Slovenija
4975 ogledov

"Direktor grozi z disciplinskimi postopki in odpovedmi"

Komentarjev 52
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 18:45 09.september 2022.

    Ma naj se to javno hišo dokončno pokoplje in zgradi novo, z novimi temelji, in malo manj potratno.

  • Avatar MS
    MS 17:12 09.september 2022.

    Vsi Janševi podtaknjenci v Javnem zavodu RTV, imajo nalogo orbanizacije SLO medijev! Generalni direktor RTV Slovenija = Andrej Grah Whatmough, Direktor Televizije Slovenija = Uroš Urbanija. Odgovorna urednica UPE Informativni program = Jadranka Rebernik, Urednik MMC = Igor Pirkovič, Oddaji ...prikaži veči Odmevi se pridružuje Luka Svetina, urednik na Novi24TV. A ne bo šlo! NON PASARAN!

    • lojs 17:26 09.september 2022.

      ja človek, kdo jim je pa dal to nalogo ... le zakaj morajo to izvršiti ... kako je možno, da sedanja oblast ne poseže v te dogodke ... a ne zna, al ne more, al se jim ne da, ker ...prikaži več so še utrujeni od počitnic ... ne vem , poskušam najti odgovr , pa ga ne najdem ... oni samo jamrajo, tako kot rtv podrepniki, jamrajo in stavkajo v nedogled

    • Avatar MS
      MS 17:58 09.september 2022.

      Že v svojih preteklih mandatih v vlogi premierja si je Janša skušal podrediti medije na različne načine kot so nastavitve SDS kadrov na vodilne položaje, ustavitev plačila agenciji STA z namero preusmeritev denarja svojim medijem Nova24. Planet Tv in časopisu ...prikaži veču Demokracija! Pritisk evrope mu je to preprečil, a na RTV SLO njegovi katri še kar vztrajajo s pritiski! A ne bo šlo še dolgo!

    • lojs 18:23 09.september 2022.

      res čudno, da ljudje ne preberejo kaj je kdo napisal ... ne rinejo po svoje, naprej , ne vem a je moja pisava mogoče nevidna al ti že spiš ... halo, halo, halo, zbudi se, nekaj sem te vprašal

  • Pierre 17:33 09.september 2022.

    Dokler se bodo tam legla Janševa kukavičja jajca, bo sranje....

    • Avatar torolino
      torolino 20:30 09.september 2022.

      Plačuj si ta rtv gnoj in ga glej.

    • Ender3 20:52 09.september 2022.

      torolino ne gre brez znanega besednjaka maloumja.!

    • Avatar torolino
      torolino 21:58 09.september 2022.

      Če ti je tako všeč, nakazuj 100€ mesečno. Jaz ne rabim enoumja.

    • grdi_lepotec 02:08 10.september 2022.

      Zakaj bi moral jaz plačati vsak mesec vstopnico za gledališko predstavo, ko bi lahko za tisti dnar šel na hokej v Tivoli?

  • jezero 07:01 10.september 2022.

    Ker jih ne more pokoriti, bo uničil RTV.

  • Kronos 19:15 09.september 2022.

    2500+ večinoma ostarelih, debelih in ostudnih zaposlenk, tipa Starić, in teh nekaj LGBT polulancev, tipa Galunić, Bergant, z Znova TV, ki jih nihče ne gleda, takoj nagnat na cesta, pa naj si sami plačujejo preseravanja in plačana potovanja po svetu, ...prikaži več, ne pa da jih vsi prisilno krmimo za nenehna ponavljanja oddaj, ki so že itak negledljive! Drhal sramotna, izprijena! Marš, delat!

    • Ender3 20:03 09.september 2022.

      Kronos 👎samo, nakladanje svojih mnenj, občutkov in frustracij. Propaganda mladoletnih aktivistov nima nobenega učinka, itak !

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 16:50 09.september 2022.

    Taka je situacija v deželi, ko retardiranci dobijo oblast in vzvode pomembnih služb.

    • lojs 17:27 09.september 2022.

      lepo si povedal, že 100 dni gledamo na oblasti retardirance in seveda vse vzvode ... točno tako je ... sedi 5

    • Avatar Jaka Steiner
      jaka4 18:10 09.september 2022.

      lojsek, važno da je tebi prijetno in toplo, nič zato, če ti nekoliko smrdi.

    • lojs 18:19 09.september 2022.

      zaenktat še ni razloga, da bi me zeblo, ne vem pa zakaj bi smrdelo ... kaj ko bi ti mojster prebral svoj prvi stavek še enkrat, za vsak slučaj

    • Avatar Jaka Steiner
      jaka4 22:19 09.september 2022.

      lojsek, vidim, da me nisi razumel, kot ne razumeš niti stvari, ki jih komentiraš. Pa ne obremenjuj se s svojim nerazumevanjem. Večina razume tale moj zapis, kamor pa ti ne spadaš.

    • lojs 08:06 10.september 2022.

      tvoj zapis: "Taka je situacija v deželi, ko retardiranci dobijo oblast in vzvode pomembnih služb" ... nisi napisal katerega leta se je to zgodilo, imamo namereč oblast že 100 dni, sedaj in preteklosti je bilo veliko retardirancev, ki so prevzeli ...prikaži več oblast, to se pa strinjam

    • Avatar Jaka Steiner
      jaka4 08:25 10.september 2022.

      lojsek Moj komentar se nanaša na prejšnjo vlado in njene nameščence na javni televiziji. Menda ne misliš, da se moj komentar pod naslovom "Direktor grozi z disciplinskimi postopki in odpovedmi" nanaša na vladavino Marije Terezije?

    • lojs 15:58 10.september 2022.

      ... aaja oprosti, nisem vedel ... me pa zanima kaj bo nova vlada ukrenila proti spolnim deviantom, ki so na plačililni listi proračuna .... posilstvo je inštalacija, kaj ne razumete.,, potem nagi osebki v izložbi z vrečo na glavi, inštalacija ...prikaži več ... to vse financiara država ... se pravi preveč keaš, ... torej še preveč folka dela ... to vi vzpodbujate

    • Avatar Jaka Steiner
      jaka4 18:00 10.september 2022.

      lojsek, ni problema, vse ti je oproščeno. Sama vlada nič, to v pristojnosti drugih organov. Kaj pa porečeš o kriminalni zgodovini bivšega PV in njegovih kompanjonov?

    • lojs 08:10 11.september 2022.

      ja kdo pa potem deli javna sredstva, če ne vlada? kateri drugi organi? za vse kriminalna dejanja so pristojni organi pregona ... ne vem zakaj se s tabo ukvarjam

    • Avatar Jaka Steiner
      jaka4 09:11 11.september 2022.

      lojsek, poglej najprej kaj si napisal nazadnje. Da te zanima, kaj bo vlada ukrenila proti spolnim deviantom. Saj če si zaposlen v JS, tudi mene zanima, kako lahko financirajo takega nevedneža, kot si ti.

    • lojs 09:34 11.september 2022.

      "... ki so na plačililni listi proračuna" ... ja to kar je najbolj pomembno, si pa pozabil ... vsak lahko počne marsikaj, dokler ne posega v drugo bitje v smisli poškodovanja ali umora ... drugo je pa sevead, kaj država ...prikaži več plača iz proračuna, ki je v bistvu naš denar ... ne razumem, zakaj bi moral financirat vsako neumnost in umetnike, ki jih nihče ne razume ... očitno pretežko razumet, vsaj zate

    • Avatar Jaka Steiner
      jaka4 09:51 11.september 2022.

      Tvoj način razmišljanja je v veliki meri drugačen od mojega. Spotikaš se ob majhne zneske, ko gredo milijoni za RKC, Nato in ostale neumnosti, ti je pa vse v redu. Zakoni so pa že napisani, ali so v redu, je ...prikaži več druga stvar. Ustanovi politično stranko, zberi odstotek glasov, pa bo tvoji stranki tudi pripadal proračunski denar.

    • lojs 10:00 11.september 2022.

      ne rabim stranke, zato imam 8marec ... samo pokličem jih, kaj napišen, oni vložijo zakon v parlament in zadeva je urejena ... pridruži se, oni izpolnijo vsako željo

    • Avatar Jaka Steiner
      jaka4 10:15 11.september 2022.

      Sem že pri njih. Stvari pa ne potekajo tako, kot si predstavljaš.

  • bljitva 18:41 09.september 2022.

    brez razloga jim ne grozijo...v vsaki službi ti grozijo z disciplinskimi postopki, če ne upoštevaš navodil nadrejenih, to je povsem logično...kam pa pridemo, da bodo delavci komadirali šefe?... a so te loleki rtvejevski povsem zblazneli al kaj?...že zdavnaj bi jih ...prikaži več bilo treba za tako obnašanje fuknt na cesto in to čez zaprta vrata z glavo naprej.

    • Ender3 19:01 09.september 2022.

      bljitva tebi je, vse tako enostavno. Onim v službi veliko manj posebno še, če jih mobingirajo pristranski šefi, ki presegajo svoje kompetence. Ribe, še vedno pri glavah smrdijo in nujno ni, da se na repu čistijo....🐟🐟🐡

    • grdi_lepotec 02:19 10.september 2022.

      In kdo je rekel, da presegajo svoje kompetence: Kranjc, morda IEB, ali Marcel, ki sploh ni zaposlen v tej javni hiši? Morda Milenkovička ali Starička. Nalijte si čistega vina, pa pazite da bo kozarec čist!

  • asmas1965 18:01 09.september 2022.

    edino pravilno vse zmetat na cesto ste videli kdaj stavko na POP TV

    • Ender3 19:10 09.september 2022.

      asmas1965, za komercialno sranje, je dovolj bojkot. Čakarmiš je živa beda ! Metanje na cesto naj najprej naredijo Noro24tv.

  • lojs 17:22 09.september 2022.

    zadnjič smo bili priča promociji najlepše in najbolj svobodne vlade, za katero opozicija niti ne obstaja ... namestili so se v teater, v krogu svojih in naredili svojo pocukrano oddajo, kjer ni bilo niti enega vprašanja od kogarkoli za kogarkoli, ...prikaži več ki bi malo spravil v zadrego ... ampak po vsem tem me res skrajno čudi, da pa rtv ne morejo in ne morejo spraviti v red ... a je res možno, da nimajo kompetenc, ne razumem, ne morejo al kaj, ne gre

  • lojs 15:52 09.september 2022.

    komaj čaka referendum, komaj čakam, ... pa da spokate vi presrani novinarčki ... kaj vam fali , pejte v privat sektor al pa na državni proračun, kot dosedaj ... samo precej manj ... kaj sploh komu fali

  • ico8 16:42 09.september 2022.

    Zanimivo-zanimivo, poglejte minuske! Od kod se kaj ti jemljejo, uredniche jel bi ti znao!? Zraven pa nobenega komentarja, niti butastega kot po navadi ne! Ejejej, rdece kapice, a vam je ze cisto zmanjkalo!??

    • lojs 18:25 09.september 2022.

      pa kdo spoh še gleda na te številke, to je za otroke, al pa za levičarske nedorasleže, ki imajo svoj način igre

    • ico8 20:23 09.september 2022.

      Mislim, da se prav tu vidi, koliko je placanih "nasih" na eni strani in normalnih, zavednih Slovencev na drugi! Zaokrozi po forumih in bos spoznal vsakega placanca posebej, ker se nihce ne more resiti svojega nacina pisanja. Potem, ga pa ...prikaži več lahko ignoriras ali das pod blokado.

  • Stane Adamič 15:43 09.september 2022.

    Kar naprej trobijo kakšne strašne pritiske doživljajo. Na konkretno vprašanje o priskih pa so tiho. Lepo se vidi, da gre izključno za politično navijaštvo levičarjev.

    • Ender3 20:10 09.september 2022.

      S.A👎 spet tvoja osebna videnja levičarji pa, so povsod kjer, vaše maloumje seže !

  • MK_NEW 15:44 09.september 2022.

    PRAVILNO. NAGNAT barabe zdraharske rdečkarske. Dokler VSI PLAČUJEMO RTV ne morejo biti komunajzarji glavni.

    • Ender3 20:16 09.september 2022.

      MK_new dečko, ti bolj malo plačuješ 👶👦 za topli dom ti starši skrbijo..

  • MK_NEW 15:47 09.september 2022.

    Smo imeli v 80-90ih lepe primere levičarako vodenih sistemov, ki so ob demokraciji šli vsi v klinac. In to bi radi ti voluharji z gejem 'lepotcem' na čelu?????

  • lojs 15:54 09.september 2022.

    še malo potrpite do referenduma, potem pa štrajk do konca , da vas bo folk do konca pozabil ... teh zdrah smo že res naveličani

  • MK_NEW 15:45 09.september 2022.

    Naj si jo sami plqčujejo pa vodijo

    • Ender3 20:14 09.september 2022.

      MK_new, kaj misliš, da bi glavni scenarist z ozadja to dopustil.. Malo verjetno, da bi izpustil svoj upliv...

    • grdi_lepotec 02:16 10.september 2022.

      Ni samo to, naj plačajo najemnino za moje, tvoje, pa če smo pošteni tudi njihove studie, kamere, mikrofone... Pa bomo lahko gledali reprezentance.... Včasih je bila NBA na TV KC z Berlusconijem, pa so ga kmalu skenslali. Pa če se ...prikaži večse spomnimo Daria Diviacchija in Alta pressione in Videomix. Orali ledino, pred MTV. Ljubljanska centrala je vse zjebala. Pa smo morali gledati Karaoke...

  • zelena19 15:53 09.september 2022.

    Sedaj bi pa sindikat vodil uredniško politiko,kriminal.

    • Ender3 21:00 09.september 2022.

      zelena19 boljE sindikat, kot osebki tipa Jebernik, Pirko-nič, strojevodja in spolni predator Kmetič, Jebanija ipd. Nekompetentni ljudje sektaškega izbora, kriminal..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.