Avto
100 ogledov

Revoz na prvi delovni dan - odpuščeni boste

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • logar 15:15 12.januar 2015.

    Reno je z novim tvingom popolnoma usekal mimo...............starega , prvega tvinga naj bi posodobili z novo tehnologijo, osvežili obliko, funkcionalnost pa ohranili ali še povečali........100% uspeh.....poglejte koliko se jih še oklepa starega modela..........povprašajte uporabnike kaj si želijo in kaj jim ...prikaži več je všeč.......zelo enostavno in učinkovito......

  • mirko 13:23 12.januar 2015.

    Ko sem prvič videl ta fortfor in novi twingo na sliki sem točno vedel da je naša država (Bratuškova vlada) silne miljone za subvencije Revozu vrgla skozi okno. Kar tako naprej bivša komunistična drhal in njihovi nasledniki, bomo hitro jedli travo !

  • tomaz 14:11 12.januar 2015.

    Se bomo morali pač počasi navadili, da nekdo lahko zaposluje le toliko, kolikor jih lahko tudi plača. Če ni prodaje, tudi denarja za plače ni......to je kruta resnica, ki jo pa marsikdo še noče sprejeti..

  • dragec 14:13 12.januar 2015.

    Ustavno sodišče

  • Pepe007 14:15 12.januar 2015.

    JS bi lahko sedaj pogledal, kako se dela. Pa če nam je to všeč ali ne. Manj denarja, manj delavcev. Takoj, ne pa čakati, če bo kdo zaradi novih in novih fint delodajalca sam pobegnil.

  • spenjac 17:10 12.januar 2015.

    bo revoz vrnil pomoč, ki jo je država dala v obliki odpustka plačila prispevkov ?

  • mirko 22:31 12.januar 2015.

    Eklatanten primer, zakaj bi morali takoj ukinit kakršne koli subvencije gospodarstvu. Vprašajte kaj meni o subvencijah Akrapoviča. Če država deli neke finančne vzpodbude določenim firmam, je to za vse ostale firme ki poslujejo v isti panogi in ne dobijo nobenih ...prikaži več subvencij, nelojalna konkurenca, ki jo ustvarja država. Ne razumem kako lahko to v Bruslju mirno gledajo. Ali v Evropi ne velja svobodni trg, ki pomeni enaka pravila in pogoji za konkurenčnost ??

  • mph 00:27 13.januar 2015.

    Kar je pa najbolj žalostno, odgovorni za ta in nešteto drugih kiksov pa prav gotovo ne bodo ob službo.

  • mph 00:28 13.januar 2015.

    Saj nisi ti kriv, bolezen je pač taka.

  • KOJAK 08:34 13.januar 2015.

    jakec1575... TEŠ6 smo že preplačali za 300-500 mio € + preplačevali bomo predrago elektriko.

  • puys 15:16 12.januar 2015.

    Čefur dragac, začni se lepo obnašat, vse komentarje ti brišejo!!

  • jakec1575 00:04 13.januar 2015.

    Davkoplacevalci bomo skozi visje cene elektrike za teš 6 placali 20x vec kot je bila subvencija za nekaj let Revoza. V tem casu so ti delvaci placevali davke in trosili. Bili zaposleni. Drzava je ze zdavnaj dobila nazaj svoj vlozek. ...prikaži več Problem privatnega kapitala danes je kar je tvoje je moje, kar je pa moje, te pa en *urc briga. Place so obremenjene toliko, ker drazav samo se skozi akontacijo dhodnine dobi nazaj dodano vrednost. Vse otsalo pa tuje firme kanalizirajo v oaze. Slovenija ni izjema. Cel sistem je pokvarjen. In tale sprehod po trgu v Franciji nima veze z 17 mrtvimi, ampak populizem in iskanje podpore. Ker resnica je, da se kleši ne bi zgodili, ce bi imeli več srednjega razreda v Evropi. To je klic in krik razkoraka revščine in nesramnega bogastva. Vera je le klin, na katerega se lahko navezes.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.