Slovenija
31 ogledov

Rode: Lekcija novinarjem

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • gggg 10:47 16.marec 2013.

    A bi ti raje bral, kaj je Lady Gaga rekla Justinu Bieberju? Ali kaj je imel oblečeno Tom Cruise ko je šel v trgovino po štruco kruha?Ja, veliko je stvari, ki marsikoga ne zanimajo, vendar je pa res, da ...prikaži več dogodki, dejanja in besede nekaterih ljudi ostanejo zelo dolgo, ali pa celo večno. Ne vem, če bo čez 10 ali 20 let še kdo vedel kdo so razni sedanji pevci ali igralci, vsekakor pa se bo marsikdo spomnil dejanj in besed papeža.In še nasvet: če ti ni všeč pisanje o papežu in z njim povezanimi dogodki, pač preskoči tisti članek pa bo! Tudi jaz naredim podobno, ko vidim naslovnico, da je nek pevec ali igralec včeraj popoldne šel čez cesto, ipd...

  • maneken 10:59 16.marec 2013.

    "A bi ti raje bral, kaj je Lady Gaga rekla Justinu Bieberju?"-in od kje tebi ta ideja o meni in Lady kateraže? Jaz sem samo protestiral proti tem kolosalnim neumnostim tega portala, ki je itak že zdavnaj prekoračil ...prikaži več mejo dobrega okusa z vsakodnevnim lepljenjem ženskih riti na naslovnice in podobno. V času, ko je vse dovoljeno, ko ni mej, poteka brezkompromisni boj za bralce in gledalce .Rad bi preskočil, a ne morem, ker slučajno uporabljam domačo stran s povezavo na ta šit portal in je ne morem odstraniti.

  • gunfight 11:00 16.marec 2013.

    Če si tako "lep", kot pišeš bedarije, potem upam, da se te bo kakšna ženska ali poraščen tip usmilil in ti bo dal za f*.

  • mph 10:52 16.marec 2013.

    Kaj naj drugega dodam, kot, da se strinjam. V ostalem pa, čeprav na srečo nisem živel v tistih časih, si preko Rodeta lahko zamišljam kako so izgledali inkvizitorji.

  • mph 12:18 16.marec 2013.

    Mislim, da je najbolj ostra konkurenca Janši ta gnusen fris, ki ga ravnokar gledamo v tem članku. Leta hudobije, spletkarjenj, .... pač naredijo svoje. Se pač zareže v obraz.

  • dikofriko 16:44 16.marec 2013.

    mph - ti si bolnik...Kakšne obraze morajo imeti tisti,ki tebe gledajo....

  • jons 19:08 16.marec 2013.

    Dragi maneken, kako zaobiti "težavo" z domačo stranjo je pa zalogaj za predšolske otroke. Nekaj podobnega kot bi rekel, da te tvoja pot vedno vodi mimo nekega objekta, ki ga ne želiš videti. Ja zamenjaj vendar pot!

  • varan 19:56 16.marec 2013.

    Upam, da Frančišek I ne bo nasedel tovrstnim zlodejem in podrepniškim falangam v Vatikanu

  • ocean 20:25 16.marec 2013.

    No, a niso vsi kardinali dali zaobljubo, da ne bodo ničesar izdali, kar se bo dogajalo na konklavih, sicer bodo izobčeni....

  • Fertel 22:20 16.marec 2013.

    Zdaj smo pa res lahko veseli in srečni. Rode bo zdaj s svojimi zvezami pri papežu uredil, da cerkev končno državi vrne preko milijardo in tri sto milijonov dolga.

  • dragec 20:55 18.marec 2013.

    Dragi Frančišek, nikoli se ne druži z Rodetom

  • Oxxo 19:20 19.marec 2013.

    Rode GO HOME... v Vatikan. Slovenija te ne potrebuje.

  • maneken 10:32 16.marec 2013.

    Sprašujem se, če se večina bralstva zaveda, iz kakšnih neverjetnih neumnosti, je Žurnal sposoben narediti članek: prišepnil je ta stari snob. Jaz pa naj zdaj berem, kaj je ta stari snob prišepnil onemu drugemu stremuhu? Naj se zaprejo v svoje ...prikaži več kon..... ali karsižebodi in naj molčijo ti bogatuni odeti v škrlat in naj nehajo narod poneumljati in voditi za nos.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.