Svet
933 ogledov

"Ruske sile morajo vedeti, da ne morejo delovati nekaznovano"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Andrej42
    Andrej42 14:02 08.januar 2023.

    Važno, da so ameriške sile delovale nekaznovano.. Rusija ščiti svoje ljudi in svoje ozemlje in edini, ki so vojni zločinci, so Ukrajinci.

    • Burja 14:12 08.januar 2023.

      Saj to je večni problem " svoje ljudi, svoje ozemlje". Upam na preboj v miselnosti, ker v nasprotnem nam ni pomoči.Ni večje iluzije od blesave nacionalne identitete, še vsak otrok pozna ta dejstva, samo "odrasli" furajo svojo ozemljsko tupoglavost.

  • janči 18:52 08.januar 2023.

    Malo spremljaj kakšne tuje kanale Jernejček in ne samo Ukrajinskih. Potem boš videl, kakšen močan duh nacizma je prisoten v Ukrajini in kako Ukrajinci množično pobijajo in morijo civilno prebivalstvo. Vse tiste grozote vojne, ki jih opisuješ, da dela Putin, ...prikaži več, dela tvoj ljubljenec zeleni. Marsikateri video prikazuje Ukrajince, kako pozdravljajo svojega führerja z dvignjeno roko in nacističnim pozdravom. In kolikor sem seznanjen, se trenutno ameriški topovski hrani zelo slabo piše.

  • LukaMB 16:32 08.januar 2023.

    Angleži morajo vedeti, da je ne bodo odnesli nekaznovano tako kot njihovi agentje blackwater ter mi6 in njihovi inštruktorji tam in tako kot ZDA vojni zločinici skupaj z azov-aidar Vogue ter Forbes 1. zelenski mafijo. Karma obstaja in sodišče bo ...prikaži več tudi obstajalo za takšne, ki so pobijali Ruse in pro-Ruse že od leta 2008 dalje.

  • janči 14:51 08.januar 2023.

    Moralo bi pisati, da bi ukrajinske sile morale vedeti, da ne morejo vojnih grozodejstev početi nekaznovano. Ampak ne, stvari potekajo tako kot vsepovsod in na vseh drugih področjih. Sramota EU in Amerika.

  • Jernej65 17:10 08.januar 2023.

    Rusofilčki imate spet mokre sanje in zagovarjate morilca, diktatorja, posiljevalca, agresorja Putina. Jaz bi vas dal vsaj za en dan na fronto, kot topovsko hrano Ukrajincem. Me zanima, če bi še potem zagovarjali tega morilca svojega naroda, seveda če bi ...prikaži več od vas še kaj ostalo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.