Šport /sport/kolesarstvo
67121 ogledov

Pogrom proti Rogliču, javnost ogorčena: "Izgubil si vse spoštovanje"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 11:05 10.september 2022.

    Rogla se je naucil pomembno lekcijo. Dobrota je sirota. V kolesarstvu je samo sebicnost in ekipa. On je lepo pocakal padlega belgijca, sam pa dobil tretma. Nauk zgodbe. Na tekmah brez milosti.filantropija zunaj peletona.

  • Avatar luckyss
    luckyss 08:53 10.september 2022.

    Wright je bil za Rogličem in izjava, da je Rogla zapeljal v njegovo kolo je podobna kot tista, da Rusi sami sebe obstreljujejo... So pa takšne absurdne izjave vse bolj "normalne", seveda, če jih izreče "prava" oseba...Padanje vrednot se dogaja na vsej črti..

  • jakec1575 10:54 10.september 2022.

    Ceprav sem napisal o rogli, da ima neke serijske tezave s padci v tem primeru vidim, da vsi, ki ga blatijo ne ponudijo celega videoposnetka, ampak samo odsek ko sta ze poravnana oz ko se je eright domnevno prikomolcil pred ...prikaži več belanco rogle. Revezi ne upajo objavit pocasen posnetek

  • Avatar Zoran
    StarMačk 12:16 10.september 2022.

    Vsi, ki menijo, da je Fred Wright dirkal čisto naj si pogledajo posnetek, ki še najbolje razjasni incident, https://youtu.be/crx-f-HDcWY (od 8.11 naprej)t! Nujno je potrebno upočasniti ko Wright zapelje ob Primožev bok! Tam se jasno vidi umazana poteza, ki jo ...prikaži več z levo nogo naredi Wright! Dobro si naj ogledajo tudi položaj leve noge Wrighta in desne noge Primoža na foto 1 in potem še na foto 2, kam je še vedno usmerjeno Wrightovo koleno, 3 in 4 pa je padec, kar objavi @FX_Rallet.

    • jakec1575 12:55 10.september 2022.

      Itak. Angleski seratorji

    • jakec1575 13:02 10.september 2022.

      Imas popolnoma prav. Kaksna svinjarija.

    • Avatar pantani
      pantani 18:22 10.september 2022.

      Sem pogledal, že prej sem bil 100%,sedaj po videu pa sem 110%,se lepo vidi,da je Wright zapeljal v Rogliča!!!

  • munja 12:41 10.september 2022.

    Nekaj se je že zgodilo, da je Roglič dal takšno izjavo. Zakaj bi lagal, ker mislim, da je bil dosedaj vedno korekten, kar se tiče dirk in svojih komentarjev.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.