Slovenija /slovenija/crna-kronika
14 ogledov

Romi: Policija nas ni zaščitila

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Mio Mondo 13:29 27.marec 2013.

    kjer so đigani so težave. žal.

  • Žurnalček 16:45 29.marec 2013.

    Banda Švedska , a ste videli na TV kako vsi nosijo ovratnike okoli vratu, z glavami pa kimajo k da jim nič ni. Pričakujejo na sodišču odškodnino za poškodbe vratnih vretenc. Moj prijatelj je moral dvema Švedoma plačati 8.000 DM ...prikaži več , za takole njihovo izigravanje poškodb !Pendreke v roke pa vsak dan po hrbtu , dokler se ne socializirajo !

  • Roman 13:31 27.marec 2013.

    Ha ha, Policisti, da niso zaščitili ciganov. Pa kaj ste normalni? Ta giganska golazen je še bolj zaščitena kot Kočevski medvedje, samo sranje dalajo, nič drugega.Ta svetnica Dušenka pa je ena prava opica, ona se poteguje za cigane, sigurno ...prikaži več ima koristi od njih. Cigan je kradu, še kradejo in bodo kradli, dokler bodo živi.Škoda, da ni več Dolfija, on bi naredil red, pa tam v NM in drugot ne bi imeli več problemov.

  • Roman 13:33 27.marec 2013.

    Kaj imata skupnega Indijanec in cigan?..Samo mrtvi cigan je dober cigan ! :-)

  • Ferluci 13:38 27.marec 2013.

    Ja, s temi Švedi so pa res težave. Še dobo, da sem jih lansko leto pregnal - stali so že pod mojo vrtno uto in veselo opazovali moje bakrene elemente... Drugega mi ne preostane, kot da napeljem 380V na žlebove!

  • privat 11:47 29.marec 2013.

    ciganom je treba dopovedati ,pač enostavno se to nesme!! Sodišča pa morajo nekako prikazati in dokazati njim osebno na lep način ,da neke ciganske igre so prepovedane in da se pač to ne sme!! Ne pa samo izreči denarno kazen ...prikaži več in groziti z zaporom,,...kar je danes nesprejemljivo ravnanje sodišč. Sodišča bi morala dokazati krivcu v njegovem razumu-svetu ,da je to tudi krivcu samem nesprejemljivo zavnanje samega sebe. Ta debilna naša sodišča pa delajo kontra in posledice so kar vidimo...v zaporu postanejo še hujši zločinci!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.