Slovenija
10414 ogledov

RTV z boljšo izterjavo RTV-prispevka

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • minimaxi 09:52 16.november 2017.

    Začnimo zbirat podlpise za referendum za NEplačevanju prisilnega RRY prispevka

  • Avatar čavez
    čavez 07:22 16.november 2017.

    Za kaj že, letos nisem niti enkrat preklopil na TV slo.

    • gabrijela 12:34 16.november 2017.

      Jaz tudi lani NE

    • evelux 20:31 16.november 2017.

      No tudi meni ni čisto jasno kaj pomeni ta prispevek kaj dejansko to plačujem ko pa SLO programov nimam niti nastavljenih saj gledam samo nemške programe . To pomeni če sploh želiš gleat TV nima veze kaj plačaj RTV naročnina ...prikaži več kao neki davek dovoljenje za uporabo TV aparata. Upam da bomo še lahko srat hodili brez plačila.

  • Avatar olor
    olor 07:39 16.november 2017.

    Če je že obvezno plačevanje prispevka, naj dobijo denar iz proračuna, ne da ima RTV cel aparat zaposlenh da dobijo plačano naročnino in da izterjajo neplačnike

  • pje 08:03 16.november 2017.

    Na katere izvršitelje pa naj se mi obrnemo npr. v primeru gospe Pirc sedaj, ko ji boste tako lepe denarce izplačali? Na rtv nihče ne bo odgovarjal za ta denar a to pa je dovoljeno?!

    • gabrijela 13:13 16.november 2017.

      Saj zato pa placujemo njihove svinjarije,da bo Pirceva lepo pokasirala. Ma kaj mislis? Cigav je denar Od RTV-ja ze ne.Tam je itak sama golazen.

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 07:28 16.november 2017.

    zakaj že rtv slo nisem gledal niti sekunde že 15 let, ker je gnila lopovska drekasta, niti plačujem jo ne in jo ne bom nikoli

    • kapibara 10:15 16.november 2017.

      -Kako ti pa to uspe ? Daj nasvet, imaš "miljon" sledilcev !!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 07:40 16.november 2017.

    Plačevanje "TV ZNOVA" je kriminal brez primere,tko,kot še nekaj podobnih nategov npr.plačevanje POP TV in A JARKA operaterjem,država pa nič?Ampak za enga Sirca pa skočjo,ko odfukan in ga odpeljejo v parlament na male vampe ,žal je tko in očitno do ...prikaži večo volitev ne bo sprememb,pol pa upam na boljše?

    • janez60 07:54 16.november 2017.

      Si pa res naivec, ker pričakuješ spremembe po volitvah. Vsi demokratizirani (levi in desni - pri obojih so vodje prefarbanci) komunajzarji bodo še naprej nategovali slovencelje. Beseda volivec pa je iz dveh besed - vol, ker greš na volišče in ...prikaži več na-ivec, ker misliš da se bo kaj spremenilo.

    • ginko 06:41 17.november 2017.

      Tako se živi v komunizmu, izvoljenem po volji naroda, v režiji tovariša kučana.

    • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 07:40 17.november 2017.

      sem napisal,da upam na boljše,če nisi opazil,Janez60

  • alen04 09:04 16.november 2017.

    Svinjarija, ki je seveda samo v Sloveniji mogoča. Naj plačuje prispevek za to neumno RTV SLo samo tiski, ki jo gleda, golazen navadna je ta RTV SLO.

  • matermila 11:59 16.november 2017.

    Prispevek ali naročnina?Če je naročnina je nisem dolžen plačevati,ker nisem nič naročil iz te greznice,če je prispevek,pa to razumem tako,da nekaj prispevam.Torej prispevam kolikor želim ali pa nič.Roparska javna hiša z 2600 zaposlenimi režimskimi podrepniki,ki živi na naš račun in ...prikaži več prejemajo dobre plače za malo ali nič dela.Za delanje programa,ki ga nihče ne gleda,če pa ga že,potem vidi več reklam,kot na komercialnih televizijah.Sramota.

    • ginko 06:43 17.november 2017.

      To je javno trobilo udbomafije za pranje možganov, proti plačilu prispevka za dobro pranje.

  • gabrijela 12:09 16.november 2017.

    Ukinite ze enkrat ta nic vreden RTV. Samo zrete nas denar,a od njega nimamo nic. Dejansko placujemo dva racuna.

  • ginko 10:54 16.november 2017.

    Udbomafija stara in podmladek žrejo naš denar tudi iz te naročnine, da s tem omogočajo pranje možganov zaspanih državljanov s trošenjem neskončnih laži pod marko "forum 21, novinarski forum 571" - kar pomeni vse pod kontrolo partije - ZA NARODOV BLAGOR

  • gabrijela 12:14 16.november 2017.

    Ukinite ze enkrat ta gnili program od RTV-ja.Ma ne placam niti centa vec.

    • asmas1965 14:00 16.november 2017.

      saj jaz tudi jaz ne plačujem pa so mi vseeno pobral ,dobiš modro kuverto s povratnico na osebnem računu pa minus znesek.lahko ne plačujemo ampak oni bodo dobili svoje.Morda bi moral nekdo ,ki se spozna na te stvari preveriti če ...prikaži več je izvržba sploh zakonsko dovoljena ,kajti kolikor vem lahko izvržbo izvede le davčna .ne vem je za preštudirat,če imajo zakonsko podlago za izvržbo.

  • munja 19:32 16.november 2017.

    Jeza po forumih ne bo nič spremenila

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 21:13 16.november 2017.

    Zakaj moram plačevati nekaj česa ne potrebujem?? To se lahko zgodi samo v Slovenij v kateri je obvezna naročnina zgolj za nacionalko!! Ne morem razumeti zakaj se vsaj ne moremo odločiti kateremu ponudniku bomo plačali!? Slovenija je še vedno "rdeča ...prikaži večča diktatura" v kateri odslužene politike zaposlijo na nacionalki katro pa moramo plačati vsi!!

  • Vesna Dolšak 20:36 16.november 2017.

    Treba bo nekaj konkretnega ukrepat, samo jeza preko spleta je malo premalo.

  • Avatar Leon
    Leon 20:10 16.november 2017.

    Mi imamo izkušnje, vi denar, vam bodo ostale izkušnje, nam denar........Alan Ford

  • dragec 07:55 16.november 2017.

    Kdo ima jajca in drugorazrednem pleškotu JJ izterja neplačano naročnino

    • McClain 10:30 16.november 2017.

      jaz je tud ne plačujem, te svinjarije pa res ne

    • ginko 06:40 17.november 2017.

      Ti si brez, zato tukaj otresaš.

  • Avatar Leon
    Leon 20:04 16.november 2017.

    RTVS je najelo družbo za izterjavo nečesa ,kar se imenuje prispevek za RTVS ? Zakaj potem nadzirajo uporabnike električne energije ? Kdaj bo kdo izmed prizadetih tožil te barabe ?

  • karel42 14:50 17.november 2017.

    Slabši so kot je bil HITLER

  • asmas1965 13:50 16.november 2017.

    jaz jim ne plačujem pa so poslali sklep o izvržbi ter iz računa pobrali za eno leto.Vlada je sprejela uredbo,da javni zavod RTV lahko preko izvržbe pobere denar.To možnost je imela do nedavnega samo davčna.NI res,da smo bolj dosledni pri ...prikaži veči plačevanju naročnine temveč je izvržba tisti mehanizem ,da rtvejevci dobijo plačo za svoje blamaže kot je tista o tanji gobec....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.