Magazin /magazin/vip
134736 ogledov

Resnica o supergah za 6 tisoč evrov, ki jih nosi župnik Martin Golob

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • matermila 12:59 15.oktober 2022.

    In v čem je stos, da bi naj bile tako drage? Kos usnja pa malček gume 6000 €? To morš bit pa res prbit, da si jih kupiš.

  • duc1 09:07 15.oktober 2022.

    Drage gor drage dol.Jaz jih ne obujem za noben denar-GRDE.

  • rd2dmk2 08:26 15.oktober 2022.

    rabljene ? oh ja.. in superge darilo od mladine.. recimo da bi dobil od skupnostiprodajlcev avtomobilov enga BMW 1600 ? bi vsi rekli oh kakšno kripo je dobil. ali bi šel mogoče kdo preverit kolk v resniti ta oldtimer je ...prikaži več vreden. sedaj pa. mladina mu nikupila parker peresa, ni mu kupila kravate, niti zapestne ure, kupila mu je batke.. na kar se mladina spozna..in verjetno bi jih bilo ( mladince ) sram kupiti nekaj iz spara ali tuša za 20 €. . stvar je na obdarovancu da preveri (čudno) darilo.

  • Ender3 16:24 15.oktober 2022.

    Tale Golob je, pravi cerkveni klovn in ni čudno, da ga imajo svečkarji radi...

  • Avatar Boris Hribljan
    boris42 17:10 15.oktober 2022.

    Vsintike verniki bodo pošteno razočarani, ko bodo spoznali, da Bogeca ni! Boga so si izmialili ljudje, ki si niso znali razložiti raznoraznih pojavov in najlažje si je bilo izmisliti nekaj! Ja najlažje je sam sebe varati!!!

  • Majazmaja 09:46 17.oktober 2022.

    Je res kdo mislil, da bi si en fajmošter, pa čeprav eden najbolj popularnih in iz tega naslova mu denarja verjetno ravno ne manjka, leti mu pa tudi ne, posr4l ime s tem, da si bo kupil čevlje za 6k ...prikaži več eur in jih še razkazoval? Saj ni nor in jasno je, da so ponaredek. Btw.: pa nisem noben cerkveni človek, svetlobna leta od tega. Če bi bilo po moje, bi vse verske organizacije strogo ločila od države in naj se financirajo z darovi svojih ovc, pa še obdavčila bi jih, tako kot smo obdavčeni ostali.

  • munja 22:03 15.oktober 2022.

    Svobodnež, tak kreten, kot je bobnar, ni vreden nobenega komentarja.

  • Avatar zoo
    zoo 15:41 15.oktober 2022.

    Katero bogato mladenko ( mamico) je tako dobro spovedal, da je dobil ,takšne nobl superge? :)))

  • Soloobveznababica 05:58 16.oktober 2022.

    Nekateri imate pa res prav vsiljivo prepricanje in Zelo nesramno pisanje.pustite ljudi v njihovi veri, Vsak po svoje in ne komentirajte nesramno, ce nic ne verujete,vas problem,nihce vas ne prepricuje v obratno.medtem,ko vi to zelo vsiljivo pocnete in se sram ...prikaži več vas ni,prepricani v svoj prav.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 19:41 15.oktober 2022.

    Nategnu je tri otroke in dva ministranta, v zahvalo pa so mu hvaležni starši prinesli darove vredne, da glava peče!

    • Svobodnež 21:00 15.oktober 2022.

      Daj, budalo neotesano bobnarsko!!! Kdo ti daje pravico nekoga brez dokazov tako gnusno žaliti??? Nisem vernik, obsojam vse lopovščine in zločine, ki jih je napravila in prikrivala RKC, da pa se nekdo kar tako "za hec" spravi na nedolžnega človeka, ...prikaži več pa me resnično razkuri! Bobnar, mogoče ne veš, da te v primeru vložene tožbe s strani osebe, ki jo neosnovano žališ, policija zlahka odkrije na osnovi tvojega IP naslova? Res me zanima, kako bi se usral, ko bi te obiskali kriminalisti!

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 21:54 15.oktober 2022.

      svobodnjakarček- boli me kurac

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.