik podpisat, da se cepimo na vašo zahtevo in odgovornost. Konec je s podpisi "na lastno odgovornost."

  • albert 21:28 31.avgust 2021.

    To pa dvomim, da si upajo. Mene nobeden ne bo. Kaj bodo prisilne privedbe???

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.