Slovenija /slovenija/crna-kronika
3774 ogledov

S ščitniki in pripravljeni za spopad so se srečali s policisti

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 09:36 14.september 2017.

    Povsem nepotrebno. Za napad navijaca na uradno osebo naj bo zagrozena kazen 15 let. Vsem huliganskim navijacem pa. Hebite se. nabijem vas na... ogrozate ljudi, policiste po nepotrebnem. a je to navijanje? Niso vam policisti krivi, če se niste samouresnicili ...prikaži več in zavozili svoja zivljenja. Če klub ne pocisti teh bedakov ima prepoved nastopanja do nadaljnega. Pika. Zadeve bi bile ekpresno resene. Premaknjence pa tja, kamor spadajo. v zapor in po zepu. Če imajo dnar za alkohol, .... IQ od amebe.

    • Avatar Leon
      Leon 14:26 14.september 2017.

      ZAKON O NAVIJAČIH bi rešil zadevo z huligani tako kot v UK !

  • Avatar Leon
    Leon 09:06 14.september 2017.

    Zakon o navijačih,ki ga "nekdo" tako vneto zavrača bi ločil ljubitelje nogometa od huliganov ,ki prihajajo na tekme samo zaradi neredov in pretepanja . Ob tem se spomnim na vstajnike v MB ,ki jih še danes preganjajo zaradi domnevnega sodelovanja ...prikaži več pri napadu zoper policijo . Kaj meni prva policajka ko pošilja policiste na ulice ?

  • zdrej 10:55 14.september 2017.

    Zaradi takih idiotov se mi zdi nogomet totalno butast šport. Če so oni na videoposnetku Maribor, me je sram, kaj je Maribor.

    • Avatar Leon
      Leon 14:25 14.september 2017.

      Na posnetkih niso nogometni navijači ampak HULIGANI ! Kakšne narodnosti so sploh ni pomembno ? Zakaj v Sloveniji ne sprejmejo zakona o navijačih naj pojasnijo tisti ,ki jim tako odgovarja ! Kaos v državi je interes nekaterih posameznikov in političnih ...prikaži večih strank v Sloveniji .

  • Nejc 23:55 14.september 2017.

    Eden izmed visokih funkcionarjev kluba, je izjavil nekaj takega: "Seveda bomo podpirali navijače. Seveda kdaj naredijo kako napako, ampak navijači so srce kluba." Nevem, a za temi tud stoji in jih podpira?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.