Svet
167 ogledov

Revoz tarča napada

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 15:48 13.maj 2017.

    Veselo klikanje na vsako sranje, ki ga dobite po emailu še naprej. Bi zaračunal stroške tako avtorjem, če jih dobijo, kot tistim enim in istim, ki morajo obvezno poklikat vse, kar se ponudi na ekranu. Ma za bruhat.

  • STF 20:10 13.maj 2017.

    Sami liberalni geniji. Windows je celo sel XP update izdati zaradi tega virusa.http://www.rtvslo.si/znanost-in-tehnologija/zaradi-izsiljevalskega-virusa-microsoft-izdal-popravke-tudi-za-windows-xp/422240

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 22:15 13.maj 2017.

    Pa že zdavnaj ga je napadla Milojka in ostala golazen,ki je hujša,kot ta virus,saj nas samoplačništvo stane več,kot en Bitcoin?

  • Avatar čavez
    čavez 14:24 13.maj 2017.

    Hekerji ma dajte no, Microsoft prisiljuje korporacije in podjetja da preidejo iz WIN XP na WIN 10 da bodo imeli boljši nadzor in vpogled na delo uporabnikov Microsofta.

  • UPOR 09:23 13.maj 2017.

    Končno dobre novice!Živel #UPOR!!!Zrušimo obstoječi sistem norcev na oblasti!

  • alojzr 09:32 13.maj 2017.

    In "norci na oblasti" se sladko smejijo, ker njih te rabote ne prizadanejo prav nič, nedolžnih žrtev pa kolikor hočeš.

  • Avatar Leon
    Leon 09:56 13.maj 2017.

    Zaskrbljujoč je napad na bolnišnice v svetu ? Vendar v Sloveniji se nimamo bati napada na naš zdravstveni sistem iz preprostega razloga .............KER GA NIMAMO.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 16:59 13.maj 2017.

    Kje so zdaj vsi ti "ugledni" strokovnjaki, ki pisejo strokovna mnenja, da javne institucije vedno izberejo in placujejo Windows namesto, da bi naredili prehod na open-source programe in Linux???

  • mph 17:46 13.maj 2017.

    Osebno se mi zdi dobro, da je neka konkurenca, ampak žal je poskus v Muenchnu žalostno propadel po več letih. So šli nazaj na Windows. Velik problem je, da se firmam ne izplača vlagat v razvoj aplikacij na minimalno razširjeno ...prikaži več platformo. Prvič sem ostal z dolgim nosom z mojo staro Nokio, ko ni bilo možno nikakor backupirat podatke. Ko so prišli prvi kartični čitalniki za bančne kartice, z najboljšo voljo raznih tudi Linux navdušencev, nismo uspeli stricu usposobit za s.p. Moj nasvet, da naj ne kupi računalnika z Windowsi, mu dam gor Linux se ni obnesel. Itn itn .... imet računalnik doma je še kaj več kot uporaba brskalnika. Žal. O igrah pa niti ne bi izgubljal besed pod LInuxom. Ničesar ni, ki bilo približno enakovredno npr. Paralelsom. No, vsaj ni bilo nekaj časa, ko sem opustil idejo za uporabo Linuxa, zdaj ga imam na enem starem prenosniku in občasno brskam kaj po internetu, če je main pc zaseden.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.