Šport
52043 ogledov

Roglič grdo zavajal? Obtožbe na računa Slovenca: "To je sranje!"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 11:40 03.september 2020.

    Kaj ima kreten sploh za komentirati.Aja zaradi Rogličeve poškodbe so bili ostali kolesarji solidarnostni in niso dali vse od sebe... .Človek, da to izjavi mora biti sorta kretena kot je SAG(T)AN.

  • Žurnalček 12:39 03.september 2020.

    Sam dokaz , da so novinarji popolni idioti ! Kako bi lahko nastopil , če bi se vse skupaj zagnojilo !!!!!!!!! Bedaki in konji !

  • matermila 12:48 03.september 2020.

    Nič jokat,treba je pritiskat na pedale.Če je Rogli uspelo "nategnit" vse mojstre bicikla,s tako finto,mu lahko to štejemo samo v dobro.Bravo Rogla in čestitke še enkrat več.

  • Žurnalček 12:59 03.september 2020.

    Ne gre jim v račun Pogačar oz. eventualne dvojne zmage ala na Vuelti - no ni dost razlike ! Ne morejo napadat dva na enkrat , pa so se lotili po njihovem nevarnejšega Alatigafilipu , ki pa še vode ne ...prikaži veče zna pravilno vzeti ! Edina obramba od takšnih podtikanj in svinjarij je , da UAE in JV združita moči invse že na samem začetku odpikata!

  • blayo 12:23 03.september 2020.

    Jaz bi se na Kellyjevem mestu pogreznil v zemljo, če bi me kdo nategnil na takšno otroško foro, kot je njega očitno Roglič...

  • brandy3 03:06 04.september 2020.

    Pa kolikokrat vas bom moral še opozoriti na srbizme. Nesramno in ne brezsramno. Nimate lektorja?

  • Laznivi 23:15 03.september 2020.

    Rogi je res priden kolesar ,skoda ker se z njegovim govorom v otrostvu ni nihce ukvarjal , takoj ko komentira na radiju ali tv moram v hipu prestaviti postajo ker njegovo zlobudranje me enostavno sesede.

  • popokatopetl 10:06 03.september 2020.

    Kaj je tu čudnega, vrhunski šport je itq sestavljen iz samih kripl squadov, odlični športniki ampak vsi petkrat polomljeni in na analgetikih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.