Svet
990 ogledov

Rusi bombardirali šolo, v kateri je bilo več sto ljudi

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • milan41 10:29 20.marec 2022.

    Najprej tole: Maruipol ne držijo v obroču Rusi ampak Doneško-Luganske armija ,ter Čečeni ! In če vi že v naslovu zaserjete stvar, kako da vam kdo še verjame ! Pejte rajš solato flancat ! Da in vsa operacija se odvija ...prikaži večija , da se uničijo otroški vrtci , bolnice , šole , gledališča , In sedaj šola v kateri je bilo 400 otrok !!!!!! DANES JE NEDELJA , ali imajo v UA pouk tudi od sobotah ! A ste vi mal ?, da mi mislimo, da starši pošiljajo otroke v šolo ,medtem ko sami že 10 dni čepijo v zakloniščih !

    • milan41 10:34 20.marec 2022.

      Novinarsko škrabalo B.P.dej no obišči kakšno ustanovo , mogoče jim bo uspelo popraviti tvoje pregorele čipe.

    • ico8 10:51 20.marec 2022.

      Ojej, ti pa se bolj ubrisan kot pesek. Mama ti mora takoj vzeti dostop do interneta.

    • Petra_56 10:56 20.marec 2022.

      milan41 - zelo dobro razmišljanje, ki pa žal preseže doseg povprečnega novinarja, ki je plačanec zahodne propagande.

    • ico8 14:24 20.marec 2022.

      Cuj ti Petra, a si tista iz "financ"nega sektorja, ki ima doma tiste z nevarnostjo koznega raka!???

    • Avatar Ferenc
      Ferenc 14:40 20.marec 2022.

      Ico ...in ti si zagotovo volilec SDS...sodeč po samo dveh tvojih komentarjih...po prvem za sum in drugi za potrditev

    • ico8 14:49 20.marec 2022.

      Ferenc varos, seveda, eden izmed sto in sto tisocih! Pa ponosen, da sem in vsak dan je vec taksnih!

    • Avatar Ferenc
      Ferenc 15:20 20.marec 2022.

      Za Putina ne vem, če je še komunist...za prvaka SDS pa vem da ni, ker so ga nagnali iz Partije... in ga niso hoteli tudi po njegovi argumentirani pritožbi ....šalabajzer.....pa je lahko bil vsak član, kdor je hotel...

    • ico8 16:21 20.marec 2022.

      Brez njegovega spioniranja pri rdecih glistah, ne bi bil tako dober v unicevanju le teh. Nasprotnika moras spoznati in ne mlatiti v prazno kot Putka!

    • milan41 21:12 20.marec 2022.

      Ico 8@ Ne veš s kom se pogovarjaš , zato je boljše , da si ga greš malo šetat , da ne boš tko napet !

    • ico8 13:04 21.marec 2022.

      Ne, ne vem kdo je oseba, da imam sploh cast z njo kontaktirati, sem pa siguren, da niste tovaris Milan iz Murgl. PS.: boljse - bolje, setat - sprehajati, tko - tako, itd, itd...

    • milan41 09:17 22.marec 2022.

      Šeta se kožico , sprehaja se pa v naravi !

    • milan41 09:27 22.marec 2022.

      ico @ Nekateri ne morejo povedati , ker bi ga lahko prepoznali . Zato na splošno 3.5 v oklepni brigadi , 1. 5 v sovražnikovem zaledju , Bombandiran , granatiran in miniran ! Mal od svojih mal od drugih !

    • ico8 11:15 22.marec 2022.

      Nekaterim ostane strah do smrti. Hehe, jaz bi se enkrat, kurir pukovnika...

  • Avatar Ferenc
    Ferenc 11:02 20.marec 2022.

    V zgornjih nadstropjih so nacisti AZOV-a, v kleteh pa civilisti. Kadirov in vzhodni Ukrajinci čistijo zgradbo za zgradbo in rešujejo civiliste. Nacistov ne iščejo po oznakah ampak imajo uradne sezname z imeni in slikami, tako da jim pri bežanju niti ...prikaži veči oblačenje v civilna oblačila ne pomagajo kaj dosti

    • Avatar Ferenc
      Ferenc 14:25 20.marec 2022.

      Pravi ,da imajo popolne uradne ukrajinske sezname z imeni in slikami in kakor je slikovito opisal Bidna se verjetno ni kaj izgubilo med prevodom niti pri tem

  • Avatar Ferenc
    Ferenc 11:34 20.marec 2022.

    Ruska stran ostaja na začudenje Zahoda pri enakih zahtevah kot na začetku leta. Kar kaže, da imajo jasen cilj in da od njega ne odstopajo. V končni fazi lahko Ukrajina z izpolnitvijo teh pogojev konča posebno operacijo Rusije in zapre ...prikaži večre 2 poglavja , ki jo čakajo kot pristopno članico EU. Za zdaj samo ostaja vprašanje bo do zaustavitve sovražnosti prišlo v kratkem ali potem, ko bo Kadirov sistematično počistil nacistično nesnago, ki je kriva množičnih pobojev , ko je bila Ukrajina še v miru ...

  • milan41 22:14 20.marec 2022.

    Da se ne bomo lagali , poglejte tole , kdo bombandira otroške bolnice !! Tudi vi piskarala , da boste vedeli kakšne pi sdarije pišete ! https://www.youtube.com/watch?v=t5BqsPTYxdQ

  • milan41 22:25 20.marec 2022.

    Našim novinarjem sploh ni jasno kaj se dogaja v UA . Generalno vzeto Rusija je svojo mejo prestavila za 300km močvirnatega sveta proti Zahodu na Reko Dnjeper , ki je plovna med Belorusiji in Črnim morjem . Obenem je pa ...prikaži več tako široka , da bi moral eventualni napadalec snovati nov dan D ,za mostišče , potem pa še za vojsko , kar je danes v ravnici nemogoče . Rus tu ne potrebuje nobene proizvodnje, razen elektro central na Dnjepru , namakalnih sistemov in 2-3 pristanišča . Odesa, Nikolajev., Mariupol

  • PaPajapopi 10:47 20.marec 2022.

    Tudi ruske prasci bodo dobile enkrat po glavi ! Sedaj pa udarite po meni srbjanci v Sloveniji , ki podpirate ruse !

    • Petra_56 10:59 20.marec 2022.

      Ko bodo ameriški prasci dobili po betici, potem bo spet MIR na svetu.

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 10:59 20.marec 2022.

      A veš kaj nisem srbjanc, ampak vseen podpiram Ruse, ker nobeden do zdej ni iztrebu nazzije v Ukrajini. Nazziji so tam , kot pri nas svete krave SDS-ovske!

    • milan41 22:16 20.marec 2022.

      Da te streznim : https://www.youtube.com/watch?v=t5BqsPTYxdQ, pa to komentiraj !

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 05:28 21.marec 2022.

      milan@, nisem vedel, da rakete vse polomljeno in razbito pospravijo na kupe, zgleda, da majo Rusi rakete, ki ločujejo odpadke?? Po raketiranju ne bi ostalo prov veliko, pa še posnetki sob manjkajo, tako, pa kažejo en hodnik bog ve kje. ...prikaži več Mene ne prepriča tale posnetek?

    • milan41 09:10 22.marec 2022.

      Hišnik je že pometel razdejanje . Bomba je pa očitno ex. v dvorišču , ampak napadena je otroška klinika kar je dejstvo , ko že govorijo o temu , da so nacisti angelčki !

    • milan41 09:14 22.marec 2022.

      Papapajogi @ Da te razočaram , ti si za mene , za mojo kri , Balkanc oz. Južnak oz. Čiftar . Da se ne bi preveč busal v bedaška prsa !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.