Zdravje
13507 ogledov

Reuters: Izrael je zaustavil epidemijo delte. To je njihova strategija.

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lovro4 18:06 17.oktober 2021.

    Maja 20 okuženih na dan, včeraj 1100. Ja, lep uspeh. Ooops, No, zdaj so mirni za kakšen mesec, potem pa jovo na novo. Nov šus, spet cifre v nebo (avgusta tudi preko 10000), mrtvih kot toče. Kdor preživi šus, ima ...prikaži več en mesec potem mir, pa spet ponovitev vaje. Sami sebi delajo holokaust.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 19:16 17.oktober 2021.

      Da , točno tako, vse bolj precepljene države imajo izrazita nihanja tam nekje na dva meseca, to pa sovpada s podatkom, da cepivo bistveno popusti po dveh mesecih ! Torej so ujeti v začaran krog cepljenja, kjer pa bo moral ...prikaži več biti razmak med cepljenjem vse krajši...To pa je seveda logično tudi tistim, ki nismo ravno infektologi..

    • jakec1575 23:46 18.oktober 2021.

      no ja. saj si lahko zmeris protitelesa mar ne. in se kaj. je pa res, da to ni edino merilo.

  • Avatar @narhist
    @narhist 18:46 17.oktober 2021.

    Ko udari peti val, pa sledi četrti odmerek ...

  • krucefiks 18:04 17.oktober 2021.

    marketing na cepivo

  • kapibara1 17:57 17.oktober 2021.

    Izrael stratiehna je samo reklama za 3- 4- 5- 6 ..itd cepljenje !!

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 18:01 17.oktober 2021.

    Super! Janez, poslji jim se nase zaloge !

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 17:36 17.oktober 2021.

    Trikrat cepljeni, ukrepi, maske, ni da ni...Pa še vseeno 12 mrtvih na dan (tedensko povprečje) in tam štejejo umrle zaradi Covida in ne s Covidom, tako kot pri nas..

    • jakec1575 23:47 18.oktober 2021.

      in taim je 1/3 populacije pod 12 let. ne pozabi. precepljenost je v resnici samo 60%.

  • lovro4 18:25 17.oktober 2021.

    Razen par držav vsa J. Amerika že uporablja Ivermectin. Vguglajte : covid in (Urugvaj, Panama, Čile, Paragvaj, Kolumbija,...) Nekakšnega covida praktično NI! Komaj za vzorec. Samo kreteni kot mi se še ubadajo s tako imenovanimi cepivi.

  • Avatar Leon
    Leon 18:13 17.oktober 2021.

    Izraelci so za vsak slučaj cepili s tretjim odmerkom vse Palestince v Izraelu .

  • dani5 19:15 17.oktober 2021.

    Ne vem na osnovi česa imajo podatke. https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/dashboards/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6

  • Jernej65 18:15 17.oktober 2021.

    Eni vsaj znajo in stopijo skupaj, ko je potrebno.

    • Avatar jate
      jate 18:46 17.oktober 2021.

      alora pojdi v izrael

    • Jernej65 22:04 17.oktober 2021.

      Eni se pa v kaosu, kot je pri nas res fajn počutite. Res mi ni jasno zakaj potem skačeš po tem forumu kot kura brez glave in se samo pritožuješ. Meni ni hudega. Bi pa tebi priporočal da se odpraviš ...prikaži več v Izrael. Mogoče te bo pa tam pamet srečala in končno doživiš razsvetljenstvo.

    • Jernej65 23:16 17.oktober 2021.

      jate, zdaj pa čist eno resno, hipotetično vprašanje. Recimo da se ve, da bo v prihodnosti tvoj ožji družinski član zbolel za težko obliko covida če ne bo cepljen. Lahko mu pomagaš na 3 načine: 1. da mu pravočasno priporočaš ...prikaži več cepljenje, 2. da mu priporočaš novo razvito, še ne popolnoma preizkušeno zdravilo in 3. da ne storiš ničesar. Kaj bi ti izbrala. Upoštevaj da gre za tvojo zelo ljubljeno osebo in imaš samo te tri izbire, pri tem pozabi, da je Janša na oblasti.

    • Avatar jate
      jate 06:06 18.oktober 2021.

      no zdaj pa smo tam....če ampak velik ČE bi vedela da bo kdo od mojih hudo zbolel potem bi mu svetovala cepljenje...ampak nismo jasnovidni da bi vedeli kaj nas čaka

    • Jernej65 08:07 18.oktober 2021.

      No moram priznati, da si me malo presenetila z odgovorom. A to pomeni da ostalim okoli sebe pa prodajaš druge fore.

    • Avatar jate
      jate 16:41 18.oktober 2021.

      vidim da nisi štekal,povem še enkrat. in ne prodajam neke fore..ČE bi človek vse vedel kaj ga čaka ,bi vedel kako in kaj se odločit,tako pa ker ne vem kaj me čaka še vedno trdim in stojim za tem ,da se ne bom cepila.

    • Jernej65 18:10 18.oktober 2021.

      Dam ti prav, vendar obdrži to zase in ne posiljuj s svojimi idejami ostalih, če v njih nisi prepričana. Priznala si, da nič ne veš, to si s svojim odgovorom povedala.

    • Avatar jate
      jate 19:52 18.oktober 2021.

      ja ampak jaz ne vsiljujem drugim da naj se ne cepijo ,tako kot vlada ,ki VSILJUJE CEPLENJE v tem je razlika..sem za to da naj se vsak sam odloči o svojem telesu,torej kdor se boji naj se cepi kdor ne ...prikaži več želi ,ga pa ni treba silit ..protesti so zato ker nas silijo v cepljenje,ni protestov zato ker bi mi vam branili v cepitev.

    • Jernej65 22:42 18.oktober 2021.

      Res je, vlada dela ogromne napake in se je te covid situacije čisto napačno lotila. Odločitve o ukrepih so vseskozi politične in velikokrat nelogične. Jaz osebno sem se cepil, ker sem imel tudi v širšem družinskem krogu možnost videti, težek ...prikaži več potek bolezni pri dokaj mladem človeku in to takrat, ko še ni bilo cepiva. Vsi okrog mene smo se cepili, ko je to bilo mogoče in še nobenemu ni bilo žal. Še zmerom zagovarjam preventivo pri tej bolezni. Riziko pa seveda zmeraj obstaja.

    • Jernej65 22:55 18.oktober 2021.

      Te komentarje berejo tudi takšni, ki so okrog te bolezni doživeli že marsikaj neprijetnega ali tudi tragičnega in so se cepili, ne zaradi vlade ampak zaradi preventive. Tudi tvoji komentarji so velikokrat žaljivi do ljudi, ki se odločajo drugače kot ...prikaži več ti. Poglej malo kako si odreagirala na moj komentar. Kaj je sploh slabega v tem če sem omenil, da so Izraelci znali stopiti skupaj, ko je to potrebno. Sem mogoče s tem tebe silil v cepljenje.

    • Avatar jate
      jate 05:33 19.oktober 2021.

      upam da bodo stopili skupaj tudi ko bo šlo za osebne svoboščine,kar se tiče žalitev nisem žalila,če sem ti rekla da pojdi v izrael,tu ni grdih besed vmes..seveda direktno me nisi silil v cepljenje ampak ko si napisal da so ...prikaži večo stopili skupaj,je bilo mišljeno kao dajte se cepit,veš znam brat tudi med vrsticami,kaj kdo misli...in ja ti dam prav glede tega da naj se vsak cepi zaradi zdravja,ne pa zaradi kurčevega dopusta v hrvaški ali trgovskih centrov..

    • Jernej65 08:46 19.oktober 2021.

      Vidiš to se pa motiš. Tvoje predvidevanje, kaj sem v tem primeru mislil, je pa bilo napačno. Jaz sem mislil bolj na sodelovanje vlade in ljudstva, zaupanje ljudi do vlade. Vsaka država se na svoj način bori z tem covidom. ...prikaži več Vidi se, da pa imajo vsi pri tem velike težave, saj stvari nikjer ne gredo kot bi morale. Tudi tisti, ki se trudi, dela napake. Pri nas pa ta vlada enostavno ne zna delati z ljudmi. Dela razdor in polarizira, to se vidi že po komentarjih, ki jih pišemo po forumih.

    • Avatar jate
      jate 18:15 19.oktober 2021.

      vladi je cilj SKREGAJ LJUDSTVO MED SABO IN VLADAJ

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.