Magazin /magazin/vip
46639 ogledov

RTVS Planetu prevzel to lepo voditeljico

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 14:22 03.december 2022.

    Valentina je talent, biser s svojim glasom in stasom. Zelo inteligentna in simpatična.

  • radovednica 08:44 03.december 2022.

    Pa malo na RTV, pa malo na POP in spet na Planet, pa spet nazaj. Samo dokaz, da so takšna mesta lepo nastavljena za določene, nekatere pa pridejo z "nastavljanjem". Kako je možno, da povsod samo čakajo na vsakogar. Pa ...prikaži več ja, malo morgen. Samo VIP (veze in poznanstvo) in nikakor kakšne posebne karakteristike, še manj znanje.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 09:45 03.december 2022.

    Tudi mi smo nekoč imeli lepo kravco pa je dajala tako malo mleka,da smo jo mortali prodati!! Po moji logiki je lepota premalo,če ni dovolj "teže" v glavi!!

  • robi2107 09:25 03.december 2022.

    Že mogoče, da zna vse živo, ampak za vodenje poročil ni primerna, ker za to rabi jasen, čist glas, česar pa ona nima in nikoli ne bo imela. Poleg tega je treba pri branju upoštevati ločila, dele besedila ustrezno intonirati, ...prikaži več sicer besedilo postane nerazumljivo. Saj poznamo tisto osnovnošolsko priliko o razliki med "Ubiti, ne pustiti" in "Ubiti ne, pustiti". Ko sem prvič videl njeno vodenje dnevnika, sem se za glavo držal. Ampak ok, branja se da naučiti, glasu pa se ne da pridobiti. Zato👎,

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.