Slovenija
17 ogledov

S koledarjem po balkansko

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Aspetiamo 08:39 05.junij 2013.

    Kje v zakonodaji pa je določen ta ministrov dan. Se mi zdi, da so (ste) nekateri spregledali, da tega "Gabrovega dne" v zakonodaji že leta in leta ni več. Upam, da se ne motim in da "Gaborvih dni" v novi ...prikaži več zakonodaji nisem spregledal.Je pa res, da lahko šola/razrednik/ravnatelj komu dovoli tudi daljšo odsotnost - npr. en mesec in prav tako je res, da odsotnost na zadnji dan bolj težko sankcioniraš.G. Merc pa ima - tako se mi zdi - v marsičem prav.

  • Oseba_ 10:13 05.junij 2013.

    slovenija = balkan , ti, ki pišeš te " članke "....kdo te je zaposlil tukaj ?

  • Lavdan 07:21 05.junij 2013.

    To kar pišete ni res, ker se vsem šolam pouk konča isti dan. Si cer je Merc navajen, da vedno nekaj pametuje. Dajte ga že enkrat za ministra.

  • rogg 08:31 05.junij 2013.

    Nič drugega kot stari - nergač.

  • zic 08:32 05.junij 2013.

    big deal, kaj je potrebno tole kompliciranje....zaradi mene je lako 24. še pouk, pa pač izkoristiš ministrov dan in te ni, če pač greš na morje...kwa to komplicirajo za brezvezne stvari..

  • varan 10:38 05.junij 2013.

    Ne balkan, Bronx, Soveto....

  • zic 08:56 05.junij 2013.

    če ni več teh dnevom, maš pa starševski dan, ko ti napišejo opravičilo...res je to neka umetnostkompliciranja...tko me boli za en dan, da ni res, tlele pa mutenje u tri pm!!?? škoda cajta za ta nepomembna jajca!

  • sivka 09:25 05.junij 2013.

    slovenščina, da te kap

  • Darja Jensterle 10:04 05.junij 2013.

    Glede na to,da je zadnji šolski dan 24.6.2013 ponedeljek in da bo tedaj le podelitev spričeval,bi bilo pametneje,da bi spričevala podelili v petek,saj marsikdo še lovi cenejše termine dopusta v juniju...

  • Luka Moretti 08:47 05.junij 2013.

    nm se konča 5 dni prej, smo bli pa 5 sobot in popoldnevou v šoli in smo imeli pouk na malo drugačen način, če smo bli popovdne v šoli, se nam to notri prinese.... pa nehejte mediji spet neki pumpat ...prikaži večt pa napihvt, vsi k majo prej konc so to že prinesli notr

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.