Svet
23239 ogledov

Še en nov udarec za Putina

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 11:21 28.februar 2022.

    "Sprožitev vojne zaradi geopolitičnih interesov Ruske federacije, ki jih narekujejo sumljive historizofske fantazije, je cinična izdaja njihovega spomina" Za vse rusofile tle gor.

  • marko345 10:40 28.februar 2022.

    To je glas razuma, in kdor teh besed ne razume je bedak. Vojna nepravićna, netazumska, je agresija na tujo državo. Zega nihče ne more podpirat razen bedaki. Nozranji problemi Ukrajine,Rusije ,Kosova itd so notranji problemi suverenih držav. Tudi v Južni ...prikaži več Afriki je bil drsetletja apatheid, pa se je btez zunanje intervencije končal Zato stop vojna v Ukrajini TAKOJ.

    • a9e68efe34e5be05967171b921c868fb1defe8c4 10:49 28.februar 2022.

      Kosovo suverena država??? Od kdaj??? No,za nekatere je,za druge ni,nekatere so povlekle priznanje neodvisnosti... .V glavnem za več kot 3/4 svetovne populacije ni... .

    • marko345 11:26 28.februar 2022.

      Ma to je notranji problem Srbije to sem napisal, me tudi ne zanima kako bodo to tešili, samo z vojno ne.

    • h4ck3r 11:34 28.februar 2022.

      Glas razuma intelektualcev je seveda logičen, pa vendar kaj pomeni Nobelova nagrada za fiziko v razumevanju geopolitičnih interesov in zunanje politike? Je skoraj primeljivo z našimi komentarji tukaj, ki lahko samo predvidevamo in pametujemo. Tudi sam sočustvujem s prebivalci ukrajine. ...prikaži več Nikakor pa ne z njihovim vodstvom, imeli so vse niti v rokah, pa vendar niso imeli razuma, da bi predvideli posledice odločitev, čeprav so se lep čas napovedovale.

    • a9e68efe34e5be05967171b921c868fb1defe8c4 11:39 28.februar 2022.

      Ne vojni.... .Itak,da ne.Samo kaj,ko vprašanje soda smodnika ni dokončno razrešeno.Balkanski kotel je spet čedalje bolj vroč.Kaj pa bo,je v največji meri odvisno od globalnih igralcev,članic NATA na čelu z ZDA in na drugi strani Rusije in Kitajske.

    • h4ck3r 11:47 28.februar 2022.

      Hmm in spet se kopja lomijo v Evropi, katera je očitno edina brez hrbtenice in se ni zmožna upreti nobeni izmed teh treh velesil, pa čeprav smo sami dovolj močni da bi postali ena izmed njih.

    • a9e68efe34e5be05967171b921c868fb1defe8c4 12:25 28.februar 2022.

      Največja talka zahoda in vzhoda ni Ukrajina ampak EU.

    • timja 08:48 10.marec 2022.

      franko s teboj se močno strinjam!!!!!

  • munja 12:30 28.februar 2022.

    Niti najmanj ne poznam razmer, ampak po moje je krivda na obeh straneh. Zato pa za razumne ljudi oz. voditelje obstajajo pogajanja, ne pa napadi in netenje vojn.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 10:31 28.februar 2022.

    Zakaj se ti intelektualci niso obrnili na svetovno javnost ob pobijanju v Donbasu...Očitno je za njih 13 000 mrtvih v osmih letih "znosno"...Podobno kot je bilo 500 000 mrtvih otrok v Iraku po mnenju Madeleine Albright, "cena, ki opravičuje namen ...prikaži večn ukrepov".....Res včasih ne razumem takšnih zadev in to mi nekateri tu tudi očitajo....

    • ico8 10:42 28.februar 2022.

      Kako se ti le ljubi? Si res tako dobro placan, ceprav je Rublicka zgubil skoraj polovico vrednosti- cez vikend in noc? Ostajas sam kot tvoj radbibilcar pritlikavi Putka!

    • Avatar PomisliNaSonce
      PomisliNaSonce 10:47 28.februar 2022.

      Res je. Kako se ti le ljubi?

    • krnekina12 10:56 28.februar 2022.

      ico8, PomisliNaSonce, take rabimo! Da take ljudi, ki z dezinformacijami podpirajo nasilje ustavimo pri vsakemu komentarju. Hvala.

    • Lumpi 11:00 28.februar 2022.

      Tistih tvojih 13000 je za lase privlečenih. Misliš, da bi šlo to mimo neodvisnih svetovnih medijev, če bi bilo 10% res. Jih bo pa sedaj res padlo še veliko več. Kdo bo kriv za njihov poboj? Po tvoje ukrajinski fašisti. ...prikaži več Ubogi mladi, nič krivi fantje na obeh straneh.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 11:00 28.februar 2022.

      Kakšna vprašanja kako se ti ljubi ?! Mislim, da so moja vprašanja mnogo bolj relevantna, pa ovce seveda nimate odgovorov....Kako ste lahko tako pritlehni, da me greste žalit osebno preden podate vsaj neko mnenje ....Torej, ali je 13 000 mrtvih ...prikaži večh premalo za obsodbo...?!...Na koncu bo nekdo izjavil, da v Donbasu sploh ni nihče umrl in vaše skupinsko onaniranje bo popolno....Se mi kar smilite v svoji zaplankanem egoizmu..

    • ico8 11:06 28.februar 2022.

      Vau-vau, rad bi videl tvoje komentarje, ce pridejo v Slovenijo na "stalni obisk" Madzari, in to v Prekmurje, z tanki, granatami in ostalimi tebi vsecnimi elementi. No ja, podobno kot so tvoji dragi cefurji naredili 1991-tega!

    • Lumpi 11:15 28.februar 2022.

      Se dobro počutiš, ko si bolj pameten kot 4500 ruskih znanstvenikov?

    • Jernej65 11:21 28.februar 2022.

      lluckyss, si se že kdaj vprašal koliko svojih ljudi je že Putin pobil in zaprl in koliko jih že je in še bo v Ukrajini in še mogoče drugod po svetu. Ko boš dobil jedersko konico od njega v rit, ...prikaži več se ne boš mogel več odzvati s komentarjem, da tega nisi pričakoval. Si bolan do amena.

    • jakec1575 11:24 28.februar 2022.

      Vceraj so bili intervjuji iz Donbasa, kako jih je Putin pustil na cedilu. Donbas je Republika srpska na meji ukrajina Rusija. To ni noben zgodovinski narod, ampak manjsina rusov, ki je tja prisla ob industrializaciji v SZ, medtem Ko je ...prikaži več Stalin in drugi pobijal Ukrajince, ki so se mimogrede borili v Rdeci armadi in imeli gromozanske izgube, saj jih je Stalin ponucal za kanon futr. Sposobnost velikih umov je, da spoznajo lastno napako. Putin je zakrknjen kgbjev, ki je ostal z glavo v vzhodnem

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 11:25 28.februar 2022.

      Jaz samo sprašujem in me ne zanimajo interesi omenjenih...Lahko pa tebe vprašam s kakšno ihto si se odzval takrat na izjavo Madeleine Albright ob dejstvu, da bo zaradi ukrepov umrlo pol milijona iraških otrok ?!...Kje ste bili takrat današnji tukajšnji preseratorji ?!

    • jakec1575 11:25 28.februar 2022.

      Berlinu leta 1988. Mimogrede. Ce ga matrajo americani. Aljaska in diomedski otoki so blizu. imajo skupno mejo na razdalji par kilometrov. gre za napad na Evropo. In Putin si je napad s supersonicnimi raketnimi sistemi privoscil. Naj placa.

    • jakec1575 11:26 28.februar 2022.

      Seveda sem se odzval. in Američani so slon v trgovini porcelanom. A ukrajinci nikoli ne bodo ali ne bi napadli Rusije.

    • jakec1575 11:27 28.februar 2022.

      In ja. ameriski mulci bi morali odgovarjati na mednarodnem sodiscu za zlocine za pobijanje civilistov v Iraku.

    • h4ck3r 11:31 28.februar 2022.

      Pa dajte no ne pretiravajte...Ukrajina oz. njeni državljani si niso zaslužili te vojne, pa vendar kot država niti približno nimajo "čistih" rok in s tem pretiravanjem v prikazovanju kakšni svetniki so, meji že na mejo okusnega. Trenutno so samo poligon ...prikaži več za kazanje mišic, čeprav Rusi zaenkrat delajo v rokavicah in pazijo na civiliste, saj bi jih drugače lahko povozili v nekaj dneh.

    • jakec1575 11:40 28.februar 2022.

      to je res. trenutno je to se vojaska akcija, ceprav zaradi prostovoljcev, čečenov umirajo že civilisti. Tudi ruski vojaki niso vec disciplinirani. Ko izgubis kolega, te napade nerazsodnost in acnes treljat druzine v avtih. vojna hitro postane umazana. Če te ...prikaži več akcije zdaj ne bo konec, se bo zacel ukrajinsko ruski genocid.

    • munja 12:25 28.februar 2022.

      Ali se mogoče kdo od komentatorjev, ki imate tako dober spomin spomni Čečenije? Kako je bilo pa tam , samo vprašam.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 12:55 28.februar 2022.

      https://sl.wikipedia.org/wiki/%C4%8Ce%C4%8Denija

    • ico8 16:29 28.februar 2022.

      Vau-vau-, prenehaj, ker vidis, da ti je pasja koca zgorela. Ne, res te ne razumem! Je res kot sem se hecal, placanost komentarjev vprasanje ali si res do bridkega konca bolan v glavi!?

    • h4ck3r 17:06 28.februar 2022.

      ico8...berem tvoje objave...sploh veš kaj govoriš ali pač malo bluziš pod objavami?

    • ico8 17:18 28.februar 2022.

      haker, vsak, ki ima tri ciste, vidi, kdo je placanec in kdo se oglasa po svoji glavi- misljenju. Ce imas ti, OK, mogose kdo, probleme z intelektnim razumevanjem mojih komentarjev, ja, to ostane tvoj in tebi podobnih problem. Upam, da ...prikaži več si vsaj to razumel.

    • Avatar PomisliNaSonce
      PomisliNaSonce 20:53 28.februar 2022.

      Uglavnem nakladaš po dolgem in počez....rusi te pa hočjo bolj simpl. Razn če se jim dokazuješ znova in znova. Efekt usranih gat ...

    • timja 08:45 10.marec 2022.

      sonce tvoji sestavki so brez repa in glave....si ti slovenec? ali ponovi vsaj osnove slovnice

    • timja 08:46 10.marec 2022.

      skratka serješ brez nekega smisla po tem portalu

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.