Slovenija
1862 ogledov

RTV prispevek: Nasveti Janeza Janše vas lahko drago stanejo

Komentarjev 47
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 09:22 07.april 2016.

    Jure končno prizna da mu je Janez Janša všeč. Totalno.https://www.youtube.com/watch?v=xNpvObiLDXY

  • Zmago 12:27 07.april 2016.

    Dragutine nekdo ti bo moral pomagat na voz.................za Ća-ća-k.

  • Zmago 12:34 07.april 2016.

    To samo nas "glupe Janeze" strižejo in znajo prestrašiti i ! Moj predhodnik v 1. stanovanju *endić ni plačeval, moj predhodnik v 2. stanovanju *stić ni plačeval. Tudi prijatelji pravijo, da je tako, ko so kupili stanovanja od takih, ki ...prikaži veči so pobasali razliko med tržno ceno stanovanja in Jazbinškovo pa šli eni v otačbino,.......

  • Tupamaros 13:40 07.april 2016.

    Vsakdo je sam suveren svoje denarnice. Edino država lahko poseže vanjo. In neglede na nasvete se odločaš osebno.

  • boogin1 08:28 07.april 2016.

    Janša nima s tem nobene povezaveZakaj bi nekaj plačeval, kar ne uporabljam ?Naj torej plačujem najem garaže, čeprav je nisem najel in jo nočem najeti ?Naj plačujem Telekomu naročnino za telefon, ki ga ne potrebujem in ga ...prikaži več nimam ?Naj plačujem,...

  • tecumseh_1975 10:26 07.april 2016.

    bi rekel da se zmišljuje. RTV ima zelo agresivno službo za izterjavo in iskanje naročnikov. Sam že par let poskušam najti način kako bi se znebil RTV naročnine pa mi še ni uspelo. Celo ko sem se preselil sem na ...prikaži veča stari lokaciji odjavil naročnino na novi pa je potem namerno nisem prijavil... lej ga vraga meseca kasneje sem dobil dopis z RTV da so ugotovili da imam elektro prikluček, ne plačujem pa RTV naročnine že od datuma .... in so me opilili še za nazaj. Sem pa potem na Elektor poslal dopis naj mi pojasnijo kdaj sem jim dovolil da moje osebne podatke delijo z RTV pa mi nikoli niso odgovorilili.

  • Plavi-mil 11:00 08.april 2016.

    Hočemo referendum o plačevanju HANZI-TV in njihovih cipedrajs in cipedrajsov, to je pa že višek, sramota včerajšnja tarča,sramotno poročanje o davčnih oazah, Zavca so skoraj križali, dočim FORUM 21 nedotakljiv, si predstavljate, da bi bil JJ vmes, kakšna evforija bi ...prikaži večbi bila, ne en teden pol leta in še po potrebi do konca življenja, referendum in to čimprej.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.