Svet
3374 ogledov

Rusi ne bodo več dobavljali plina Poljski in Bolgariji, takšne so posledice

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 13:28 27.april 2022.

    Ja,ja Urška ali si mislila, da bo Putin počepnil kot stara kura? Težki časi se ti obetajo z nami vred. EU zaradi hlapčevskega obnašanja Ameriki pomaga in s tem ruši do sedaj stabilno Evropo. Vedno več kiksov dela že od cepiv naprej.

  • Avatar Leon
    Leon 11:24 27.april 2022.

    Glavno ,da je NATO prodal orožje . Kaj bodo jedli in se greli ni pomembno .

  • Avatar zoo
    zoo 11:30 27.april 2022.

    Poljska pošilja tanke , Bolgar prosi svoje ljudi, naj dajo eno plačo Zelenkotu. EU financira vojno v Ukrajini! Kako so že rekli? Če je vojna , naj bo vojna za vse. Kdaj pride na vrsto Slovenija?

  • 5fe65aabf7f15bf520c5139c81a82b8f81214b83 14:13 27.april 2022.

    Ce jaz ne placam poloznic in me odklopijo, a se lahko pritozim, da me izsiljujejo? 😂

  • janči 14:45 27.april 2022.

    Ja, bomo videli, koliko bodo države EU med seboj enotne in koliko so pripravljene na pomanjkanje ruskega plina, ko bo Putin zaprl vsem tem oslom plinsko pipico. Tale Ursula pa še za v kuhinjo ni sposobna, ne, da bi bila za kaj drugega.

  • jozicamurn 15:18 27.april 2022.

    Draginja zaradi vpliva ZDA, vukojebine Ukrajina in vukojebine Tajvan, za kaj hudiča smo se vmešali v to, ko pa to ni naš problem in noben nam ni nič hotel. Vsi na komando kot psi, želim si, da nekje obstajajo ljudje, ...prikaži več ki bodo vse vpletene podali na giljotino demokracije.

    • janči 16:26 27.april 2022.

      Vmešali smo se na ukaz EU, EU pa na ukaz Amerike. Slovenija nima toliko jajc, da bi se zoperstavila EU in ne bi pošiljala pomoči v Ukrajino v raznoraznih oblikah ter, da ne bi sankcionirala Rusije.

  • Toma 13:26 27.april 2022.

    Bravo Putler! Jebeš embargo, če stimulanti še naprej kupujejo fosilna goriva. Dobro da je poletje pred vrati, pozimi, pa bomo spali v kockah iz stiropora kot v japonskih hotelih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.