Avto
19945 ogledov

S klimatskimi napravami nategnili ves svet, verjetno tudi vas

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 19:23 07.julij 2018.

    Nabijem vas na kurac vse znanstvenike, politike, mafijo,... ker so vsi isto govno. Danes strupen dizel, včeraj bil neooporečen itd... za mnoge stvari je podobno. Nategujete folk, kot magarce.

  • Snežinko 10:29 07.julij 2018.

    Pa saj se je že od začetka vedelo, da je prehod na ta slavni novi plin izključno zlobirana zadeva (tako, kot prehod na veleslavne TDI dizle). Nemalo proizvajalcev je opozarjalo, da je plin hudo vnetljiv v primeru nesreč, pa so ...prikaži več ga vseeno uzakonili. Povsod samo korupcija...le zakaj bi bilo tu kaj drugače?

  • blayo 20:18 07.julij 2018.

    Ista fora kot z neosvinčenim becinom... nekdo je pač močno lobiral in podmazoval, mi smo pa pač v končni fazi verjeli pravljicam...

    • Snežinko 20:29 07.julij 2018.

      AJA? Kdo je verjel? Mi ne, ampak žal to njih prav nič ne briga, če potrošniki verjamemo ali ne. Oni tako naredijo, potem pa vzemi ali pusti...

    • blayo 21:02 07.julij 2018.

      Sorry, ampak večina je verjela. Če ti pa jaz nisva, to ne zadostuje niti za statistično napako v San Marinu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.