Magazin /magazin/vip
46344 ogledov

Rosvita Pesek je besna, to je objavila

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 07:48 31.avgust 2023.

    Žurnal rade volje odstopa svoj medijski spletni prostor za tak tip lažnih oglasov.

  • jezero 16:39 31.avgust 2023.

    Briga nas za Peskovo! Že dolgo, dolgo ne gledam Odmevov, ko jih ona vodi!

  • leonardo 06:59 31.avgust 2023.

    Ker nekako poznam družino dr. Noča, se mi je zdelo nenavadno, če ne že šokantno, da ponuja neka zdravila preko omrežij in nisem tega niti odprl. Kljub temu pa me je črv žrl, kako je ta spoštovani kirurg padel tako ...prikaži večo nizko. Če je to to, sem imel prav in se mi je odvalil kamen, da le niso vsi dohtarji pokvarjeni!

  • Avatar Uroš Fric
    uros8 17:09 31.avgust 2023.

    Očitno se je število tistih, ki ji pišejo pisma podpore, močno zmanjšalo in ji primanjkuje literature za branje. Potem pa tule obupni kriki, da bi pritegnila pozornost.

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 06:56 31.avgust 2023.

    Rosvita naj strese svoj pesek v peskovnik SDS in tam prevzame plačano funkcijo...Ne moremo državljani plačevati SDSsovske piarovce..

    • leonardo 07:01 31.avgust 2023.

      Rosvita gor ali dol / mimogrede, tudi jaz jo ne prenesem/ vendar so iz dr. Noča naredili gnoj.

    • lojs 08:49 31.avgust 2023.

      neizmerno uživam v vašem trplenju, ker tako sovražite nekatere osebe

    • oneh 08:57 31.avgust 2023.

      Oh lcky, lucky... spet klamfaš neumnosti. Kako ne državljani ne moremo plačevati neke piarovce, če pa nam RTV pobere po 12,75€ vsak mesec za to? Očitno moremo. Seveda pa je vprašanje če to hočemo ali si celo želimo. Kot levaki ...prikaži več ne bi plačevalo piarovcev normalnim tako normalni ne bi plačevali piarovce levakov. In ker so na udaru le piarovci normalnih pa imamo zaradi bedakov (še) svobodo in levaki plešete.

    • ico8 09:32 31.avgust 2023.

      Pesek, ti je spet zmanjkalo kostik? Pojdi pogledat v Putinove krematorije, mogoce je kaksna ostala cela...

    • Avatar Leon
      Leon 13:16 31.avgust 2023.

      Peskova izkorišča tudi zrno peska za lastno promocijo .

  • Brnica 21:28 31.avgust 2023.

    Naj doseže, da se takšne objave ne bodo objavile na portalih. Zagotovo medijski portali kot so MMC, Siol in 24 ur ne objavlja zastonj.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 08:50 31.avgust 2023.

    No vidite kaj se zgodi ko zlorabijo " vplivnico" SDS a. Uničujejo dobro ime dr. Noč a

  • lojs 09:46 31.avgust 2023.

    sistem "am bam pet podgan" se začenja pač na tak način ... tistim, ki niso naši, se nastavi mino, potem pa sledi postopek razrešitve, verjetno iz krivdnih razlogov ... tega bo še veliko ... začenja se druga faza ugrabitve in ...prikaži več uničevanje javne rtv ... uničevanje vsega pred seboj je modus operandi levičarskih komunarjev

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.