Putin je res največji "mirovnik" in mu je le za "mir"! Kakšne nakladancije rusofilov so to bile! Putin hoče vojno, je odvisen od vojne in hoče pobiti čim več sonarodnjakov, ker mu predstavljajo grožnjo! Gre za največjega morilca Slovanov po Stalinu!
Ne Rusija ves zahodni svet je v paniki, ker poteka obsežna ruska ofenziva na skoraj vsej bojni črti. Ti prispevki, ki že nekaj časa krožijo po zahodnih medijih so dokaz resnega stanja, ki ga preživlja ukrajinski narod..
Najbolj smešno je, da Putin še vedno misli, da lahko v tej vojni zmaga! Več ruskih vojakov na fronti bo po mobilizaciji le še poslabšalo razmere. To bo namreč povečalo zahteve po logistiki, ki je v ruskem zaledju fronte praktično… ...prikaži več ni. Ukrajinci bodo morali zgraditi ogromna taborišča za ujete ruske vojake.
Zakaj misliš, ja novi most pri Kerču še stoji? Ker Ukrajinci nočejo zajeti civilov in vojakov na Krimu, ampak jim je v interesu, da ti zbežijo s krima kot podgane.
https://nsarchive.gwu.edu/briefing-book/russia-programs/2017-12-12/nato-expansion-what-gorbachev-heard-western-leaders-early#_edn1 No, zeleno govno2025, bo kaj? Ruska propaganda? Pa tiste židovske obglavljene dojenčke, zaradi katerih menda ne spiš, nam pokaži ze enkrat
Zelenski je car in nima komu kaj odgovarjat,še najmanj pa tebi in Putinu! Rusija bo le kolonija Ukrajine kot najmočnejše regionalne supersile! Model večpolarnega sveta se uresničuje. Ukrajinski pomorski droni že spreminjajo vojaško ravnotežje na Tihem oceanu, kjer se Tajvan… ...prikaži več in Japonska s pomočjo Ukrajine pripravljata na uničenje kitajske mornarice, če bo ta kaj poskušala.
Evropa bo naredila najbolj pametno potezo s priključitvijo Ukrajine v EU in NATO. Tako mogočno vojsko ki je odrezala polotok Krim od vseh logističnih poti, je bolje imeti na naši strani kot proti nam. Mene je pravzaprav bolj strah vojaške… ...prikaži več moči Ukrajine po vojni, saj bodo zaradi tega še problemi, ker je Ukrajina preveč nabildana in bo za začetek kot za šalo opravila z Rusijo, kasneje pa pa kakšen "pametnjakovič", ki bo nasledil Zelenskega imel napačne ideje v glavi.
Ima EU tudi z Ukrajino sklenjen dogovor o ustanovitvi centra za vračanje migrantov? Najbrž bi jih tja lahko poslali kar precej, pa še Volodja bi jih zastonj vzdrževal, jih oblekel in jim dal celo orožje!
Če pogledaš dokumentarec o Kursku, Vidiš ošabnost, domišljavost in odnos do svoji so državljanov Putine v svojem naravnem okolju. Takšne stvari so se morale slej ko prej morale zgoditi.
So pa tudi nostalgiki, ki bi radi služili komedijantu, ki je kriv za to vojno tragedijo. Lahko bi se odločil drugače pa je nasedel Johnsonu in obljubam zahoda..In prav sedaj poteka velika Ruska ofenziva o kateri pa zahodni mediji ne poročajo..
Putin ni razglasil splošne mobilizacije, ker po njegovem je to specialna operacija in ne vojna..Splošna mobilizacija pa je možna po zakonu le v primeru vojne..Medtem v Ukrajini pošiljajo na fronto že dekleta, takoj ko dopolnijo 18 let...Svinjarija,da EU načrtno podpira… ...prikaži več medsebojno pobijanje Slovanov..
In kaj boste rusofili trdili, ko bo ob milijon vojakih moral mobilizirati še več vojakov? Aja, ne, po kremeljskih informacijah je mrtvih samo par tisoč vojakov. Ostalih milijon vojakov si pa doma praska jajca.
putin ima v slovenji dovolj rusofilov da bi se tebpli zate taki je ender pa ruska zguba pa bi še našteval.........moblizacija lahko poteka kar v slovenji imamo dovolj norcev ki bi se borili za usrano rusijo!
Bomo videli, kako bo s to mobilizacijo, ko je Putinu zmanjkalo denarja in ko je bodočim vojakom jasno, da gredo v gotovo smrt. V prid Putinu je le to, da je tako zelo zafural gospodarstvo, da se bodo bankrotiranci sami… ...prikaži več javljali, da se skenslajo.
Putin je res največji "mirovnik" in mu je le za "mir"! Kakšne nakladancije rusofilov so to bile! Putin hoče vojno, je odvisen od vojne in hoče pobiti čim več sonarodnjakov, ker mu predstavljajo grožnjo! Gre za največjega morilca Slovanov po Stalinu!
Janezova kletna propaganda je na okopih..😂
ender3, pojdi na fronto!
Eto, matilda tipa tudi vse trole, ki pacajo po teh straneh in delajo reklamo za vojnega zločinca !
Ne Rusija ves zahodni svet je v paniki, ker poteka obsežna ruska ofenziva na skoraj vsej bojni črti. Ti prispevki, ki že nekaj časa krožijo po zahodnih medijih so dokaz resnega stanja, ki ga preživlja ukrajinski narod..
Tudi ti prihajaš na vrsto !
ja ma odšel bo v krsto kot tisti ki mislijo da jih čaka 72 devic v nebesih
Ja ukrofilov se je treba bat. Imajo dva komedijanta, ki jih vodi. Zeleno srajco in osamosvojitelja Jajoša..
Močna ruska ofenziva traja že od 2022.
Najbolj smešno je, da Putin še vedno misli, da lahko v tej vojni zmaga! Več ruskih vojakov na fronti bo po mobilizaciji le še poslabšalo razmere. To bo namreč povečalo zahteve po logistiki, ki je v ruskem zaledju fronte praktično… ...prikaži več ni. Ukrajinci bodo morali zgraditi ogromna taborišča za ujete ruske vojake.
Preveč prozahodno propagando spremljate na Trstenjakovi..
Zakaj misliš, ja novi most pri Kerču še stoji? Ker Ukrajinci nočejo zajeti civilov in vojakov na Krimu, ampak jim je v interesu, da ti zbežijo s krima kot podgane.
Glej ga careviča, poroča iz prve roke. Vidi posnetek pa ni v stanju, da to oceni kot izdelek s pomočjo AI..
https://nsarchive.gwu.edu/briefing-book/russia-programs/2017-12-12/nato-expansion-what-gorbachev-heard-western-leaders-early#_edn1 No, zeleno govno2025, bo kaj? Ruska propaganda? Pa tiste židovske obglavljene dojenčke, zaradi katerih menda ne spiš, nam pokaži ze enkrat
No, zelena pička, bo kaj? Čakam. Kdo je zdaj laznivec? Kdo naj gre nazaj v OŠ? Kdo nezna brati dokumentov? Prekleta pizda lazniva
Zelenski je car in nima komu kaj odgovarjat,še najmanj pa tebi in Putinu! Rusija bo le kolonija Ukrajine kot najmočnejše regionalne supersile! Model večpolarnega sveta se uresničuje. Ukrajinski pomorski droni že spreminjajo vojaško ravnotežje na Tihem oceanu, kjer se Tajvan… ...prikaži več in Japonska s pomočjo Ukrajine pripravljata na uničenje kitajske mornarice, če bo ta kaj poskušala.
Evropa bo naredila najbolj pametno potezo s priključitvijo Ukrajine v EU in NATO. Tako mogočno vojsko ki je odrezala polotok Krim od vseh logističnih poti, je bolje imeti na naši strani kot proti nam. Mene je pravzaprav bolj strah vojaške… ...prikaži več moči Ukrajine po vojni, saj bodo zaradi tega še problemi, ker je Ukrajina preveč nabildana in bo za začetek kot za šalo opravila z Rusijo, kasneje pa pa kakšen "pametnjakovič", ki bo nasledil Zelenskega imel napačne ideje v glavi.
Ima EU tudi z Ukrajino sklenjen dogovor o ustanovitvi centra za vračanje migrantov? Najbrž bi jih tja lahko poslali kar precej, pa še Volodja bi jih zastonj vzdrževal, jih oblekel in jim dal celo orožje!
Če pogledaš dokumentarec o Kursku, Vidiš ošabnost, domišljavost in odnos do svoji so državljanov Putine v svojem naravnem okolju. Takšne stvari so se morale slej ko prej morale zgoditi.
Ni nikogar da bi tega Putlarja obglavu.
Ima na naših tleh še kar nekaj tisoč jugonostalnikov ki bi radi šli k G Putinu za kanon futer v Ukrajino
So pa tudi nostalgiki, ki bi radi služili komedijantu, ki je kriv za to vojno tragedijo. Lahko bi se odločil drugače pa je nasedel Johnsonu in obljubam zahoda..In prav sedaj poteka velika Ruska ofenziva o kateri pa zahodni mediji ne poročajo..
Ukronacisti znate samo krasti,provocirati...,ko se gre pa zares, se pa takoj skrijejo v klet 🤣🤣🤣
Ukrajina bo zmagala, če vidva ne gresta na fronto! Itak bo zmagala.
Leta 2 pa 3 😂😂😂
Putin ni razglasil splošne mobilizacije, ker po njegovem je to specialna operacija in ne vojna..Splošna mobilizacija pa je možna po zakonu le v primeru vojne..Medtem v Ukrajini pošiljajo na fronto že dekleta, takoj ko dopolnijo 18 let...Svinjarija,da EU načrtno podpira… ...prikaži več medsebojno pobijanje Slovanov..
Javi se, ko se bodo spravili nate....
In kaj boste rusofili trdili, ko bo ob milijon vojakih moral mobilizirati še več vojakov? Aja, ne, po kremeljskih informacijah je mrtvih samo par tisoč vojakov. Ostalih milijon vojakov si pa doma praska jajca.
bbbbbbb,,,,😁😂😂👍😀,,,
ste opazili da rusi sploh ne objavljajo več statistiko padlih rusov na ukrainski fornti.........pred 3 leti so še objavljali zdaj več ni
Putlerja bodo likvidirali pred Kremejlskim zidom...
Jp,to bo to ja 🤣🤣🤣😂😂😂
putin ima v slovenji dovolj rusofilov da bi se tebpli zate taki je ender pa ruska zguba pa bi še našteval.........moblizacija lahko poteka kar v slovenji imamo dovolj norcev ki bi se borili za usrano rusijo!
Butl ! Rusija izvaja močno ofenzivo, zahod pa sporoča, da imajo težave z mobilizacijo. Samo prikletni razumejo to logiko..
kje pa izvaja to močno ofenzivo na tvoje fotelju?
cigo...še si tukaj, posranec. Marš na fronto in brani nas pred zlobnimi rusi. Aja...si posranec.
Bomo videli, kako bo s to mobilizacijo, ko je Putinu zmanjkalo denarja in ko je bodočim vojakom jasno, da gredo v gotovo smrt. V prid Putinu je le to, da je tako zelo zafural gospodarstvo, da se bodo bankrotiranci sami… ...prikaži več javljali, da se skenslajo.
Profesor ali kletni analitik to je sedaj vprašanje..???
Nic od tega. Samo eden od prifilov govna2025