Magazin /magazin/vip
44255 ogledov

Rosvita Pesek žrtev zločincev

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 15:47 21.september 2021.

    Prvi ji je kaj pa vse objavlja kot kaka najstnica. Pa vlaci sineka ki je dete zaplodil po vseh mogočih medijih. Baba nezrela sam za pozornost ji gre

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 15:59 21.september 2021.

    Legendarna? Pa ne ona. Dajte no. Moj papagaj je legendaren, tekoče govori štiri jezike. Očitno ona meni, da morajo imeti dostop do nje preko druž. omrežij vsi, potem se pa rado tole zgodi. Čeprav, po mojem si je sama ustvarila ...prikaži več še en profil, da bi s tem pozoronost pridobila in posledično koga na limanice ujela in kakšno pijačo zastonj z njim spila. Zadeva objasnena, grem po detektivsko licenco.

  • viljem 16:13 21.september 2021.

    Vprašanje je, kdo je tu zločinec.

    • Avatar Jaka Steiner
      jaka4 17:01 21.september 2021.

      Drži, sokrivda je tudi pri tistih, ki zločinskih dejanj ne obsojajo, jih zagovarjajo in podpirajo.

  • Doreen_Bruck 12:30 21.september 2021.

    Prvi mesec sem od tega preprostega spletnega gospodinjskega dela prejel 26391. To delo je na spletu in je delno ali v zaključnem obdobju zelo enostavno, samo sledite navodilom na tem blogu ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.