Slovenija
120 ogledov

Roman Alamut v Iranu

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 12:19 21.december 2011.

    Jaz sem to knjigo razumel kot eno od vrhunskih smešenj vseh ver tega sveta, kar je absolutno prav. Mislim , da z njo ni dobro hoditi okoli, sploh pa ne v Iranu, ker res da je zgodovinska, vendar lahko pri ...prikaži veči ta blesavih dvigne pritisk in nam takšni naredijo probleme.

  • ak 14:10 21.december 2011.

    hja, morda pa imaš nekoliko izkrivljeno podobo o verstvih in religijah oz. ne razumeš pomena in smisla religij. Sploh pa, glede na to, da je stvar izpeljana v sodelovanju z Iranom, se morajo skrajneži najprej spravit nad lastno oblast, ki ...prikaži več je to sploh dovolila.

  • Žurnalček 09:49 22.december 2011.

    Jaz knjigo nisem čital kot zgodovinsko pravljico, zgodbo, zgodovinski zapis ampak izključno zaradi Mature , ker sem želel vedeti, kaj je v tej knjigi tako važnega, da je obvezna . No in moj zaključek je takšen kot je in to ...prikaži večo je tisto kar ta knjiga ko zapreš še zadnjo stran pove. Da imam pa neko izkrivljeno podobo o verstvih, pa ne bo držalo, ker jaz nimam nikakršnje podobe, sploh mi je pa najbolj smešno o nič filozofirati

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.