Slovenija
18446 ogledov

Revolucija: v paketu lahko izberete TV programe

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 15:55 04.april 2019.

    Revolucija my ass... ko vržeš noter tiste, ki bi jih gledal (Discoveryje, National Geographic itd) si na isti ceni kot ostali operaterji...že ničkolikokrat sem računal in primerjal pakete. Se tako dobro zmenijo med seboj, da je razlika evro, dva in nič več...

    • mihatirs 21:11 04.april 2019.

      dobr nateg ja...kokrkol obrneš prideš na isto...še vedno ponujajo sklope programov in ne posamezne programe...tko da je to isti šmorn

    • Feniks 22:09 06.april 2019.

      Itak da je nateg....vsi bi mogli presaltat na enega ponudnika da ostali 3 pocrkajo.

  • torentino 12:51 04.april 2019.

    Bravo, zadnji čas. RtvSlo se da tudi ven vreč?

    • miho 13:25 04.april 2019.

      Mogoče lahko tudi RtvSlo ven vržeš, ampak ti to ne pomaga, ker se obveznost plačevanja RTV prispevka gleda po tem, ali imaš televizijo z MOŽNOSTJO sprejemanja signala (ne glede na to, ali signal sprejemaš ali ne).

    • janez.zalaznik 14:26 04.april 2019.

      Drži, RTV prispevek je ločen od paketov, ki jih imamo pri operaterjih. Poleg tega sta tudi pri A1 prvi in drugi program nacionalke v vseh paketih, ne pobereta pa nič točk.

    • boogin1 14:47 04.april 2019.

      Čisti nateg, tudi če komercialne zmečeš ven, kot na primer: POP,... se cena ne S paketa ne spremeni.

    • janez.zalaznik 14:53 04.april 2019.

      Lahko izberete najcenejši paket, sicer pa lahko nadomestite komercialne pakete z HBO ali pa s športnimi ali pa z dokumentarnimi.

    • Avatar vec
      vec 21:07 04.april 2019.

      Ja samo popa in akanala se ne znebiš oz kot razumem se, plačaš pa vseeno ??

    • janez.zalaznik 09:44 05.april 2019.

      Paket stane, kolikor stane, znotraj tega pa lahko izberete, kaj boste gledali in česa ne.

    • Avatar vec
      vec 09:53 05.april 2019.

      Ja res je g. Zalaznik, ampak kaj bom PLAČAL pa še vedno ne morem izbrat, v smislu, da se znesek zmanjša za paket pop, a kanal in še kak poleg ki spada k njihovi hiši, pričakoval bi da če jih ...prikaži več ne gledaš jih tudi ni treba plačat. Prevedite si zadnje čase zelo popularno besedo Uhljeb, to so POP tv in kar spada zraven njih

    • janez.zalaznik 10:06 05.april 2019.

      Ne vem, če se razumeva, izberete paket, ki stane 30 evrov, znotraj tega pa lahko izbirate pakete programov, pop tv lahko vržete ven. Če želite plačati manj, lahko izberete manjši paket.

    • boogin1 10:10 05.april 2019.

      janez.zalaznik 10:06 05.april 2019. Ne vem, če se razumeva, izberete paket, ki stane 30 evrov, znotraj tega pa lahko izbirate pakete programov, pop tv lahko vržete ven. Če želite plačati manj, lahko izberete manjši paket. Ne glede, če ga vržem ...prikaži večm ven ali ne, vi še vedno POP TV plačujete tudi zame, čeprav sem ga vrgel iz sheme.

    • janez.zalaznik 13:46 05.april 2019.

      To je pa stvar dogovora med A1 in Pro plusom, predvidevam, da je zaenkrat odgovor da, ampak najbrž ne bo več dolgo, če jih bo dovolj ljudi vrglo ven iz sheme.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 18:25 04.april 2019.

    Na T-2 Imam več kot 200 programov ! Vendar jih gledam samo 15% ostale plačujem zato,da lahko preživijo tisti TV ponudniki,ki imajo zanič programe! Najbolj pošteno bi bilo program in zraven cena pa si izbereš kaj boš gledal in seveda ...prikaži več tisto tudi PLAČAL z tem,ko pa plačujemo vse vprek pa potpiramo tiste,ki se sploh ne trudijo,da bi bili gledljivi!! RTV Slovenijo pa naj plačujejo Madžari saj je kar precej programa v tem jeziku pa ljubitelji naftalin voditeljev kateri mastno služijo z našim denarjem!

  • Ivo 18:40 04.april 2019.

    Ne se pustiti nategniti. K njim sem šel nekaj mesecev nazaj, od takrat imam same težave. Bojda LAN kabel daljši od 15m ne dela pri njih, ker imajo bedne TV vmesnike in router, tako da tisti, ki živite v hišah, ...prikaži več pazite, da se ne zafrknete kot jaz... Telekomov dela brez težav.

  • mihatirs 21:12 04.april 2019.

    ah nateg vse skp...posameznih programov ne morš zbirat...zbiraš samo sklope in na koncu dobiš isto ceno kot povsod...skratka debilzem.

  • dusan72 05:45 05.april 2019.

    Vsi jamrajo kako "draga" je TV (kabelska, IPTV..) in da "pol programov itak sploh ne gledaš". Večina ne ve, da ponudnik za VSAK program plačuje določen znesek od stranke. Nekateri so dražji, drugi cenejši. Če hipotetično vzamem, da večina gleda ...prikaži več SLO programe, HRT in tuje s podnapisi smo hitro na številki 25-30. Če dam zraven še šport in risanke je ta cifra blizu 50. Če bi imel možnost izbire si sestavit svoj "paket" pa za vsak program plačati 50c/mes bi me verjetno prišlo dražje.

  • larapoz 10:42 08.april 2019.

    Tole je najvecji nateg. Sem jih sprasevala po FBju za stare starse. A1 KOMBO S + osnovna shema stane skupaj z rtv prispevkom 47 eur. Se pravi da morata 2x plačevati SLO 1 in SLO 2. A1 bi najraje še ...prikaži več obvezni rtv prispevek kasiral.

  • Feniks 22:07 06.april 2019.

    Omenjeni članek je samo reklama za A1 in nič druzga. Cenovno je isti shit. Revolucija pomeni da si izberem kar jaz hocem brez rtv SLo itd...vsi ponudniki so za en drek..in to je demokracija kjer nam vsi servirajo skoraj enake ...prikaži več cene in vezave za 2 leti

  • larapoz 10:43 08.april 2019.

    Ali A1 ve kaj pomeni revolucija? Podobne pakete je Telekom ponujal dve leti nazaj

  • oneh 15:41 04.april 2019.

    Sem si sestavil shemo- dovolj je 9 točk za to kar gledam. Pa še 1/3 programov je viška.

  • Vasilij Vasquez 00:16 05.april 2019.

    Zadeva (trenutno vsaj) deluje samo za nova narocila.

  • Avatar Marimedda
    Marimedda 00:38 05.april 2019.

    Želite najti žensko za eno noč? Dobrodošli v == >> www.3xDate.top ********************************************************************************************** Ne gre dobro z dekleti? Ja, vsi ljudje imajo radi velike stvari in dolga dejanja. Poskusite > > > > www.XXmacho.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.