Šport
16193 ogledov

Roglič spet prvi, sodniki so mu najprej vzeli rdečo majico

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 12:14 31.oktober 2020.

    Nekaj mora biti hudo narobe na tejle dirki , ko sodniki in tudi komentator na ES ,že pri prečkanju cilja Rogle ne vedo , da sta izenačena po času . Jaz sem to vedel isti moment , kajti glavnina je ...prikaži več zaostala za najmanj 2 sek v resnici pa 3 in + 10 bonifikacije je izenačen zaostanek za Carapazom !

  • MihaPu 18:38 30.oktober 2020.

    Kdo sploh gleda kolesarjenje? Kot da bi gledal nekoga, ki šah igra, pa to zaspiš zraven. Žena in otroci pa stradajo, ker če se hočeš iti kaj takega daš cel kup denarja v to in postaneš egoist za svoje lastne potrebe.

    • Detel5ica 19:22 30.oktober 2020.

      Butec, ti sploh ne veš kaj je kolesarjenje. Verjetno samo sediš pred TV-jem, piješ pivce in sekiraš ženo, če jo sploh imaš

    • Žurnalček 12:20 31.oktober 2020.

      Odvisno kakšna je dirka . Ravninska neinteresanta , razen zadnjih 5km , gorska pa zato urnebes , samo moraš vedeti , kdo je kdo po številkah in poznati uvrstitve najmanj prvih 5 , da vidiš kako se koljejo med sabo ...prikaži več . Jaz sem dve nazaj , ko je Rogla potegnil in nategnil Čarapo za 13 sek, gledal najmanj 8x ponovitve , kajti na ES so vrteli zadnjih 5km celo noč , še najbolj mi je pa všeč norenje komentatorja na Roglo !

    • MihaPu 12:31 31.oktober 2020.

      Nezanimiv šport. Šport pri katerem enega piva ali chipsa ne moreš odpreti in debatirati s prijatelji o postavah ni šport. Samo podobni med seboj v istem boring športu si lahko prihajajo na obisk, vam garantiram da od 10 prijateljev, ki ...prikaži več jih imate, vsaj 8 njih boli k...c za vaše kolesarjenje niti vedo kaj o kolesarjenju. Enostavno zato, ker je monotono in brezveze in to delajo vsi doma kot hobi ne pa da še navijajo zraven.

    • Žurnalček 11:03 05.november 2020.

      Stopi na cesto in štej kolesa ! Na Dolskem krogu , sem včeraj samo stoječ na semaforju srečal 7 dirkalcev v vse možne smeri !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.