Svet
5409 ogledov

Ruske rakete poletele v bližino poljske meje

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Idioti 09:55 18.april 2022.

    Je mogoče kaj narobe , ker so bombandirali Lvov . No pa saj Lvov ni Ukrajinski , ampak je Poljski , ki jim ga je darovala Rusija ! Lvov je Ruski vojni plen , darovan bratom Ukrajincem , oni pa ...prikaži veča sedaj takole vračajo ! No9 pa ne samo Lvov ampak 100km znotraj UA-PL meje je Poljsko , darovano Ukrajini . Ogromno , če pomislite , da nam na mir,konf.v Parizu rUSI niso hoteli dati cone A ! 100x manj kot so darovali Ukrajincem !

    • cc86f94e82ee4c080fff3b6cc8ddf72896f3f747 11:44 18.april 2022.

      Treba se bo malce nauciti zemljepisa.... Odprite Google zemljevide! Celo na pametnem telefonu jih imate... Bo slo??? (Ruski trolli...)

    • Idioti 13:35 19.april 2022.

      Od mene marjanca nasvet , ne vtikaj se v vojne stvari , rajši glej, da ti se golaž ne zažge !

  • Avatar luckyss
    luckyss 11:16 18.april 2022.

    https://insajder.com/sites/default/files/download.jpeg

    • cc86f94e82ee4c080fff3b6cc8ddf72896f3f747 11:45 18.april 2022.

      TASS iz fotelja....🤮 Haag bo pa resnicen...

    • jakec1575 12:13 18.april 2022.

      20 ljudi je na sliki. zakaj pa ne pokazes istih pajacev iz rusije z nazi pozdravom in se Zjem zraven? Imas na telegramu in tviterju. Bodi vsaj posten in objavi oboje.

    • Avatar torolino
      torolino 12:17 18.april 2022.

      Dežurni rus nam podaja vse možne izvlečke za podporo agresorskim Rusom.

  • Idioti 09:50 18.april 2022.

    Ko imate tako radi ŠKANDALE par exelence, zakaj ne objavite kaj je počela OVSE - Org. za varnost in sodelov. Evrope v Mariupolju! Putinove hčerke so vam važne !Jebale vas one ! OVSE je imela samodelujoči nadzorni sistem s kamero ...prikaži večero visoke ločljivosti povezano z internetom , ki je nadzorovaloa pristopno cesto mesto , preko katerega sistema je lahko vsak ,ki je imel aplikacijo na telefonu , imeli pa so jo UA komandirjiu, ki so tako bombandirali Ruse , kadar so se pojavili na tem 300m odseku ceste

    • ico8 17:31 18.april 2022.

      Decko, pelji konje v stalo in jih umiri, ker so zaradi tvoje psihobolezni totalno znoreli. Meni je vseeno kaj jemljes, ampak bilo bi prav dobro, ce te nekdo vzame v roke in te preprica za kaksen daljse okrevanje v kaksni ...prikaži več kliniki. Neeeee, sploh te ne drazim(JJ-Avstralija ITD.), hocem ti samo pomagati, da prides spet proc od strupa. Kdo bi vedel, mogoce je se pravi cas! Vse dobro.

    • Idioti 13:38 19.april 2022.

      Ico , če ti dam naslov , da boš videl uničeno postajo OVSE , da boš videl kamero , da boš videl računalnik in kako deluje aplikacija in film kako so preko te kamere bombandirali Ruse a se boš obesil ?

    • Idioti 23:39 20.april 2022.

      ico 8 @ Pojdi in obesi se !https://www.youtube.com/watch?v=5JrVTExx-BA

  • Jernej65 17:55 18.april 2022.

    Rusi še malo večjega mesta kot je Ljubljana ne morejo zavzeti. Hoteli so celega človeka, ko jim ni uspelo so se spravili na roko. Tudi to jim ni šlo, sedaj hočejo prst in se že trudijo dva meseca, pa ne gre in ne gre.....

    • Idioti 13:44 19.april 2022.

      Ne sekiraj se , Mariupol je svoboden že 8 dni . Će so se pa nacisti zavlekli v neko fabrko , pa to ni problem , kajti pocrkali bodo od žeje , lakote in bomb ! Lahko so ponosni , ...prikaži več, da na njih stresa bombe TU 160 , ki je pomanjšan model Concorda ! Če bi mene vprašali , jaz bi jim pustil ta pravi plin in ga aktiviral al pa plin za ščurke , da bi mal bolj počas krepavali !

    • Jernej65 14:10 19.april 2022.

      Idioti, mi deluješ kot da si tega plina za ščurke še najbolj zaslužiš ti. Takšnih stvari se lahko poslužuješ samo iz obupa. Na koncu si pokončan sam.

  • Idioti 13:33 19.april 2022.

    UA in nObeden drug JE NAMERNO porušilA Mariupol, kajti zavedali so se, da nikoli več ne bo njihov in so ga želelI zapustiti razrušenega. Če ti v mestu, ki je vso plinoficirano zanalašč pustiš v njih plin pod pritiskom , ...prikaži večm , je zadosti , da poči ena cev in zgori cel blok . Če so tako občutljivi , kot se delajo in glumatajo pred svetom , zakaj niso proglasili Mariupol ODPRTIM MESTOM in povlekli NACISTE iz njega !Moj Q , kako bi onda glumili žrtev , obenem se je pa rešil najbolj zagrizenih SSovcev

  • Idioti 13:55 19.april 2022.

    Še par Kinđalov na mejne cestne in železniške prehode , ter vse mostove ! Pa naj nosijo orožje na Vzhodno bojišče - ne obstaja fronta - na kolesih enih 500km . Če so lahko Vietnamci bodo tudi Ukrajinci saj so ...prikaži večo heroji ! A mi lahko kdo pove , kaj delajo ti heroji v Ljubljani ? So mogoče prišli krast in raubat bankomate ? Kaj moški , vojni obvezniki počnejo v Ljubljani

  • cc86f94e82ee4c080fff3b6cc8ddf72896f3f747 11:42 18.april 2022.

    Ojoj, ruske svecke so dobile svojo porcijo borsca, vodke in ....x.... devalviranih rubljev. Zato pa spet trolajo...😛🤮

    • Avatar Mark035
      Mark035 13:01 18.april 2022.

      Kaj je @bljitvić - si spremenil spol in še profil? Na trolanje pa se spoznaš precej dobro - a ne? Si hodil v šolo na Trstenjakovi in si še danes v zaprt v njihovi kleti..

    • ico8 17:44 18.april 2022.

      Markec, stara kanta, nisi vec interesanten, mladina te je "pofurala" po levi in desni. Pa-pa!

    • Idioti 13:49 19.april 2022.

      A tista mladina , ki vse ve v svoji družbi , ko pa zine prvo v družbi starejših , se pa izkaže , da nič , prav nič ne ve . Mene bi bilo sram tako kokodakati v družbi starejših.

    • ico8 20:20 19.april 2022.

      ID, ne kompliciraj, pa kdo bo poslusal idiota, vseeno ali je mlad ali star!

  • marko345 17:11 18.april 2022.

    Pisati bi moralo rusi so poslali rakeze na.....kdo pa pravi, fa so njihove proizvodnje, kaj pa če so Kitajske, ki jih dobijo namesto plačila za plin in nafto. Verjetno jim jih bodo po zraku poslali na Moskvo tudi iz Ukrajine, kmalu.

    • ico8 17:42 18.april 2022.

      Hehe, business like business! Too big to fail for China, too big to do in Germany...

    • marko345 19:11 18.april 2022.

      Ico v Sloveniji je uradni jezik slivenščina, ne angleščina,ne srnščina itd. Vidi se, da Slovencev ne spoštuješ. Preberi si zakon o obvezni uporabi slovenščine v Sloveniji.

    • ico8 19:23 18.april 2022.

      Hvala za pojasnilo. Drugic se dodaj prosim kaksne stevilke iz tiste debele knjige, ki se ji verjetno vsi sodniki smejijo, predvsem tisti na Ustavnem sodiscu. Upam, da nisi eden od tistih skritih Markecov, ki so si zeleli se nedavno en ...prikaži več dodatni jezik v nasi lepi domovini. Ops, moj docent slovenscine te lepo pozdravlja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.